پلوسی می گوید کار کردن با چین Huawei مانند ‘انتخاب استبداد به دموکراسی’

آمریکا’ مجلس نمایندگان سخنران نانسی پلوسی حضور 56 مونیخ, کنفرانس امنیتی مونیخ در فوریه 16 سال 2020 است.

کریستوف Stache | AFP | via Getty Images

مونیخ — به عنوان جهان نژادها به منظور توسعه شبکه های 5G ایالات متحده آمریکا مجلس نانسی پلوسی یکشنبه هشدار داد که پذیرش چینی سلطه تکنولوژی خواهد بود شبیه به “انتخاب استبداد به دموکراسی.”

“این است که در مورد انتخاب استبداد به دموکراسی در بزرگراه اطلاعات” پلوسی D-کالیفرنیا گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در حاشیه کنفرانس امنیتی مونیخ. “این است که در مورد قرار دادن دولت و پلیس در جیب هر مصرف کننده در این کشور به دلیل چینی ها در راه است. و بنابراین شما بخواهید در مورد یک جایگزین و آنچه من گفت: چند روز پیش و دیروز است که باید آن sinofication اطلاعات بزرگراه اما یک بین المللی از آن است.”

“این اطلاعات بزرگراه در حال حاضر و به همین دلیل ما می خواهیم به ارائه مجوز به چینی ها به مستقیم ترافیک در آن اطلاعات بزرگراه آینده ؟” او ادامه داد. “این است که قیمت به پرداخت از نظر امنیت ملی از نظر اقتصاد و از نظر ارزش های ما و ما حکومت. و است که چرا ما باید از حمایت هر دو حزب برای این موقعیت. آن را در مورد یک مزیت اقتصادی آن است که در مورد ارزش فوریت: استبداد در مقابل دموکراسی است. و ما را انتخاب کنید و دموکراسی است.”

Pelosi قبلا هشدار داده آمریکا و متحدان در امنیت فروم به روشنی از Huawei خواستار آن “موذی ترین شکل پرخاشگری است.”

به طور مشابه, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo Huawei شرح داده شده و دیگر چینی دولت مورد حمایت شرکت های فن آوری به عنوان “اسب تروا برای هوش است.” وزیر دفاع علامت Esper همچنین گفت: در یک سخنرانی در کنفرانس امنیتی مونیخ که در پکن انجام شد یک “نابکار استراتژی” از طریق ارتباطات از راه دور شرکت Huawei.

ادامه مطلب: Pelosi هشدار متحدین آمریکا: “آیا نزدیکی Huawei’

نظرات خود را بر روی پاشنه از اتهامات جدید علیه Huawei توسط وزارت دادگستری ایالات متحده و تاکید دو حزبی ظن Huawei.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای منزوی کردن Huawei بزرگترین تجهیزات مخابراتی تولید در حال توسعه یک بزرگتر جای پایی در آمریکا و کشورهای شریک. این دولت به طور خاص کار می کرد برای حفظ اعضای “پنج چشم” هوش-های گروهی — ایالات متحده آمریکا انگلستان کانادا استرالیا و نیوزیلند — از کار با هواوی.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابراز ناامیدی پس از انگلستان اعلام کرد که اجازه خواهد داد که Huawei به دسترسی محدود به برخی از 5G شبکه های تلفن همراه. “ایالات متحده است و نا امید و انگلستان تصمیم” ارشد تهمت رسمی دولت نوشت: در یک Jan. 28 فرستاده بیانیه به CNBC. این مقام افزود که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کار خواهد کرد “با انگلستان در یک راه رو به جلو است که منجر به محرومیت از غیر قابل اطمینان فروشنده قطعات از شبکه های 5G.”

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی شکایت کرده است که چینی مالکیت معنوی و سرقت مقرون به اقتصاد میلیاردها دلار درآمد و هزاران نفر از شغل و که آن را به تهدید امنیت ملی است. چین مدعی است که آن را نمی کند و شرکت در سرقت مالکیت معنوی.

روز دوشنبه یک مقام کاخ سفید گفت: یک گروه کوچک از خبرنگاران در حاشیه مونیخ فروم که ایالات متحده می خواهد به توسعه همکاری با صنعت مخابرات به منظور مقابله با Huawei ارائه شده است.

رابرت بلر در کاخ سفید با نماینده خاص بین المللی ارتباطات از راه دور سیاست نیز نامیده می شود در انگلستان به یک “نگاه سخت” در تصمیم خود برای استفاده از تجهیزات Huawei.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت CNBC در هفته گذشته است که در لندن تصمیم می تواند به خطر اندازد ایران بین انگلستان و ایالات متحده است.

ادامه مطلب: معاون رئیس جمهور پنس: “ما را ببینید” اگر بریتانیا تصمیم Huawei یک فسخ قرارداد به صورت یک پیمان تجارت

“ما در حال اضطراب ما برای ایجاد روابط اقتصادی, اما ما را ساخته اند آن را حذف به نخست وزیر [بوریس] جانسون و به مقامات در انگلستان است که به عنوان ما گسترش فرصت ها برای ساخت 5G در سراسر این کشور … ما می خواهیم برای دیدن و شرکت های ما دیدار با نیازهای در ایالات متحده و انگلستان و در میان همه متحدان ما بدون سازش حریم خصوصی و سازش امنیتی است که لزوما همراه با Huawei و کنترل توسط حزب کمونیست چین,” پنس گفت CNBC Wilfred فراست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>