شرکت گزارش BioNTech را coronavirus واکسن دریافت FDA ‘پیگیری سریع وضعیت

در دو گروه آزمايش coronavirus واکسن به طور مشترک توسعه یافته توسط فن آوری زیستی شرکت BioNTech و ایالات متحده غول دارویی Pfizer دریافت کرده اند ‘سریع’ طراحی از مواد مخدر ایالات متحده تنظیم کننده این شرکت روز دوشنبه گفت:.

نامزدها BNT162b1 و BNT162b2 هستند پیشرفته ترین حداقل چهار واکسن های ارزیابی شده توسط شرکت در حال انجام آزمایشات در ایالات متحده و آلمان است.

Pfizer سهام شد تا حدود 2 درصد و در ایالات متحده در لیست سهام BioNTech شد و تا حدود 6% قبل از زنگ.

در اوایل این ماه شرکت گفت: BNT162b1 نشان داد پتانسیل در برابر ویروس و داشت به خوبی تحمل می شوند در مراحل اولیه آزمایشات انسانی.

آمار اولیه از آلمان محاکمه BNT162b1 به شمار می رود منتشر شده در ماه جولای این شرکت گفت.

اگر در حال انجام مطالعات موفق هستند و واکسن نامزد دریافت تصویب قانونی این شرکت گفت: آنها را به انتظار تا 100 میلیون دوز در پایان این سال و به طور بالقوه بیش از 1.2 میلیارد دز تا سال 2021 پایان.

این شرکت گفت که آنها انتظار می رود برای شروع زیادی دادگاه با 30000 شرکت کنندگان به عنوان به زودی به عنوان در اواخر این ماه اگر آنها دریافت تصویب قانونی.

پیگیری سریع وضعیت غذا و داروی آمریکا اعطا شده است برای سرعت بخشیدن به بررسی داروهای جدید و واکسن است که نشان می دهد پتانسیل برای رسیدگی به نیازهای پزشکی برآورده نشده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>