وزارت دفاع امریکا

وزارت دفاع منتشر شد سه فیلم های گرفته شده توسط نیروی دریایی ایالات متحده خلبانان آشکار مرموز پرواز اشیاء است که به این روز باقی می ماند ناشناس.

این declassification از ویدئوها در اواخر روز دوشنبه یکی از آن گرفته شده است در سال 2004 و پس از آن دو گرفته شده در سال 2015 شد به معنای “روشن کردن هر گونه تصورات غلط عمومی در مورد اینکه آیا یا نه این فیلم شده است که در گردش واقعی بود و یا اینکه آیا یا نه وجود دارد بیشتر به فیلم” پنتاگون در بیانیه ای گفت شنبه.

این فیلم نشان می دهد که اشیاء ناشناس پرواز در سرعت های بالا در جو زمین همراه با صدا از خلبانان نیروی دریایی ابراز شوک و ترس شد در ابتدا به بیرون درز در سال 2007 و 2017. فیلم های گرفته شده در طول آموزش پرواز و در سال 2017 نشت منتشر شده توسط نیویورک تایمز.

“نیروی دریایی ایالات متحده که قبلا اذعان کرد که این فیلم در گردش در حوزه عمومی شد و در واقع نیروی دریایی پورنو” پنتاگون در بیانیه خوانده شده است. “پس از بررسی کامل این گروه تعیین کرده است که مجاز به انتشار این طبقه بندی نشده ویدئوها را آشکار نمی کند هر گونه حساس قابلیت ها و یا سیستم می کند و تجاوز در هر بعدی تحقیقات نظامی هوا فضا تاخت و تاز شده توسط ناشناس هوایی پدیده.”

پنتاگون با انتشار این ویدئوها حذف به عنوان حدس و گمان به این که آیا آنها واقعی است و مطمئن شوید که به خار سوال عمیق تر در مورد وجود حیات فرازمینی و تعامل انسان با آن است.

“وجود یک ناوگان کل آنها … خدای من همه آنها را در مقابل وزش باد 120 گره به غرب است. نگاهی به چیزی که شخص!” خلبان فریاد می زند: در یکی از این ویدئوها.

نیروی دریایی ایالات متحده در واقع رسمی یک گزارش روند در سال گذشته برای خلبانان به گزارش حوادث UFO sightings گفت: در آوریل 2019 بیانیه ای که وجود داشته است “تعدادی از گزارش های غیر مجاز و/یا ناشناس ورود هواپیما های نظامی-کنترل محدوده و حریم هوایی تعیین شده در سال های اخیر است.”

“این نوع از تهاجم می تواند یک خطر امنیتی و در برخواهد داشت خطر ایمنی برای هر دو نیروی دریایی و نیروی هوایی حمل و نقل هوایی. برای ایمنی و امنیت, نگرانی, نیروی دریایی و نیروی هوایی ایالات متحده طول می کشد این گزارش بسیار جدی و بررسی هر گزارش” 2019 بیانیه ای گفت:.

پنتاگون بوده است و در طول دهه های گذشته با کمک های مالی به بررسی هوایی غیر قابل توضیح پدیده ها از جمله شناخته شده پروژه توقیف در سال 2012 با توجه به گزارش های رسانه ها. دفاع سازمان اطلاعات منتشر شده یک لیست از 38 تحقیقات عناوین بودجه توسط این برنامه در اوایل سال 2019 تحت قانون آزادی اطلاعات.

لوئیس Elizondo سابق پنتاگون رسمی که به منجر که ابتکار عمل شناخته شده به عنوان پیشرفته هوافضا تهدید شناسایی برنامه, استعفا در اعتراض پس از بسته شدن آن و در مخالفت با آنچه که او به عنوان بیش از حد پنهان کاری از برنامه است. او به سی ان ان گفت در یک سال 2017 مصاحبه که “اعتقاد شخصی من این است که وجود دارد بسیار شواهد قانع کننده است که ما ممکن است به تنهایی.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im