پیت Buttigieg انداختن است از سال 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه

دموکراتیک 2020 آمریکا نامزد ریاست جمهوری شهردار پیت Buttigieg استقبال رای دهندگان در یک مبارزه توقف در دوور, New Hampshire, جولای 12, 2019.

برایان اسنایدر | ایسنا

دموکرات پیت Buttigieg انداختن است از سال 2020 ریاست جمهوری مسابقه اولیه ارشد کمپین مشاور گفت CNBC.

او در پرواز است به South Bend, ایندیانا را اعلام جایی که او به عنوان شهردار برای دو دوره.

ایندیانا دموکرات برپا بعید کمپین که دیدم کمی شناخته شده شهردار غلبه فرمانداران و سناتور ایالات متحده آمریکا در رقابت برای نامزدی حزب.

او تصمیم به رها کردن مسابقه می آید پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده یک پیروزی خرد کردن در کارولینای جنوبی اولیه در شنبه دوباره انرژی یک کمپین است که تا به حال پرچم در سه نامزدی مسابقات در آیووا و نیوهمشایر و نوادا.

بایدن تمدید شتاب خواهد آن را دشوار برای Buttigieg را به نفع خود بیش از متوسط رای دهندگان در حال حرکت رو به جلو را به سه شنبه.

در طول longshot پیشنهاد Buttigieg عملکرد بهتری نسبت به انتظارات مونتاژ چه در نقاط قابل توجه بود جنگ قفسه سینه و بیرون ساختمان وسیع ملی عملیات. Buttigieg اولین آشکارا گی های عمده ریاست جمهوری مدعی به ثمر رساند باریک نماینده لبه بیش بهداشت ، برنی ساندرز در آیووا قفقاز به پایان رسید و قوی مقام دوم در نیوهمپشایر اولیه.

اما یک بار نامزد برای صندلی کمیته ملی حزب دموکرات در نهایت موفق به حفظ مبارزات انتخاباتی خود را به حرکت و فرار به مشکل جذب حمایت از سیاه و سفید و دیگر اقلیت رای دهندگان.

این روشن شد در نوادا قفقاز که در آن او به پایان رسید و دور سوم با تنها 2% از رای, و در کارولینای جنوبی که در آن او جمع آوری شده 3 درصد از رای گیری به پایان رسید و در چهارم.

Buttigieg پیش بینی کرده بود که برنده در آیووا و نیوهمشایر را افزایش حمایت خود را در متنوع تر متحده است که به دنبال, اما این نتیجه را تحقق نیست.

Buttigieg را نمایش آن در نوادا و کارولینای جنوبی گل آلود بالقوه مسیر به پیروزی برای هزاره افغانستان جانباز پیش از سه شنبه در مارس 3, زمانی که 14 متحده میزبان مسابقات است که در مجموع جایزه سوم این مسابقه را در مجموع نمایندگان.

پیشتر در روز یکشنبه Buttigieg فشرده شد در MSNBC را “ملاقات با مطبوعات” در مورد او تصمیم به ماندن در این مسابقه میزبان چاک تاد.

“هر روز ما در این کمپین این است که یک روز که ما به این نتیجه رسیدند که هل دادن به جلو است و بهترین کاری که ما می توانید انجام دهید برای کشور و برای حزب” Buttigieg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>