یک GSK آزمایشگاه در لندن است.

Oli Scarff | گتی ایماژ

وجود دارد چند عمده تحولات در طول هفته گذشته با جامعه پزشکی مارک پیشرفت در تمام مناطق بحرانی: تست, درمان و واکسن.

کارشناسان استقبال اطلاعات مثبت در درمان های بالقوه و پیشرفت در تست اما هشدار می دهند که واکسن جدول زمانی نگاه بلند پروازانه و استدلال می کنند بیشتر فکر مورد نیاز در تولید است.

تست

روز یکشنبه رچ را Covid-19 آزمایش پادتن دریافت FDA اضطراری با استفاده از مجوز. آزمون طراحی شده است برای کمک به تعیین اگر یک بیمار شده است در معرض ویروس و توسعه آنتی بادی علیه آن. رچ را فراهم بالا و دو رقمی میلیون ها نفر از آزمون از این ماه.

روشه مدیر عامل شرکت سورین Schwan گفت CNBC در تاریخ 22 آوریل که “بر خلاف با آزمايشات مولکولی است که به طور مستقیم اندازه گیری ویروس با آنتی بادی آزمایش پوسته پوسته شدن بسیار آسان تر از یک نقطه نظر فنی به علاوه وجود یک پایه نصب ابزار و سیستم عامل های خارج وجود دارد.”

درمان

پس از هفته ها گمانه زنی ها و پیام های مخلوط از موعد مقرر منتشر شد اطلاعات جلعاد را داروی آزمایشی remdesivir اعطا شد اضطراری با استفاده از مجوز توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای Covid-19 روز جمعه. این را قادر خواهد ساخت تا استفاده گسترده تر از remdesivir برای درمان در بیمارستان بستری بیماران مبتلا به Covid-19 در ایالات متحده است.

در آوریل 30, سازمان پزشکی اروپا اعلام کرد که “نورد” بررسی remdesivir را قادر می سازد که به آژانس برای ارزیابی داده ها در مواد مخدر آن را به عنوان در دسترس می شود, سرعت بخشیدن به فرآیند ارزیابی و به طور بالقوه هموار کردن راه برای سریع تر به تصویب.

به طور جداگانه داده های اولیه در Kevzara یک آرتريت روماتوئيد مواد مخدر co-طراحی و توسعه توسط Regeneron و سانوفی دیده می شود به عنوان یک درمان بالقوه تحویل مخلوط نتایج. آن را نشان داد وعده برای درمان بیماران بدحال اما هیچ سود برای موارد خفیف. به عنوان یک نتیجه از شرکت ها تصمیم به توقف آزمایش دارو با آن دسته از بیماران هستند و به جای آن اقدام به بزرگتر دادگاه تنها در حیاتی بیماران است. نتایج به دلیل در ماه ژوئن.

JPMorgan ایالات متحده بیوتکنولوژی سهام تیم تحقیقاتی اظهار نظر در Kevzara در منتشر شده توجه داشته باشید در روز جمعه: “اگر چه این ممکن است به عنوان یک نسبت به برخی از ناامیدی — به خصوص با توجه به افزایش حساسیت در اطراف Covid-19 — ما همچنان به این باور Regeneron ممکن است یک شات بهتر درمان این بیماری همه گیر با آن آنتی بادی کوکتل.”

واکسن

در این واکسن در مقابل بیشتر تولید مشارکت اعلام شد, هفته گذشته, تاکید اهمیت کشف یک واکسن است که کار می کند اما همچنین اطمینان وجود دارد به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. بانک مرکزی آمریکا ایالات متحده بلجس تحقیقات حقوق صاحبان سهام تیم میزبان بیوتکنولوژی سیاست های چشم انداز تماس برای مشتریان در هفته گذشته که به این نتیجه رسیدند که وجود دارد باید برخی بسیار جدی در فکر ساخت.

مدرن اعلام کرد 10 سال ساخت با توافق Lonza که می تواند منجر به تولید 1 میلیارد دوز در سال است. گلدمن ساکس تحقیقات حقوق صاحبان سهام گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی منتشر شده آوریل 1 است که “بر اساس مدرن را واکسن اطلاعات نمونه کارها به تاریخ ما باقی می ماند خوش به اولیه Covid-19 واکسن نتایج و مشاهده Lonza همکاری بیشتر به عنوان حمایت از مدرن بر ادامه تلاش ها برای تولید یک Covid-19 واکسن برای پاسخگویی به تقاضای جهانی است.” این شرکت می گوید یک فاز و سه دادگاه می تواند شروع به محض این که پاییز سال 2020 است.

AstraZeneca و دانشگاه آکسفورد هفته گذشته اعلام کرد توافق در توسعه جهانی و توزیع از دانشگاه بالقوه واکسن. این طرح به تولید 100 میلیون دوز در پایان سال است. آکسفورد تیم است که با هدف به واکسن در دسترس سپتامبر.

پاسکال Soriot رئیس اجرایی از AstraZeneca گفت: در آزادی مطبوعات: “این همکاری به ارمغان می آورد با هم دانشگاه آکسفورد را در سطح جهان تجربه و تخصص در vaccinology و AstraZeneca جهانی و توسعه و تولید و توزیع قابلیت.”

قبل از آن اعلام هند سرم موسسه جهان بزرگترین واکسن تولید کننده گفت: این برنامه به تولید 60 میلیون دوز از پتانسیل واکسن تا پایان سال است.

این تعدیل نیرو در بهداشت و درمان-مراقبت از تحقیقات حقوق صاحبان سهام تیم به میزبانی یک مشتری تماس با یک آمریکایی اپیدمیولوژی بیماری های عفونی در هفته گذشته و گفت: در چاپ توجه داشته باشید که این کارشناس فکر می کند به شدت از گروه های علمی در دانشگاه آکسفورد. این کارشناس تردید در پیشنهاد جدول زمانی با توجه به مقدار داده ها و دنبال کردن زمان مورد نیاز برای ایجاد ایمنی و اثر بخشی واکسن.

این کارشناس هشدار داد که حتی اگر یک واکسن نشان ایمنی و اثربخشی قابل توجهی وجود دارد چالش های اضافی با تولید و توزیع دوز برای جهانی جمعیت نزدیک به 8 میلیارد دلار است.

چند دیگر مشارکت در حال حاضر اعلام شده است از جمله بین Pfizer و BioNTech و شرکت سانوفی و گلاکسو.

وجود دارد در حال حاضر حداقل 89 واکسن برای coronavirus در حال توسعه در سطح جهانی با توجه به این که. کارشناسان پیش بینی کرده اند که آن را بین 12 و 18 ماه برای یک واکسن به تلقی امن برای توزیع در بازار است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de