فیلیپین آماده است برای شیوع کروناویروس به گذشته تا پایان مارس می گوید: دارایی وزیر

فیلیپین دولت کنار بودجه برای مبارزه با شیوع کروناویروس تا پایان مارس — است و “تعداد زیادی از سقف” به صرف بیشتر در صورت نیاز این کشور وزیر مالیه کارلوس Dominguez روز چهارشنبه گفت:.

فیلیپین دومین بدترین آمار کشور در جنوب شرقی آسیا پس از مالزی. آن را گزارش کرده است 3,764 موارد از بیماری کروناویروس و 177 مرگ و میر تا کنون اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز نشان داد.

دولت برنامه ریزی شده حدود 23 میلیارد دلار در بودجه — یا حدود 5 ٪ به 6 ٪ از تولید ناخالص داخلی خود را — برای مراقبت های بهداشتی و اقتصادی تلاش Dominguez گفت CNBC “و نشانه های آسیا.” او اضافه کرد که فیلیپین در حال برنامه ریزی برای یک “جستن” بسته محرک برای بلند کردن اقتصاد از آسیب های ناشی از این بیماری همه گیر.

“اصلی ما مالی بود که واقعا برای دو ماه است که در آوریل و مه. در حالی که ما هنوز مطمئن شوید که چه مدت (COVID-19) گذشته ما فکر می کنیم که برآورد محافظه کار خواهد بود تا در اطراف پایان ماه مه بنابراین ما آماده هستند تا پایان مارس” او گفت:.

ما در حال طرح ریزی صفر تا احتمالا 0.8% رشد منفی در این سال است.

کارلوس دمینگوز

وزیر مالیه در فیلیپین

رییس جمهور فیلیپین رودریگو Duterte روز سه شنبه تمدید خانه سخت قرنطینه اقدامات در جزیره Luzon که در آن شهر مانیل واقع شده است و تا پایان ماه آوریل است. Luzon که در آن نیمی از کشور را 101 میلیون جمعیت زندگی می کنند قرار گرفته است به کسانی که اقدامات پس مارس 16.

Duterte تصمیم led چند اقتصاددانان به بریده بریده خود را پیش بینی های اقتصادی برای فیلیپین. جی پی مورگان گفت: در یک جمعه توجه داشته باشید که آن را کاهش داد 2020 پیش بینی رشد برای فیلیپین به 0.9% از 2.1%.

دومینگز, اما, نبود, به عنوان خوش بینانه است.

“ما در حال طرح ریزی صفر تا احتمالا 0.8% رشد منفی در این سال,” او گفت:.

“قطعا کسب و کار نهفته به خصوص کسب و کار در بخش گردشگری و همچنین بخش خرده فروشی … ما جمع آوری مالیات است قطعا رفتن به یک کمی پایین تر از ما هدف اصلی اما دوباره به من گفت: این ها چیزهایی هستند که ما می توانیم سرمایه گذاری,” او گفت:.

مالی وزیر توضیح داد که رئیس جمهور دارای قدرت قانونگذاری به reallocate وجوه در بودجه دولت به مناطقی که نیاز به پول بیشتر برای مبارزه با شیوع کروناویروس. دولت همچنین می تواند افزایش استقراض از چند جانبه بانک ها و بازار تجاری, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>