فیلادلفیا مانع در تلاش برای استفاده از هانمن بیمارستان برای coronavirus بیماران

معترضان مارس در اطراف ساختمان پس از یک رالی با Bernie2020 کمپین co-صندلی سناتور. نینا ترنر در اعتراض به بسته شدن قریب الوقوع از Hahnemann University Hospital در فیلادلفیا در جولای 11, 2019.(عکس Bastiaan Slabbers/NurPhoto از طریق گتی ایماژ)

Bastiaan Slabbers | NurPhoto via Getty Images

فیلادلفیا است prepping برای نیاز به بسیاری از تخت های بیمارستانی در هفته های آینده, اما نه اخذ شده است در هر نقطه با صاحب بسته هانمن بیمارستان در مرکز شهر با توجه به مدیر عامل برایان Abernathy.

این بیمارستان که در بسته سال گذشته است واقع در شمال گسترده و تاک خیابان و تا به حال بیش از 400 تخت کارکنان در سال گذشته است. آن شناخته شده است به عنوان یک پتانسیل pop-up بیمارستان به برگزاری COVID-19 بيمار در قرنطینه و بازیابی در طول شیوع کروناویروس.

هانمن را صاحب جوئل فریدمن برای اولین بار خواسته که شهر خرید ساختمان در ارزش منصفانه بازار در آن شهر نمی توانیم Abernathy روز سه شنبه گفت.

فریدمن سپس پرسید که شهر اجاره ساختمان برای 12 ماه قبل خواستار این شهرستان پرداخت هزینه برای شش ماه اجاره Abernathy گفت.

که در طول زمان شدنی Abernathy گفت: اما آنچه فریدمن بود درخواست برای اجاره است.

“ما همچنان به تلاش و مذاکره و پیدا کردن یک مسیر رو به جلو” او گفت:.

یک سخنگوی فریدمن گفت: مالک ارائه شده برای اجاره ساختمان به شهرستان 70 دلار در هر اتاق در هر شب. که در مورد قیمت یک شب در Microtel Inn & Suites by Wyndham در نزدیکی فرودگاه فیلادلفیا.

اگر شهر مورد استفاده قرار 450 اتاق در هر شب برای COVID-19 بيمار که به $31,500 روزانه و یا در حدود 5.7 میلیون دلار برای شش ماه.

“ما قصد داریم به ادامه کار با این شهر برای پیدا کردن یک مناسب و عادلانه راه حل” فریدمن سخنگوی سام خواننده گفته NBC10 روز سه شنبه بعد از ظهر. “ما فقط فکر می کنم آنها بی اطلاع از واقعیت های بازار است.”

Abernathy گفت: فریدمن مذاکره موقعیت به نظر نمی رسد را به حساب وضعیت وخیم است که شهر و کشور هستند به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش است.

“او است که در این نگاه به عنوان یک معامله کسب و کار به جای ارائه قریب الوقوع و مهم نیاز برای شهر ما و ما ساکنان” Abernathy گفت. “مالک آقای فریدمن بود دشوار است به کار در زمانی که او صاحب بیمارستان و او است که هنوز هم دشوار است به کار به عنوان صاحب توقیف بیمارستان.”

این شهر کاوش در گزینه های اضافی برای فضاهای بیشتر نگه تخت بیمارستان. کسانی که شامل هتل های سابق خوابگاه-سبک زندگی ترتیبات.

فریدمن گفت که او فکر نمی کنم Abernathy زده تن در کنفرانس مطبوعاتی.

“ما می خواهیم شهر فیلادلفیا به آن را. ما قصد داریم به ادامه کار با این شهر” خواننده گفت. “ما فقط فکر می کنم آنها صحبت خارج از نوبت و بدون دانستن حقایق است.”

وی با اشاره به اجاره کامل بین ایالت کالیفرنیا و سنت وینسنت مرکز پزشکی در مرکز شهر لس آنجلس است که خواننده گفت: برای $266 هر اتاق در هر شب.

“که مطلق سیب به سیب مثال از بازار” خواننده گفت.

هانمن عمل در فیلادلفیا برای نزدیک به 170 سال و تا به حال نزدیک به 500 تخت بیمارستان در یک نقطه. بیمارستان تاسیس شد و در سال 1848 و به تازگی به عنوان یک مرکز آموزش برای دانشجویان پزشکی و ساکنان از دانشگاه درکسل.

فریدمن در لس آنجلس بر اساس سرمایه گذار صاحب ساختمان از طریق یک نهاد به نام آمریکا علمی نظام سلامت و, یک شرکت تابعه از آن نهاد فیلادلفیا علمی نظام سلامت است.

Abernathy اشاره کرد که این شهر نمی تواند استطاعت به مالکیت اموال از طریق دامنه برجسته زیرا این امر نیاز به خرید به ارزش منصفانه بازار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>