صنعت داروسازی متعادل دسترسی و حقوق مالکیت فکری در coronavirus واکسن مسابقه

به عنوان مسابقه به توسعه یک واکسن برای coronavirus سرعت تا صنعت داروسازی است که مراقب باشید به نه مجموعه هر سنت خطرناک است که ممکن است به تضعیف آینده خود حقوق مالکیت معنوی ارشد اجرایی در IHS Markit گفت: پنج شنبه.

سازمان بهداشت جهانی این هفته با انتشار یک به روز رسانی بالقوه واکسن نامزدها هستند که در توسعه Covid-19. در حال حاضر 21 نامزد واکسن در آزمایشات بالینی معنی آنها در حال آزمایش بر روی داوطلبان انسانی. سه گزارش در مرحله سوم از کسانی که در دادگاه است.

“با توسعه واکسن برای Covid-19 شرکت های دارویی در حال بدیهی است که بسیار مراقب باشید” Milena Izmirlieva مدیر تحقیقات علوم زندگی در IHS Markit گفت: در CNBC “Squawk Box آسیا است.”

او توضیح داد شده اند وجود دارد تماس برای آینده Covid-19 واکسن به درمان به عنوان یک کالای عمومی است که به معنی که آنها می تواند ارائه شده به هر کس بدون سود.

“که نشان می دهد که وجود دارد این است که تا آنجا که سیاستگذاران نگران هستند درک درستی وجود دارد که می تواند بالقوه تضعیف حقوق مالکیت فکری برای آینده با موفقیت توسعه واکسن,” او گفت:, و اضافه کردن آن “خواهد بود قیمت در یک سطح است که اجازه می دهد تا آن را به طور گسترده ای استفاده می شود در سطح جهانی است.”

انگلستان-دفتر مرکزی شرکت دارویی AstraZeneca چین Sinovac تراریخته و بیوتکنولوژی ایالات متحده شرکت مدرن هستند که شرکت دورترین همراه در توسعه واکسن خود را نامزد.

تحقیق و توسعه به صورت بالقوه واکسن گران قیمت و خطرناک به خصوص اگر نامزدی نتواند در طول آزمایش های بالینی. حقوق مالکیت فکری و ثبت اختراعات که به انحصار و کنترل قیمت در حال اساسی به صنعت داروسازی به عنوان آنها را قادر می سازد شرکت به انجام پژوهش گران با وعده سود در آینده.

“به طوری که مفهوم عمومی خوب چیزی است که می تواند به طور بالقوه ارسال هشدار زنگ برای صنعت داروسازی” Izmirlieva گفت. او توضیح داد که هنوز در این بخش تا به حال بسیاری از سرمایه گذاری تعهدات برای خرید یک واکسن است که اجازه می دهد آنها را برای شروع تولید با وجود خطرات.

“من فکر می کنم در حال حاضر این صنعت اولویت شده است به مجموعه ای از یک سنت خطرناک در شرایط ضعف حقوق مالکیت معنوی. من فکر می کنم اولویت شده است برای پیدا کردن راه های جایگزین از تولید است که اجازه می دهد برخی از کم درآمد و با درآمد متوسط کشور برای دسترسی به یک واکسن نسبتا به سرعت,” او اضافه شده است.

Izmirlieva ذکر AstraZeneca صدور مجوز توافق با سرم موسسه هند به عرضه یک میلیارد دوز از دانشگاه آکسفورد بالقوه Covid-19 واکسن AZD1222 پایین و کشورهای با درآمد متوسط به عنوان یک مثال از چنین جایگزین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>