‘مرحله به مرحله’ بازگشایی مدارس را ببینید, دانش آموزان بازگشت در زمان های مختلف

دانش آموزان در انگلستان نمی خواهد بازگشت همه به درس در همان زمان وزیر آموزش و پرورش تایید کرده است در قوی تذکر است که بسیاری از نه خواهد شد تا پاییز.

گاوین ویلیامسون گفته است کمیته ای از نمایندگان مجلس که او نمی تواند به یک تاریخ برای مدارس در انگلستان شروع به بازگشایی اما که آن را باید “مرحله به مرحله”.

او نشان داد که او تا به حال خواسته دولت علمی گروه مشاوره (SAGE) به گزارش که در آن کودکان باید بازگشت اولین با در نظر گرفتن اثر coronavirus در کودکان و چه سیاه و اقلیت های قومی کارکنان مدرسه ممکن است در معرض خطر بالاتر.

Education Secretary Gavin Williamson in Downing Street following a cabinet meeting ahead of the Budget.
تصویر: گاوین ویلیامسون بود پرسید: اگر فقیر به دانش آموزان داده می شود کمک اضافی

آقای ویلیامسون گفت: “این تصمیم به بازگشت مدارس در شیوه ای مرحله به مرحله خواهد بود ساخته شده راست در سراسر دولت در بهترین منافع مدارس و معلمان مطمئن شوید که تمام ملاحظات گرفته شده در هیئت مدیره.

“ما به دنبال در بسیاری از کشورها در سراسر جهان است که چند هفته جلوتر از ما – مانند آلمان و دانمارک است.”

او وعده داده headteachers “مقدار زیادی از توجه”.

وزیر آموزش و پرورش که به چالش کشیده شد نمایندگان مجلس در مورد اینکه آیا او می خواهد با ارائه یک “گرفتن حق” به صندوق one-on-one شهریه برای فقیرترین دانش آموزان زمانی که آنها بازگشت به مدرسه گفت: “با توجه به همه گزینه, اما نمی تواند اعلام کند بیشتر سیاست نشده است.

بیشتر از Covid-19

کمیته صندلی محافظه کار MP رابرت Halfon قرار داده و آن را به وزیر آموزش و پرورش که گسترش نیل شکاف برای آسیب پذیر; قابل توجهی حفاظت مسائل و “شکاف دیجیتال” تاثیر کودکانی که از یک کامپیوتر در خانه خواهد سوخت “آبشار از نصب بی عدالتی اجتماعی است که می تواند یک نسل”.

آقای ویلیامسون گفت: طیف وسیعی از سیاست ها بود که در نظر گرفته شده برای کمک به همه دانش آموزان “است که رنج می برند از دست رفته در یک دوره از تحصیلات خود را” اما با حمایت های بیشتر هدفمند به محروم ترین.

Education secretary Gavin Williamson leads to government's daily coronavirus briefing
وزیر نمی تواند قرار دادن تاریخ در مدارس باز’

یک طرح برای ارائه 200,000 رایگان لپ تاپ و اتصالات wifi برای برخی از کودکان – کسانی که در مراقبت با یک مددکار اجتماعی و برخی از کودکان محروم در سال 10 – نمی خواهد شروع به ارائه آن دسته از لپ تاپ ها تا اواخر ماه مارس با بیشترین ارسال در ژوئن آقای ویلیامسون گفت, نشان می دهد بسیاری از دانش آموزان هنوز هم در خانه در طول مدت تابستان است.

یک منبع در وزارت آموزش و پرورش گفت: لپ تاپ تحویل طرح بود و نه مربوط به بازگشایی مدارس به کودکان خواهد بود قادر به نگه داشتن آنها را.

دولت همواره حاضر به می گویند در هنگام مدارس ممکن است شروع به دوباره باز اما منابع می گویند اولین تاریخ مورد بحث قرار گرفته است و در آغاز ماه ژوئن.

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پیشتر در روز یکشنبه بیش از 50 نمایندگان مجلس و همسالان نوشت: به وزیر آموزش و پرورش هشدار داد که اقدام فوری مورد نیاز است برای جلوگیری از فقیرترین دانش آموزان در حال سقوط به پشت دراز مدت.

آنها پیشنهاد بودجه £300m – یا £700 هر دانش آموز برای کسانی که در وعده های غذایی مدرسه – تواند مورد استفاده قرار گیرد به صندوق 30 دقیقه از شهریه سه بار در هفته به مدت 12 هفته برای کمک به این دانش آموزان بگیر تا زمانی که مدارس بازگشایی شده است.

نمایندگان مجلس تمام نمایندگی های شمالی حوزه گفت: در این نامه: “محروم ترین کودکان سقوط همسالان خود در طول تعطیلات تابستان طولانی و خاموش شدن را گسترش شمال نقطه ضعف شکاف و با آن شمالی-جنوبی آموزش و پرورش تقسیم.

“ما نیاز به مقابله با عواقب ناشی از این بحران آسیب پذیر در جامعه ما است و باید کودکان را از خانواده های کم درآمد.”

آنها ذکر شده تحقیقات از شمال نیروگاه مشارکت نشان دادن دانش آموزان در شمال انگلستان هستند به احتمال زیاد به از جوامع که کمترین پیشرفت در مدرسه متوسطه از جمله سفید کاری کلاس دختران و پسران.

آقای ویلیامسون گفت: هیچ زمان قصد دارد برای مدارس به باز بماند در طول تعطیلات تابستان برای کمک به دانش آموزان عقب در زمان درس آنها از دست رفته و پیشنهاد کرد که اجرای اجتماعی فاصله در مدارس خواهد بود به چالش کشیدن.

در حالی که برخی از مدارس باقی مانده اند باز برای تدریس به کودکان از کلید کارگران و کسانی که آسیب پذیر هستند و مقامات آمار و ارقام نشان می دهد مردم در انتخابات هفته گذشته به کمتر از 2 درصد از همه دانش آموزان.

اخبار آسمان بر مشکلاتی برای تعداد زیادی از خانواده ها در دسترسی به آنلاین درس از مدارس بسته یک ماه پیش.

برخی از headteachers گزارش شده است که تا 40 درصد از دانش آموزان خود را در یک خانه زندگی بدون کامپیوتر در حالی که بسیاری از کودکان برای به اشتراک گذاشتن یک دستگاه با پدر و مادر و خواهر و برادر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>