پنتاگون تنظیم coronavirus فرآیند غربالگری برای مراقبت در بیمارستان کشتی در نیویورک

نمایی از USNS راحتی در اسکله 90 در تاریخ 1 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است. به راحتی یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی مجهز به بيماران در 24 ساعت اما نمی خواهد در درمان بیماران مبتلا به COVID-19. کشتی 1000 تخت و 12 اتاق عمل خواهد شد کمک به کاهش فشار در نیویورک بیمارستان که بسیاری از آنها در حال حاضر با غرق COVID-19 بيمار.

نانسی ریورا | Bauer-Griffin | گتی ایماژ

واشنگتن — پنتاگون جمعه اعلام کرد که آن را تغییر فرآیند غربالگری برای افرادی که برای دریافت مراقبت در بیمارستان کشتی USNS راحتی به منظور کاهش تعداد بیماران در نیویورک بیمارستان.

غربالگری تلاش خواهد شد در حال حاضر رخ می دهد اسکله-سمت و دیگر نمی خواهد نیاز به یک بیمار برای تست منفی برای coronavirus.

“هر بیمار را هنوز هم خواهد شد به نمایش های متوسط و کوتاه پرسشنامه” پنتاگون گفت. “این کمک های بیشتر خواهد شد unburden بیمارستان محلی و آمبولانس سیستم در این مناطق اجازه می دهد آنها را به تمرکز بر روی جدی تر COVID-19 موارد است.”

یک روز قبل از این کاپیتان نیروی دریایی ایالات متحده دو بیمارستان کشتی گفت که عروق درمان کمتر از 20 بيمار پس از استقرار در نیویورک و لس آنجلس است.

وقتی پرسیده شد که چرا کشتی را دریافت نکرده بیشتر ارجاع داده می شود ظرفیت هر کشتی نیروی دریایی ایالات متحده سروان. پاتریک Amersbach از فرماندهان از USNS راحتی روز پنجشنبه گفت که او نمی تواند حدس و گمان اگر قرار بود با تاخیر و به چه دلیل ممکن است.

“این روند همچنان ادامه دارد و ما صادقانه به دنبال به جلو به دیدن یک افزایش قابل توجهی در بیماران در حال انتقال به آسایش,” او گفت:, و اضافه کرد که هر بیمار باید اشاره به این کشتی توسط یک بیمارستان محلی است.

بهداشت و درمان کارگران چرخ بدن فرد متوفی از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در طول شیوع بیماری کروناویروس در بروکلین قصبه شهر نیویورک است.

برندان Mcdermid | ایسنا

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو که دولت در کانون شیوع کروناویروس روز جمعه گفت که نیویورک شاهد آن تنها-بزرگترین افزایش در coronavirus مرگ و میر.

کومو گفت که 2,935 نیویورک فوت کرده اند از coronavirus تا کنون با 562 جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته.

این USNS Mercy و USNS راحتی مجهز به 12 اتاق عمل یک بانک خون آزمایشگاه پزشکی یک داروخانه یک بینایی سنجی آزمایشگاه و یک اسکنر CT. هر کدام از این 15 بیمار در بخش 80 تخت ICU و 10 دستگاه آسانسور برای انتقال بیماران بین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

سرهنگ J. G. Jan Sangrones آگهی های پزشکی, پاسخ تمرین تیم روی بیمارستان کشتی USNS راحتی بود که اعزام به خدمت به عنوان یک ارجاع به بیمارستان به صورت غیر coronavirus بیماری در حال حاضر بستری برای تقویت مبتنی بر بیمارستان های کشتی گذر از اقیانوس اطلس در راه خود را به شهر نیویورک مارس 29 سال 2020 است.

MC2 سارا Eshleman | نیروی دریایی ایالات متحده | ایسنا

رگ های دوقلو در حال حاضر وظیفه برای دریافت غیر coronavirus بیماران ممکن است گسترش به دیگر شهرهای ساحلی مانند نیواورلئان به عنوان coronavirus موارد در سراسر کشور افزایش یابد.

“ما در یک حالت ثابت از آمادگی برای انجام هر ماموریت که ما مقامات بالاتر از ما بپرسید. بنابراین این موضوع از ما در هنگام جابجایی فقط می تواند ارائه امن وضع برای تمام بیماران که در حال حاضر در هیئت مدیره کشتی. و هنگامی که ما انجام است که می تواند ما را در نسبتا کوتاه سفارش” نیروی دریایی ایالات متحده سروان. جان Rotruck از فرماندهان از USNS Mercy خبرنگاران پنتاگون گفت پنج شنبه از طریق تلفن.

Rotruck افزود که این جنبش خواهد بود در جهت FEMA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>