مردم با COVID-19 علائم بیش از دو برابر تعدادی که تست postive برنامه را نشان می دهد

بیش از 370,000 مردم در انگلستان علامتی COVID-19 با توجه به یک برنامه ردیابی ویروس “در زمان واقعی”.

پروفسور تیم اسپکتور رئیس اپيدميولوژی ژنتيک در کالج کینگ لندن گفت: COVID symptom tracker که دانلود شده است نزدیک به 2.7 میلیون نفر در حال تولید یک “بی سابقه” مقدار اطلاعات در مورد این بیماری در جامعه است.

این ارقام از برنامه ها بیش از دو برابر 148,377 که آزمایش مثبت, با توجه به وزارت بهداشت رسمی شماره.

App
تصویر: این COVID symptom tracker است که تولید ‘بی سابقه’ مقدار اطلاعات در مورد این بیماری در جامعه است. فایل عکس

کسانی که در پشت ردیاب برنامه می گویند این بزرگترین جامعه نظارت COVID در جهان و در نتیجه می تواند یک نقش کلیدی در کمک به سهولت coronavirus مستند و همچنین ارائه یک هشدار دهنده COVID-19 نقاط مهم و خوشه که شعله ور.

آن را نیز کمک به شناسایی تعدادی دیگر از علائم شایع فراتر از آن توسط خاص لیست رسمی از جمله از دست دادن طعم و مزه و بو و خستگی مزمن.

“بسیاری از علائم است که آمده اند به نور نمی شود منعکس شده در این بیمارستان آمار و مرگ و سوابق” استاد Spector گفت.

“همه می دانند که تب و سرفه مداوم شناخته شده به عنوان علائم کلاسیک – این چیزی است که شما نیاز به تست در حال حاضر — اما آنها تنها بخشی از داستان” او اضافه شده است.

بیشتر از Covid-19

“شاید دو سوم از مردم نیز از دیگر علائم است که بسیار نیز اخباری از مثبت سواب آزمون و عفونی و یکی از اصلی دیده ایم در واقع از دست دادن طعم و بوی.

“حدود 12 درصد از افرادی که در حال نمایش علائم این بسیار عجیب و غریب علامت و می آید در بسیار به طور ناگهانی.

“وجود دارد نه بسیاری دیگر از چیزهایی که باعث می شود آن را و پس از آن بسیار اخباری که شما آلوده شده است و در حال حاضر رسمی مشاوره است که هنوز به آن است که به طور جدی اگر شما لازم نیست که یک تب.

“هنوز بسیاری از مردم هستند که در موقعیت آنها خفیف بیماری آنها به طعم و مزه خود را از دست داده و آنها واقعا باید جدا از سایر افراد است.”

او همچنین گفت: “خستگی یکی دیگر چندان جدی و خستگی که در آن شما می توانید از خواب ، شما لازم نیست که یک تب – این نیز یکی دیگر از نشانه.

“وجود دارد یک لیست کامل از این و… شما می توانید نشانه های مختلف در روز های مختلف. ما می توانیم پیش بینی است که از نشانه های آن است به احتمال زیاد منجر شما به نیاز بیمارستان و که در حال رفتن به یک بیماری خفیف.”

Priti Patel says the public must respect the lockdown measures
‘غم انگیز و وحشتناک نقطه عطف” پس از بیش از 20 ، 000 مرگ و میر

پروفسور Spector گفت: برنامه ارائه شده “باور نکردنی سیستم رادار برای محافظت از کشور ما هستند و کسانی که بیشترین نیاز به آن”.

او گفت: “میلیون ها نفر در حال ضبط هر روز چه خبر است.

“این به ما مقدار بی سابقه ای از اطلاعات – چیزی است که ما واقعا کمبود در این کشور در مورد آنچه اتفاق افتاده در جامعه با این بیماری است که بسیاری از راه های مختلف از ارائه خود را که ما نمی شناخته شده مورد واقعا قبل از.

“بسیاری از نشانه های جدید در حال آمدن به نور و نمی شود منعکس شده در این بیمارستان آمار و مرگ ثبت شده است.

“از آنجا که ما در حال دیدن چیزهایی که حداقل یک هفته شاید 12 روز قبل از دریافت آنها را به بیمارستان و بنابراین ما قادر به پیگیری این روند.

“بنابراین ما قادر به دیدن در زمان واقعی آنچه در واقع اتفاق می افتد در سراسر کشور است که بسیار مهم برای همه به دانستن در مورد هر دو در یک سطح محلی بلکه در سراسر کشور که در آن ما در حال تغذیه اطلاعات بیش از حد.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

با اطلاعات تغذیه به مقامات در سراسر انگلستان پروفسور Spector گفت: “ما در حال کار کردن راه از پیش بینی که در آن نقاط در حال رفتن به, از آنجا که ما فکر می کنم این است که واقعا مهم است به عنوان آن را فلات و ما می گویند زیر 100000 موارد در سراسر کشور است.

“به عنوان مستند کاسته است شاید در برخی از مناطق بیش از دیگران با ما می توانید شروع به دیدن چگونه ممکن است یک مجموعه جدید از علائم.

“کمی جرقه ممکن است رخ دهد در برخی از بخشی از کشور و ما می توانیم از تیم بروید و بررسی آنها را جدا از آنها و قفل آنها را یک هفته قبل از اینکه ما را با هر روش دیگر.

“بیشتر افرادی که با استفاده از این برنامه دور کشور ما بیشتر می توانید همه در هیئت مدیره و بنابراین در واقع آرامش بیشتری در مورد کاهش برخی از مستند دانستن ما باید مانند رادار سیستم در محل برای پیگیری آن است.”

او همچنین گفت: در آن شناسایی شده بود بیشتر علائم شایع عفونت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>