داروساز بازداشت شده در پروب بر غیر قانونی coronavirus کیت تست

یک داروساز بازداشت شده است در طول تحقیقات به فروش غیر قانونی از coronavirus تست کیت.

او برگزار شد از افسران ملی Crime Agency (NCA) که جستجو دو خواص و ضبط £20 ، 000 نقدی.

داروساز, 46, از کرویدون در جنوب لندن دستگیر شد و تحت قانون کلاهبرداری به اتهام ساخت ادعاهای دروغین در مورد تست کیت’ قابلیت.

یک نقشه بردار 39 دستگیر شد در غرب لندن در یک شبیه آنچه به عنوان NCA اهداف مظنون فکر به تجاری در COVID-19 بیماری همه گیر.

نقشه بردار متوقف شد در ماشین خود را در آکس که در آن محققان 250 کیت که او گفته و گفت که او برنامه ریزی شده برای فروش به کارگران ساختمانی.

هر دو مظنون بودند به قید وثیقه آزاد شد در حالی که جداگانه تحقیقات همچنان ادامه دارد.

نیکی هلند به NCA مدیر تحقیقات گفت: “مجرمان نارضايتى در ترس و اضطراب و آنها را به بهره برداری از هر فرصتی مهم نیست که چقدر افتضاح به خط جیب خود.

بیشتر از Covid-19

“به طور غیر قانونی فروش تست کیت به طور کامل تضعیف ملت های جمعی پاسخ به همه گیر و در واقع به خطر می اندازد ،

“هر کسی که در تلاش برای کسب سود در این راه باید توجه داشته باشید از این بازداشت و این که آوردن این مجرم به عدالت و توقف فعالیت های خود را توسط یک کلید اولویت در سراسر اجرای قانون است.”

طارق سرور, رئیس عملیات برای اجرای در داروها و محصولات بهداشتی نظارتی آژانس (MHRA) گفت: “استفاده از محصولات برای تشخیص عفونت کرونا ويروسی در جامعه تنظیمات مانند داروخانه ها برای استفاده در خانه است و نه در حال حاضر توصیه بهداشت عمومی انگلستان است.

“وجود دارد هیچ CE مشخص شده آزمون برای صفحه اصلی استفاده کنید و آن را غیر قانونی است به عرضه محصولات مانند. ایمنی و عملکرد و یا کیفیت محصولات نمی توان تضمین شده است و این امر خطر ابتلا به سلامت.”

این NCA گفت: آن را نیز در نظر گرفته شود یک وب سایت با استفاده از ایمیل های فیشینگ به فریب مشتریان به خرید مشکوک خالیست تجهیزات حفاظت شخصی (PPE).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>