پلوسی می گوید وجود واقعی خوشبینی’ کنگره می تواند رسیدن به یک محرک توافق در چند ساعت آینده

مجلس نانسی پلوسی صدا امیدوار تن روز شنبه در مورد جمهوری خواهان و دموکرات ها قابل توجه توافق متناوب بسته محرک اقتصادی به بلانت اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“من فکر می کنم واقعی وجود دارد خوشبینی است که ما می تواند چیزی انجام می شود در چند ساعت آینده” پلوسی گفت CNBC جیم کرامر در یک مصاحبه تلفنی در “Squawk در خیابان” به عنوان مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها نقل مکان کرد و نزدیک به یک معامله.

کالیفرنیا از حزب دموکرات به بعد اضافه شده است که این لایحه “به یک جای خوب … اگر آنها وجود دارد.”

Pelosi انتقاد نسخه از روحانی در حال توسعه قوانین و گفت آن را بیش از حد می رود برای کمک به شرکت های آسیب دیده از شیوع بدون انجام به اندازه کافی برای کمک به کارگران زده است. آمریکا منتشر شده خود را از 2.5 تریلیون دلار طرح امداد روز دوشنبه — هر چند بعید است به رفتن در هر نقطه تا زمانی که مجلس سنا باعث پیشرفت.

عمده شاخص های سهام ایالات متحده با صعود بیش از 5% در روز سه شنبه به عنوان خوش بینی در مورد یک معامله افزایش یافت.

دموکرات ها گرفته بود موضوع خاص با پتانسیل شرایط تحمیل شده به بیمار شرکت های بزرگ که دریافت کمک از یک استخر از 500 میلیارد دلار پول مالیات دهندگان.

پلوسی گفت: “همه چیز مثل یک $500 میلیارد دوغاب صندوق واقعا توهین آمیز است.” اما به گفته او با تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موافقت خود را برای اضافه کردن بیشتر نظارت به چگونه آن را doles کردن بودجه استخر که او را به نام یک “تغییر بزرگ است.” Pelosi اشاره کرد که این پیشنهاد شامل یک بازرس عمومی و کنگره پانل از پنج نفر برای نظارت بر کمک.

“ما فکر می کنیم این لایحه به حرکت به اندازه کافی به سمت کارگران” او گفت:.

کنگره مواجه شده است و فشار زیادی به نجات اقتصاد و سیستم مراقبت های بهداشتی به بیماران پایمال بيمارستان کارگران گذاشته شدن و کسب و کارهای کوچک و بزرگ رنج می برند. اگر قانونگذاران می تواند به یک توافق در یک بسته محرک آن خواهد بود که پیشنهاد سوم آنها گذشت برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر مواج در سراسر ایالات متحده

بیش از 46,000 مردم داشته اند COVID-19 در ایالات متحده در حالی که حداقل 593 نفر کشته شده اند از آن با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال فشار بیشتر به کنگره در روز سه شنبه. در یک توییت گفت: “کنگره باید تایید معامله بدون مزخرف امروز.”

“دیگر آن طول می کشد سخت تر از آن خواهد بود برای راه اندازی اقتصاد ما. ما کارگران صدمه دیده خواهد شد!” او نوشت: در میان گزارش در مورد ناکامی اقتصادی ویران ناشی از کسب و کار تعطیل در سراسر کشور است.

روز دوشنبه تهمت پیشنهاد کرد که او می خواهد به اصرار کسب و کار برای بازگشایی — زودتر و نه بعد — در حالی که دولت با این نسخهها کار برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

حزب دموکرات مسدود شده جمهوری خواه تلاش برای قانون حرکت رو به جلو دو بار در روز یکشنبه و دوشنبه جرقه سطح از خشم به ندرت دیده می شود در کف مجلس سنا.

عضو مجلس نمایندگان در حال حاضر در خارج از واشنگتن حداقل تا زمانی که آنها یک محرک توافق را در نظر بگیرید. ایمنی تبدیل به یک نگرانی عمده برای نمایندگان مجلس پس از دو مجلس نمایندگان و سناتور آزمایش مثبت برای COVID-19 مجبور دیگر اعضای کنگره با آنها تعامل برای رفتن به انزوا.

پلوسی گفت: CNBC او امیدوار است طرفین به طور گسترده ای پذیرفته شده توافق مجلس می تواند تصویب به اتفاق آراء رضایت — به معنی آن می تواند به سرعت تصویب قانون بدون بازگشت به کنگره. اما هر یک نماینده می تواند نگه دارید تا ماموت هزینه های بسته بندی تحت این فرآیند.

اصلاح: مجلس پیشنهاد خواهد هزینه 2.5 تریلیون دلار. نسخه قبلی این داستان misstated شکل.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>