Peloton سهام میآید پس از گزارش بزرگترین کلاس همیشه به عنوان coronavirus محدودیت نگه داشتن ورزشگاه بسته

Peloton مدیر جان فولی جشن در Nasdaq MarketSite قبل از باز کردن بل و شرکت IPO شنبه, سپتامبر. 26, 2019 در نیویورک است.

علامت Lennihan | AP

سهام Peloton به پایان رسید و در طول روز بیش از 6% جمعه پس از این شرکت گفت: در آن برگزار می شود و بزرگترین آن کلاس همیشه در اوایل این هفته با بیش از 23000 نفر در جریان آن از صفحه اصلی.

Peloton فروش تجهیزات ورزشی از جمله چرخه و تردمیل و همچنین به عنوان اشتراک به جریان زندگی کلاس.

سهام این شرکت تا بیش از 13 درصد از Jan. 1 به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد ورزشگاه در سراسر کشور توقیف و مصرف کنندگان به دنبال فرصت هایی برای ورزش در منزل. Peloton را در خانه مدل کسب و کار به نظر می رسد در میان چند قادر به رشد به عنوان بسیاری از جامعه تعطیل برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Peloton در بیانیه ای گفت به CNBC که بیش از 23,000 تنظیم برای بیش از 10 دقیقه به یک زندگی تمرین روز چهارشنبه که در صدر رکورد قبلی برای بسیاری از کاربران در یک کلاس از 19,000. خبرگزاری بلومبرگ گزارش اولين رکورد کلاس.

چهار شنبه کلاس اول بود این شرکت به صورت زنده پس از آن متوقف شد, تولید در اوایل این ماه. شکستن رکورد کلاس بود جریان از این خانه از این شرکت سر مربی رابین Arzón.

Peloton گفت: در 15 مارس است که در آن خود را بسته فروشگاه های خرده فروشی اما افزود که این امر همچنان به تولید محتوای زنده از یک مجموعه بسته در پاسخ به شیوع کروناویروس. اما در اوایل این ماه شرکت اعلام کرد که آن را “توقف تولید زنده” پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای Covid-19 آستانه گزارش شده است. آن را در حال حاضر تنظیم مدرسان تا به جریان زندگی می کنند از خانه.

تحلیلگران گفته CNBC ماه گذشته Peloton ساخته شده است که نخستین نمایش عمومی خود را در سال گذشته می تواند ظهور ‘بسیار قوی’ پس از coronavirus محدودیت برداشته می شوند.

“این رفتن به ظهور از این خیلی قوی تر شرکت با تقاضای بیشتر,” Wedbush را جیمز Hardiman گفت: در آن زمان.

به گفته این شرکت در سه ماهه دوم درآمد انتشار Peloton گزارش بیش از دو میلیون عضو به عنوان پایان دوم آن مالی سه ماهه در دسامبر. 31 و آن درآمد سه ماهه رشد 77 ٪ به $466.3 میلیون. نمایندگان Peloton کاهش یافته است به نظر عضو رشد از خود گذشته افشای.

این شرکت گفت: در اوایل این هفته آن را اعلام خواهد کرد مالی درآمد سه ماهه سوم در مارس 6.

— CNBC جسیکا Bursztynsky و trulia کمک به این گزارش.

افشا: CNBC پدر و مادر Comcast-NBCUniversal است که یک سرمایه گذار در Peloton.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>