تجهیزات حفاظت شخصی است که در تقاضای بالا به عنوان coronavirus گسترش

به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در سراسر جهان همچنان به صعود سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است بالقوه کمبود تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE. در پاسخ به تولید کنندگان مانند Medicom هستند ramping تا تولید در سطح جهانی.

در Medicom متحد پزشکی شرکت تولید تسهیلات در آگوستا جورجیا 70 نفر در حال حاضر در شیفت از ساعت 6 صبح از طریق نیمه شب, ساخت ماسک صورت و دیگر تنها-استفاده از آیتم های برای حرفه ای پزشکی از جمله عقیم سازی کیت و bibs. زمانی که کروناویروس اولین بار آمار شرکت تصمیم به افزایش ظرفیت به تقاضا شروع به افزایش تولید ضروری PPE در گذشته بیماری های عفونی شیوع بیماری از جمله SARS و ابولا.

Medicom تسهیلات ساخت در آگوستا جورجیا است. Medicom است ramping تا تولید آن از earloop ماسک های مورد استفاده توسط متخصصان پزشکی در آن مکان در سراسر جهان.

Christian Smith | CNBC

“هنگامی که ما در ماه دسامبر و اوایل ژانویه که چیزی اتفاق می افتد در چین, ما شروع به نگاه از نزدیک” گفت: Medicom COO گیوم Laverdure گروه رئیس جمهور از شرکت در آمریکای شمالی ،

“ما به طور معمول را به سطح شیب دار بالا تولید حق دور با اضافه کردن ساعت به شیفت و سپس با اضافه کردن شیفت سرمایه به تجهیزات تامین خرده فروشی عرضه و همچنین استخدام و استخدام و آموزش در پیشبرد مردم است که اجرای ماشین آلات” Laverdure گفت.

مونترال-شرکت بر اساس شش امکانات در چین, فرانسه و تایوان در علاوه بر این به آگوستا با برخی از 1,100 کارکنان تولیدی دستکش, لباس, N-95 ماسک و ماسک صورت برای جامعه پزشکی است.

به عنوان در حال حاضر در آن ایالات متحده-تولید محصولات می رویم در سراسر شمال امریکا, و خیلی از شرکت تامین منابع است از همان منطقه است. اما برخی از قطعات وارداتی از چین و با تقاضای بسیار بالا قیمت ها در حال افزایش است.

ویروس’ تاثیر در چین نیز نهفته عرضه داخلی از PPE گسترده تر Laverdure گفت: به عنوان صادرات در حال حاضر ممنوع از تایوان چین و فرانسه که در آن ماسک و لوازم در حال requisitioned توسط دولت محلی استفاده کنید.

Medicom تسهیلات ساخت در آگوستا جورجیا است.

Christian Smith | CNBC

“عرضه از چین بود که سرویس احتمالا 80% یا 90% از بازار ایالات متحده ناپدید شد. بنابراین تقاضا در ایالات متحده آمریکا ممکن است افزایش یافته اما واقعیت این است که عرضه محدود بود با خلق یک تقویت ایالات متحده ظرفیت تولید است. بنابراین ما به دنبال در منظور از قدر بین پنج تا 10 برابر نسبت خود را تقاضا” Laverdure می گوید. “این دشوار است برای تعیین کمیت و … بنابراین ما محدود به آنچه که ما عرضه می تواند.”

این شرکت می گوید این حرکت خواهد کرد و تا 24 ساعت تولید در آینده نزدیک در گرجستان, اضافه کردن 30 کارمند در چند ماه آینده — به منظور بلند در بازار کار به عنوان اشتغال در بالاترین رکورد در دولت است.

“این بسیار به چالش کشیدن برای پیدا کردن کارگران و سطح شیب دار بالا بسیار تند است. آموزش دوره نیاز به اتفاق می افتد — این ویژگی های محصولات بنابراین شما باید به درستی آموزش دیده,” او گفت:.

Medicom تسهیلات ساخت در آگوستا جورجیا است.

Christian Smith | CNBC

و به عنوان کسی که هشدار بالقوه ماسک کمبود Laverdure گفت: این مهم است که آگاه باشید از آنچه ماسک استفاده می شود باید در چه وضعیت و اضافه کرد که در حال همکاری با کسانی که به گسترش آگاهی در مورد ماسک استفاده است. این گروه می گوید: تقاضا برای ماسک صورت شش برابر افزایش یافته است از آنجا که ویروس آغاز شد.

“ما در حال کار با کسی که برای کمک به تسهیل سیالیت در زنجیره تامین به دلیل افزایش ظرفیت یکی از جنبه های مقابله با تقاضا,” او گفت:.

“اما وجود دارد جنبه های دیگر یکی از آنها مطمئن شوید که ارتباط ما با استفاده از حق ماسک در لحظه مناسب توسط فرد مناسب برای مناسب دلیلی برای جلوگیری از هدر رفتن ماسک مصرف بی فایده برای استفاده. دو این است مطمئن شوید که ما می تواند به بهبود عرضه با اجتناب از انباشت. وجود دارد که انباشت به دلیل ترس و وحشت و گاهی حدس و گمان پس چگونه می تواند ما را در مبارزه با این و قطعا ظرفیت افزایش است نوع دیگری از پاسخ دهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>