پنس می گوید معیوب CDC coronavirus کیت های آزمایش ثابت شد در اوایل فوریه

معاون رئیس جمهور مایک پنس صحبت می کند در طول جلسه توجیهی روزانه در رمان coronavirus COVID-19 در بردی اتاق جلسه در کاخ سفید در آوریل 6, 2020, در واشنگتن, DC.

مندل فا نگن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز یکشنبه گفت: مشکلات اطراف تاخیر coronavirus آزمون از مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری در ابتدای این کشور شیوع حل و فصل شد در اوایل فوریه.

در روز شنبه واشنگتن پست گزارش داد که CDC coronavirus تست کیت تاخیر شد با توجه به “خودنمایی علمی تفکیک” در سازمان مرکزی آزمایشگاه. خطا بود “ویرانگر به کشور” و “واقعا وحشتناک یک علامت سیاه و سفید در CDC” James Le Duc سابق CDC افسر گفت: پست.

پنس صحبت با ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” گفت: او را دیدم گزارش اما معتقد است مسائلی که خاص آزمون حل و فصل شد در اوایل فوریه. او اضافه کرد که کسانی که “آهسته آزمایشگاه بر اساس آزمون” که به طور معمول انجام شده توسط CDC و ایالات بهداشت عمومی آزمایشگاه خواهد بود “هرگز قادر به پاسخگویی به تست در این coronavirus بیماری همه گیر.”

هنگامی که شیوع کروناویروس اولین بار شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده در ماه فوریه CDC فرستاده اولیه کیت های آزمایش برای سلامت عمومی آزمایشگاه در کشورهای در سراسر کشور است. CDC بعد از آن گفت: کسانی که کیت تست شد و مشکل ساز است و نه ممکن است ارائه نتایج دقیق.

به عنوان یک نتیجه از سی دی های معیوب تست کیت محلی پزشکان تا به حال به ارسال نمونه فردی به بهداشت عمومی آزمایشگاه و یا به طور مستقیم به CDC در آتلانتا برای انجام آزمون به تأخیر انداختن آزمایش و نتایج را برای آمریکایی ها که فکر آنها آلوده شدند. برخی از ایالت ها مانند نیویورک در پی اضطراری تصویب به استفاده از خود کیت های آزمایش.

CDC امکانات که مونتاژ اولیه تست کیت “نقض صدا و شیوه های تولید و در نتیجه آلودگی یکی از سه تست قطعات مورد استفاده در بسیار حساس تشخیص روند” ارسال شده است.

سازمان غذا و دارو گفت: CNBC در روز شنبه که “CDC نیست و ساخت و تست آن مطابق با خود پروتکل” به گفته یک سخنگوی. آژانس “قادر به تعیین از اطلاعات ارائه شده توسط CDC که آیا آزمون مسائل بودند با توجه به طراحی و یا تولید, موضوع,” the سخنگوی گفت.

به سطح شیب دار بالا, تست FDA صادر اضطراری مجوز برای coronavirus آزمون های ساخته شده توسط روشه آزمایشگاه Corp. و تلاش تشخیص در اوایل ماه مارس. پنس گفت: تهمت بود “بنابراین حق” برای تشکیل این کنسرسیوم برای دیدار با تقاضا از coronavirus آزمون که دولت قصد دارد به گسترش تست رفتن به جلو برای این کشور در هفته ها و ماه های آینده.

“از آن زمان در فوریه, ما در حال انجام برخی از 20,000 آزمون در مجموع در سراسر کشور است. در حال حاضر ما انجام داده ایم بیش از 4 میلیون و ما معتقدم که ما باید انجام شود بیش از 5 میلیون تا پایان این ماه” پنس گفت: NBC.

وقتی پرسید که آیا 5 میلیون نفر آزمون در پایان ماه آوریل نزدیک به 2 درصد از جمعیت در نظر گرفته می شود یک موفقیت پنس گفت: دولت “گذاشته یک بنیان قوی برای تست برای فاز یک.” او گفت که به اندازه کافی وجود دارد آزمون برای هر والی که در دیدار 14-بعد از معیارهای مورد کاهش تعداد مشخص شده توسط کاخ سفید به حرکت به فاز یک و شروع مجدد فعالیتهای خود را در اقتصاد دولتی است.

کارشناسان هشدار داده اند اما در مقابل باز کردن این کشور قبل از گسترده تست در دسترس است. برخی می گویند که به عنوان بسیاری از 20 به 30 میلیون نفر در هر روز نیاز به تست قبل از اینکه ملت می تواند بازگشت به ظاهر اقتصادی نرمال. در حال حاضر وجود دارد بیش از 150 ، 000 آزمایش های در حال انجام در هر روز پنس گفت: اما این تعداد می تواند “دو” هنگامی که آزمایشگاه در سراسر کشور فعال هستند.

ان بی سی نیوز گزارش داد که قانونگذاران دموکرات در تماس روز شنبه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که او منتظر تا زمانی که وجود دارد گسترده است تست در دسترس قبل از او را هل می دهد به بازگشایی این کشور است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد چنین اقتصادی بازگشایی را به رخ می دهد قبل از گسترش سطوح تست.

مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان گفت: سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه که دولت ادعا می کند که کشورهای کافی تست ظرفیت “کاملا نادرست است.”

“دولت من فکر می کنم در تلاش است تا سطح شیب دار به تست آنها در حال انجام برخی از چیزهایی که با توجه به خصوصی labs اما به سعی کنید به فشار این را بگویم که فرمانداران باید مقدار زیادی از تست و آنها فقط باید برای رسیدن به محل کار در تست به نوعی ما در حال انجام کار ما — فقط کاملا نادرست” هوگان گفت.

— CNBC دن منگان و آنا Hecht کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر