آرم نشسته روی کت آزمایشگاه از یک تکنسین به عنوان او کار می کند در Neusentis Ltd. s آزمایشگاه تحقیقاتی واحد Pfizer Inc.

کریس Ratcliffe | بلومبرگ | گتی ایماژ

فایزر گفت: آن شروع تست آزمایشی واکسن برای مبارزه با کروناویروس در ایالات متحده است.

ایالات متحده بر اساس دارویی غول پیکر است که کار در کنار آلمانی داروسازی BioNTech گفت: اولین انسان کنندگان در ایالات متحده دوز بندی شده اند با پتانسیل واکسن BNT162. آنها شروع به آزمایش های انسانی این واکسن آزمایشی در اواخر ماه گذشته در آلمان است.

“با ما منحصر به فرد و مقاوم در مطالعه بالینی برنامه در جریان شروع در اروپا و در حال حاضر ایالات متحده, ما نگاه رو به جلو برای پیشرفت به سرعت و در همکاری با شرکای ما در BioNTech و مقامات نظارتی را به امن و موثر واکسن برای بیمارانی که نیاز به آن” فایزر رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل آلبرت Bourla در بیانیه ای گفت.

“کوتاه کمتر از چهار ماه از زمانی که در آن ما قادر به حرکت از مطالعات بالینی انسانی, تست فوق العاده است,” او اضافه شده است.

آزمايش واکسن حاوی مواد ژنتیکی به نام messenger RNA یا mRNA. این mRNA یک کد ژنتیکی است که می گوید سلول چه برای ساخت — در این مورد یک ژن است که ممکن است وادار به یک واکنش سیستم ایمنی بدن به ویروس.

آزمایشی را تست آزمایشی واکسن در بزرگسالان سنین 18 تا 55 در مرحله اول قبل از حرکت به همسر, گروه, شرکت, گفت:, و اضافه کردن آن امیدوار است برای تست به 360 نفر است.

وجود دارد مورد تایید FDA روش های درمانی برای درمان Covid-19 و داروسازان در مسابقه برای تولید یک واکسن است که ایالات متحده مقامات بهداشتی می گویند انتظار می رود که حداقل 12 تا 18 ماه.

تلاش شرکت Pfizer و BioNTech یکی از چندین کار در یک پتانسیل واکسن برای جلوگیری از Covid-19 که بیمار بیش از 3.5 میلیون نفر در سراسر جهان است و کشته شدن حداقل 247,752 که از دوشنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. وجود دارد بیش از 100 واکسن در حال توسعه در سطح جهان به عنوان از آوریل 30, با توجه به سازمان بهداشت جهانی با حداقل هشت واکسن نامزدها در حال حاضر در آزمایشات انسانی.

امیدوار به دریافت واکسن به بازار هستند اما دانشمندان در حال تنظیم انتظارات پایین برای چگونه به سرعت آن را می تواند رخ دهد. در حال توسعه و تست و بررسی هر بالقوه واکسن طولانی و پیچیده و گران تلاش است که می تواند سال جهانی کارشناسان بهداشت می گویند.

بیوتکنولوژی شرکت مدرن در همکاری با موسسه ملی سلامت آغاز شد, اولین انسان, تست های آزمایشی به صورت بالقوه واکسن در ماه مارس است.

جانسون و جانسون ” است که در آن با هدف تولید 600 میلیون تا 900 میلیون دوز از پتانسیل آن coronavirus واکسن تا پایان سه ماهه اول سال 2021 اگر انسان آزمایش های برنامه ریزی شده برای شروع در ماه سپتامبر به عنوان برنامه ریزی شده.

شرکت گزارش امید به تولید “میلیون ها نفر” واکسن در پایان این سال این شرکت افسر ارشد علمی دکتر Mikael Dolsten گفت CNBC در ماه گذشته. این شرکت روز سه شنبه گفت که انتظار دارد افزایش به “صدها میلیون نفر” از دوزهای بعدی سال است.

سایت در حال حاضر دوز شرکت کنندگان شامل NYU گراسمن دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی Pfizer گفت. دانشگاه روچستر مرکز پزشکی روچستر منطقه ای بهداشت و پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی مرکز خواهد شد “آغاز ثبت نام در مدت کوتاهی” این شرکت اعلام کرد.

پس از تصویب قانونی Pfizer و BioNTech کار خواهد کرد به طور مشترک به تجاری واکسن در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر