پرداخت سود سهام است ‘اخلاقی ضروری’ به حمایت از مردم بازنشستگی, مدیر عامل شرکت می گوید

دن Kitwood | گتی ایماژ

شرکت های “اخلاقی ضروری” به پرداخت سود سهام به سهامداران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس به منظور حمایت از درآمد بازنشستگی با توجه به استاندارد زندگی آبردین مدیر عامل کیت Skeoch.

با درآمد های نجومی گرفتن در جریان کشت و شرکت ها در سراسر اروپا اعلام کرده اند که آنها را قراضه آینده پرداخت سود سهام به عنوان تاثیر اقتصادی این ویروس در سراسر جهان خاموش شدن ناگهانی طول می کشد تلفات خود را.

یک میزبان از بانک های عمده از جمله بارکلیز, HSBC, Societe Generale و استاندارد چارترد باید اوراق سود سهام در سال 2020 زیر فشار بانک مرکزی اروپا و بانک مرکزی انگلستان است.

صحبت کردن با CNBC پنجشنبه Skeoch دفاع SLA تصمیم به پرداخت به سهامداران نشان می دهد که آن ضروری در حمایت از مردم بازنشستگی.

“اگر وجود دارد یک مسئله اخلاقی است که وجود دارد بخش قابل توجهی از جامعه ما که وابسته به درآمد بازنشستگی و سود سهام به خصوص در زمانی که نرخ بهره فوق العاده کم بخش مهمی از آن پشتیبانی برای بازنشستگی درآمد” Skeoch گفت CNBC “نشانه های خیابانی اروپا است.”

او در ادامه به استدلال می کنند که شرکت های قوی ترازنامه و اقتصادی “ان” به پرداخت سود سهام باید “اخلاقی ضروری” برای انجام این کار. اما Skeoch تاکید کرد که کسانی که بدون اتاق در ترازنامه باید به دنبال در طولانی مدت تصویر و تمرکز بر بقا.

“وجود دارد که این تعادل بین اقتصادی تاثیر و ما پاسداشت تعهدات بنابراین من فکر می کنم برای کسانی است که می تواند وجود دارد یک مسئولیت اخلاقی به پرداخت” او گفت:.

در انگلستان و 32 نفر از اعضای FTSE 100 منتقل شده بود به کاهش سود سهام از روز شنبه تنها با 10 شرکت در حال حاضر انتظار می رود به پرداخت دو سوم از شاخص سود سهام برای سال 2020 با توجه به تحقیقات توسط پلت فرم سرمایه گذاری AJ بل.

مجموع پیش بینی اجماع برای FTSE 100 سال 2020 پرداخت سود سهام می آید به £64 میلیارد دلار ($79.8 میلیارد دلار) از £85 میلیارد دلار در سال 2018 و £75 میلیارد دلار در سال 2019.

“بالا 10 دهندگان با اندازه واقعی توزیع Shell و BP را هم ارائه معاملات بیانیه تاکید کرده اند که چگونه به کاهش سرمایه و کاهش هزینه دارایی disposals و تازه بدهی را ارائه نقدینگی کافی,” AJ بل مدیر سرمایه گذاری Russ قالب گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی چهارشنبه.

“پوسته خود را به حالت تعلیق بیع متقابل برنامه اما نه شرکت حتی ذکر این سود سهام به پیشنهاد شل و BP به نظر می رسد مصمم به دفاع از خود را برنامه ریزی شده پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>