بیماران خس خس به اکسیژن کیسه های. آنها حتی در مراقبت های ویژه

این یکی از بدترین آسیب دیده بیمارستان در لندن است و در حال حاضر در حدود چهار برابر حالت عادی مراقبت ويژه ظرفیت به دلیل COVID-19.

بخش در کریدن بیمارستان دانشگاه در جنوب لندن – مانند یکی از ما دعوت شده به – یک بار استفاده می شد برای مراقبت از سالمندان و بیماران ارتوپدی. در حال حاضر آنها با کسانی که رنج می برند از COVID-19 – بیماری ما هنوز هم می دانم تا کمی در مورد.

برخی از زده سرفه و خس خس به اکسیژن و کیف و اینها کمتر جدی coronavirus بیماران.

بیماران با COVID-19 صحبت از بیمارستان

این بیماران باید تا به حال به بستری در بخش مراقبت های آنها دریافت نمی مکانیکی تنفس پشتیبانی و وجود دارد هیچ تیم های بیگانه به دنبال پزشکان با لباس سر تا پا در hazmat لباس پوشیدن عینک.

این بینش به یک “عادی” بخش بیمارستان عامل در زمان فوق العاده ای.

کسانی که اینجا هنوز هم نیاز شدید روشمند مقدار care – مراقبت از خواهد شد که نیاز به 24 ساعت در روز, 7 روز یک هفته. و همه این مراقبت باید انجام شود در حالی که با رعایت دقیقترین از پروتکل های بهداشت برای اطمینان از وجود آلودگی متقاطع و بدون گسترش یافته است.

اوج این بیماری همه گیر در انگلستان هنوز به آمده و هیچ کس واقعا می دانم که خواهد شد و یا چگونه به پایان خواهد رسید.

بیشتر از انگلستان

حدود نیمی از کریدن بیمارستان دانشگاه در حال حاضر اختصاص داده شده به مراقبت از coronavirus بیماران.

Wards once used to look after orthopaedic patients are now filled with coronavirus cases
تصویر: بخش یک بار مورد استفاده قرار گیرد برای مراقبت از بیماران ارتوپدی در حال حاضر پر از coronavirus موارد

بیمارستان, مدیر اجرایی, Matthew Kershaw انتظار دارد که در صد به افزایش بیش از هفته های آینده و ماه – اما او به نظر می رسد اعتماد به نفس است که بیمارستان برسد زمانی که آن را به طور کامل گرفته شده توسط ویروس.

مردم کریدن خواهد بود به امید او حق است.

این بیماری است که نه تنها بسیار مسری است اما کشنده بیش از حد. بیمارستان مدیران مشتاقانه در تلاش برای تعادل یک پیام دشوار است که این بیماری خطرناک است و همه ما نیاز به رعایت اجتماعی فاصله گرفتن قوانین و ماندن در خانه – بدون غیر ضروری ایجاد ترس و وحشت.

از کسانی که پذیرفته شده اند به این بیمارستان حدود یک چهارم نیست جان سالم به در — و که عوارض خود را گرفته در کارکنان که در حال مبارزه در برابر ترس خود را بیش از این بیماری است.

Croydon University Hospital is one of the worst-affected healthcare facilities in London
تصویر: کریدن بیمارستان دانشگاه یکی از بدترین متاثر از امکانات بهداشت و درمان در لندن

رئیس, پرستار, ایلین کلنسی به ما گفت: “بیماران طبعا وحشت زده کارکنان وحشت زده و همچنین… وحشت زده است که آنها نمی تواند به طور خودکار بیماران بهتر است آنها را نمی تواند بهتر از این… و آنها وحشت زده برای خود عزیزان و همکاران خود را.”

هر کسی که مرخص درمان است مانند یک برنده قرعه کشی.

بخش رهبر ماریون اسپنس به ما گفت: “ما آنها را تشویق و… اگر این شد یک زمین فوتبال را با مردم تشویق. ما آنها را به خوبی کف زدن و تشویق آنها در… و حتی بر روی گوشی ما به بستگان خوب است اخبار… او آمدن به خانه!'”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

کارکنان بیمارستان مانند بسیاری در بریتانیا – کشیده می شوند. آنها در حال مقابله با بیماری در خانواده خود و خود-انزوا و عقب نشینی از کار که خواسته است.

این به معنای کمک گرفتن از غیر معمول چهارم. در این بخش که در آن ما هستند وجود دارد یک زن جوان که استفاده می شود به خدمت جین و تونیک ها در کلاس اول کابین بریتیش ایرویز هواپیما فقط چند هفته پیش.

Tajah دانکن بود furloughed اما نمی تواند در خانه بماند در انتظار وضعیت به حالت عادی بازگشت. “من تصمیم گرفتم به یکی از آنهایی که می آیند و کمک از آنجا که من می دانم این بیمارستان به خصوص نیاز به حمایت اضافی,” او گفت:. “من می خواستم به یکی از آنهایی است که می تواند با آن کمک کند.”

A few weeks ago, Tajah Duncan served as BA cabin crew. Now, she's helping out in the hospital
تصویر: چند هفته پیش Tajah دانکن به عنوان BA خدمه کابین. در حال حاضر او را به کمک کردن در بیمارستان

شما فقط باید نگاهی به پاملا آسیاب نشسته متصل به یک ماسک اکسیژن کنار تخت بیمارستان او را به درک آن است که یک راه طولانی به عقب هنگامی که شما قرارداد ویروس.

پاملا دعوت ما را به این بخش به صحبت کردن با او است و به وضوح مشتاق به ما بگویید که تجربه.

او در حال حاضر در بیمارستان برای دو هفته اما به ما می گوید: “این نوع می رود در بخش… اگر من تا به حمام بروید و دوباره من باید برای مبارزه با نفس برای در حالی که کمی و سپس آن را برطرف کردن.

“من به نظر می رسد به رفتن را از طریق مرتب کردن بر اساس مانند یک واقعا وحشتناک بعد زمانی که شما فکر می کنم شما می دانید, من فقط می خواهم برای رفتن به رختخواب و اقامت وجود دارد. و سپس شما می توانید چند روز هنگامی که شما یک کمی بیشتر نور از تاریکی… شما فقط نمی توانید بگویید.”

من از او بپرسید چه امروز مانند شده است. “خسته کننده” او پاسخ – خنده.

در عرض چند ثانیه او غرق وحشتناک سرفه هک ظاهرا باعث خنده خود را. سرفه می رود در چند ثانیه و توقف او صحبت کردن در دسترس نباشد.

اگر شده است وجود دارد یک حرکت صعودی برای این کارکنان بیمارستان به ما بگویید, این است که پیوند کشیدن با هم رفاقت. تیم باید خندید با هم اما آنها نیز گریه با هم.

آن شده است یک عاطفی فشار در هر دو کارکنان و بیماران و خانواده های آنها, اما آن را به تولید یک روح جامعه است که چند باور وجود داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>