پنتاگون تخمین می زند که coronavirus را طاعون ما را برای ماه به عنوان برگ برنده را هل می دهد به راه اندازی مجدد اقتصاد

(L-R) وزیر دفاع علامت Esper و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley نگه پایان سال کنفرانس مطبوعاتی در پنتاگون در تاریخ 20 دسامبر 2019 در آرلینگتون ویرجینیا.

درو Angerer | گتی ایماژ

واشنگتن — پنتاگون رهبران سه شنبه گفت که آنها برنامه ریزی برای این بیماری همه گیر کوروناویروس به طاعون ایالات متحده برای ماه می باشد.

“من فکر می کنم ما نیاز به برنامه ریزی برای این چند ماه طولانی حداقل و ما در حال گرفتن تمام اقدامات احتیاطی برای انجام این کار” وزیر دفاع علامت Esper گفت: در طول یک شهر مجازی سالن از پنتاگون.

در کنار Esper ملت افسر نظامی گفت که در حالی که معلوم نیست چه مدت شیوع بیماری مرگبار خواهد گذشته او به برآورد تا سه ماه.

“شما دنبال آن هستید در هشت به 10 تا 12 هفته تماس آن سه ماه و بر اساس آنچه ما می دانیم از کشورهای دیگر مانند چین و هنگ کنگ, کره جنوبی و غیره که ممکن است یا ممکن است نمی شود به ایالات متحده” رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا ژنرال علامت Milley گفت.

در همان زمان به عنوان برنج نظامی خود را ابراز انتظار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواهد اقتصاد ایالات متحده به “باز” بازگشت تا یکشنبه عید پاک حتی به عنوان تعدادی از تایید coronavirus موارد در کشور شتاب.

عید پاک است که 12 آوریل کمتر از سه هفته به دور است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیانات در فاکس نیوز “مجازی تاون هال” رویداد در کاخ سفید در آمد که در بیشتر کشورهای اعمال اقدامات شدید از جمله خاموش کردن کسب و کار و سفارش ساکنان به ماندن در خانه را امتحان کنید به سرعت گسترش این بیماری است.

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 398,000 در سراسر جهان هر چند بسیاری از آنها بهبود یافتند. در آمریکا بیش از 46,500 موارد گزارش شده تا کنون.

روز سه شنبه تعدادی از فعال وظیفه ایالات متحده خدمات اعضا که مورد آزمایش مثبت برای coronavirus شروع به پریدن کرد از 133 به 174 یک شبه با توجه به آخرین آمار و ارقام ارائه شده توسط پنتاگون. همانطور که از سهشنبه پنتاگون در مجموع از 321 موارد 174 فعال هستند-وظیفه نظامی 59 غیرنظامی هستند ، 61 وابستگان و 27 پیمانکاران.

بیش از آخر هفته وزارت دفاع تایید کرد که یک پیمانکار کار می کرد که در دفاع از امنیت و همکاری آژانس درگذشت در روز شنبه پس از آزمایش مثبت برای coronavirus. این اولین بار است که گزارش مرگ ناشی از این ویروس در وزارت دفاع.

CNBC کوین Breuninger کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>