Peter Thiel را Palantir اتهامات NHS England £1 میلیون برای coronavirus ‘اطلاعات فروشگاه’

Peter Thiel

نوح برگر | بلومبرگ | گتی ایماژ

بریتانیا خدمات بهداشت ملی اعطا کرده Palantir £1 میلیون (1.3 میلیون) تمدید قرارداد برای کار خود را در یک “Covid-19 ذخیره داده” است که طراحی شده است برای کمک به مقامات بهداشت را در درک چگونه به کروناویروس در حال گسترش در سراسر انگلستان و کمک به آنها تخصیص منابع مناسب.

Palantir اولیه قرارداد است که نمی تواند به رقابتی مناقصه اعلام شد در تاریخ 28 مارس به پایان رسید و در تاریخ 11 ژوئن. NHS انگلستان تایید شنبه که قرارداد شده است تا چهار ماه دیگر تمدید و سخنگوی CNBC گفت که ارزش این قرارداد £1 میلیون پس از این کشف برای اولین بار در گزارش جدید دولتمرد.

Palantir را ریخته گری نرم افزار قدرت جلویی از Covid-19 اطلاعات فروشگاه. بیمه خدمات درمانی گفت: این را قادر می سازد تا داده های نامتجانس به “یکپارچه تمیز و هماهنگ” به طوری که “تنها منبع حقیقت” می توان به تاسیس و مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از تصمیم گیری است.

مایکروسافت, آمازون, گوگل, و, دانشکده, انگلستان یک هوش مصنوعی شروع به کار کرده است که برای Dominic کامینگز در رای دادن ترک مبارزات انتخاباتی دخیل در تنظیم Covid-19 اطلاعات فروشگاه. با این حال گوگل تاکنون کاهش یافته است با توجه به روزنامه تلگراف. گوگل بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

تمدید قرارداد نیاز به Palantir بسته تا کار آن انجام شده است تا این سرویس می تواند به مناقصه در باز تدارکات روند. این امکان وجود دارد که Palantir نگهداری می شود می تواند در پس از تمدید دوره است. این شرکت فقط امضا coronavirus مربوط به قرارداد با وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای $17.3 میلیون نفر است.

امور مالی اولیه معامله بین Palantir و NHS انگلستان شد مشخص نیست تا ژوئن, زمانی که آنها منتشر شده زیر تعدادی از آزادی از درخواست اطلاعات از جمله یکی توسط CNBC و قانونی تهدید از سیاست سایت # teamnigel و حقوقی Foxglove.

این سند نشان داد که Palantir شارژ NHS انگلستان فقط £1 برای نرم افزار و خدمات است. برخی از سوال که آیا Palantir شارژ حداقل رقم به منظور به دست آوردن دسترسی به با ارزش اطلاعات بیمار است.

“این قرارداد نشان می دهد که شرکت های درگیر در اصل مسلم حقوق مالکیت معنوی (از جمله ایجاد پایگاه داده و اجازه داده شد برای آموزش مدل های خود و سود خود دسترسی بی سابقه به NHS اطلاعات” # teamnigel editor-in-chief مریم فیتزجرالد و Foxglove موسس و مدیر و وکیل آمریکایی کری nataly motek نوشت: در یک پست وبلاگ.

بیمه خدمات درمانی سوابق بهداشتی که Palantir دسترسی به می تواند شامل یک بیمار نام و نام خانوادگی, سن, آدرس, شرایط بهداشت و درمان و داروهای آلرژی آزمایش اسکن X-Ray نتایج که آیا بیمار سیگار و یا نوشابه و بستری در بیمارستان و تخلیه اطلاعات است. هر گونه اطلاعات که ممکن است بیماران شناسایی شخصی جای خود را با نام مستعار و یا جمع آوری شده قبل از آنها به اشتراک گذاشته شده با Palantir.

شرکت تاسیس شده توسط میلیاردر Peter Thiel یک متحد ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Palantir توسعه داده trawling فن آوری است که سازمان های اطلاعاتی و دولت استفاده برای نظارت و به نقطه مشکوک الگوهای عمومی و خصوصی پایگاه داده ها. مشتریان شامل CIA و FBI و ارتش ایالات متحده. اخیرا این شرکت نیز آغاز شده و فروش آن تکنولوژی به شرکت در طیف وسیعی از صنایع دیگر.

Palantir می بیند یک فرصت بزرگ در اروپا و در حال حاضر بیشتر کارکنان در دفتر لندن از آن را در مقر خود در پالو آلتو کالیفرنیا.

شرکت محرمانه ظ عمومی در اوایل این ماه و در این میان از افزایش نزدیک به 1 میلیارد دلار سرمایه جدید جدا از IPO. آن را در حال حاضر مطرح شده در بیش از $2.6 میلیارد دلار و به ارزش بیش از 20 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>