پیت Buttigieg ادعای پیروزی در آیوا قفقاز هر چند هیچ نتیجه ای منتشر شده است

دموکرات نامزد ریاست جمهوری سابق, South Bend, ایندیانا شهردار پیت Buttigieg آدرس حامیان خود را در طول جلسه شب دیده بان حزب در مارس 03, 2020 در Des Moines, Iowa.

تام برنر / گتی ایماژ

دموکراتیک امیدوار پیت Buttigieg اعلام پیروزی در آیوا قفقاز در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه با وجود botched روند انتخابات که تاخیر در انتشار این دولت نتایج.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج” Buttigieg گفت: در مقابل صدها تن از حامیان در یک تجمع در Des Moines. “اما ما می دانیم که زمان آن است که همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه ملت است. چون با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

داده های منتشر شده بعد از آن در شب را … برنی ساندرز من-Vt., منعکس 40 درصد از حوزه و به نظر می رسد برای نشان دادن Buttigieg در جایگاه دوم با حدود 26 درصد سهم دولت محول معادل نسبت به حدود 29 درصد برای Sanders.

سردرگمی ناشی از فقدان نتایج رسمی. آیووا حزب دموکرات گفت: اواخر دوشنبه شب که آنها تا به حال یافت “تناقضات” در داده های رای گیری است که آن را منسوب به “گزارش موضوع است.” این حزب گفته اند که در این زمینه اطلاعات و “را به سادگی به زمان بیشتر برای گزارش نتایج.” آن را می گویند نیست که نتایج رسمی در دسترس خواهد بود.

دیگر نامزدها از جمله بهداشت ، ctq, D -, Minn. همچنین پیش بینی شده اعتماد به نفس خود را در شب انتخابات سخنرانی هر چند Buttigieg رفت دورترین در پیش بینی خود موفقیت است.

یک Buttigieg کمپین دستیار CNBC گفت که اطلاعات ارائه شده توسط 77 درصد از کمپین حوزه کاپیتان نشان داد Buttigieg در سرب. کمپین مشاور گفت که داخلی پیش بینی قبل از این جلسه پیشنهاد کرد که در این مسابقه خواهد بود یک کراوات اما که شماره داخلی تا کنون نشان داد Buttigieg انجام 8 درصد بهتر از انتظار می رود به اندازه کافی برای برنده مقام اول.

حضور فعال دیگر کمپین گفت که این داده ها پیشنهاد یک مسابقه در خط با رای گیری انجام شده پیش از جلسه.

یک مجموعه داده های منتشر شده توسط ساندرز, مبارزات انتخاباتی بر اساس نتایج حاصل از 40 درصد از آیووا حوزه نشان داد ساندرز در سرب به دنبال Buttigieg دیابت الیزابت وارن D-Mass., و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن. آن را نشان داد وارن دریافت حدود 18 درصد سهم از هيئت دولت معادل و بایدن دریافت حدود 15٪.

راجر لاو, وارن مدیر کمپین گفت: خبرنگاران تنها که با توجه به مبارزات داخلی داده شد یک مسابقه بین Warren Buttigieg و ساندرز. بایدن عقب مانده در جایگاه چهارم لاو گفت.

Klobuchar را مدیر کمپین جاستین Buoen نوشت: در یک پست در توییتر که بر اساس شماره داخلی و عمومی داده Klobuchar گره خورده بود و یا جلوتر از بایدن. با توجه به ساندرز داده Klobuchar شد در 5 محل با حدود 11 درصد سهم از هيئت دولت معادل.

این بایدن کمپین بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر. مدیر کمپین گرگ شولتز توییتی بیانیه ای گفت که کمپین مدل نشان داد که معاون رئیس جمهور سابق “overperformed در مناطق کلیدی ما نیاز به توان رقابتی در.”

کمپین مشاور عمومی, دانا ریموس صادر شده و نامه ای به آیووا حزب دموکرات مقامات روز دوشنبه خواستار “توضیحات کامل و اطلاعات مربوطه در مورد روش های کنترل کیفیت شما در حال استخدام و فرصت به پاسخ قبل از هر گونه نتایج رسمی منتشر می شوند.”

قوی برای نشان دادن هر یک از نامزدها در آیووا می تواند افزایش به عنوان آنها به نوبه خود توجه خود را به نیوهمشایر که میزبان اصلی آن در فوریه. 11.

ضعیف نشان دادن می تواند به ویژه آسیب رساندن به بایدن که به عنوان دیده می شود در این مسابقه جلو-دونده و آگهی در نظر سنجی های ملی. بایدن لبه بیش از ساندرز در رای گیری ملی کاهش یافته است و در هفته های اخیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>