بیمار تحت درمان در همان بخش نخست: “من فکر کردم من نمی خواهد زنده ماندن’

آن است که یک هفته پس از او در همان بیمارستان و در همان واحد مراقبت های ویژه که در آن نخست وزیر است و در حال حاضر, اما احساسات و خاطرات هنوز هم به طرز وحشیانه ای خام برای دیو شکار.

او را پر می کند تا با اشک چندین بار در حالی که صحبت کردن به ما در آپارتمان خود در لندن در بانک ها از رودخانه تیمز.

“مراقبت های ویژه است نه یک مکان سرگرم کننده را به بود,” او می گوید: “شما می بینید که مردم می میرند… آن را کاملا وحشتناک است.

Dave Hunt spent four days in intensive care
تصویر: دیو شکار به مدت چهار روز در بخش مراقبت های ویژه

“فروش نرم افزار ، من یک پرستار یا پزشک. شما ببینید مردم فقط گرفتن چرخ و چرخ در. من فقط می خواستم به خارج شدن از آن محل است.”

آقای شکار صرف 10 روز در سنت توماس ” در بیمارستان پس از آزمایش مثبت برای COVID-19و درمان شد برای چهار نفر از آنها در همان واحد مراقبت های ویژه (ICU) که در آن بوریس جانسون در حال حاضر.

“بوریس جانسون را در مراقبت خوب” او به ما گفت “او باید یک پرستار اختصاص داده شده چک کردن اکسیژن خود را آمار سطح هستند… و او خواهید بود نشسته وجود دارد در مقدار هوا را به ریه های خود به عنوان امکان پذیر است.”

38 سال سن یکی از جوانترین و در ICU – اما در عرض چند دقیقه پس از رسیدن به بیمارستان توسط آمبولانس به او گفته شد توسط یک تیم از پزشکان او نیاز به قرار دادن بر روی یک دستگاه تنفس مصنوعی به دلیل تنفس خود را آنقدر ضعیف است.

بیشتر از انگلستان

“من می خواهم به عنوان خوانده شده شانس زنده ماندن پس از قرار دادن در یک ونتیلاتور تنها 50-50 است.” “من فقط فکر می کنم من قصد دارم به یکی از کسانی که به زنده ماندن نیست.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پزشکان به او گفت که او قرار بود به قرار دادن به خواب بین پنج تا 10 روز بود و او زمان داده شده به تلفن خود را نزدیک خانواده.

“برای من که در آن بود,” او گفت: “من زنگ زد و به او گفت که رمز عبور به کامپیوتر من که در آن من خواهد شد.”

او دور از 48 ساعت بیدار به صدای “سازماندهی هرج و مرج”.

“من فکر کردم من زنده است ؟ من مرده ؟ من به وضوح زنده اما من تا به حال این پانزده اینچ لوله پایین گلو من و من نمی توانستم صحبت کنید.”

او گفت: فراموش نشدنی ترین صدا بود و سر و صدا ثابت از آلارم رفتن به سلامت هموطنان بیماران شیرجه.

“من شنیده ام سر پرستار گفت: نگاه بچه ها… ما فقط نه پرستاران… و من قصد دارم برای گفتن وجود دارد حدود 20 تخت (با بیماران).

“این فقط ثابت می کند استرس های این سرویس است. آن است… من نمی خواهم به آن می گویند زیرا آن را برای تلفن های موبایل مانند من یا ناسپاس بودن مهم است اما مانند آن سازماندهی هرج و مرج است. آنها حرفه ای هستند اما هیچ کس هر چیزی ندیده آن را دوست دارم.”

Dave Hunt was tearful as he shared his experience of being intensive care
تصویر: دیو شکار شد گریان او به عنوان مشترک خود را تجربه بودن در بخش مراقبت های ویژه

او نقل مکان کرد و پس از چهار روز به وابستگی بخش – سطح بعدی را از مراقبت های ویژه – اما هنوز هم تروما ادامه داد.

“آنها حذف لوله که یک تجربه وحشتناک… اما من هنوز هم نمی تواند صحبت من بود و متورم.

“وجود دارد 10 لوله بیرون آمدن از گردن من…دو یا سه نفر به خون شور یک لوله از طریق بینی من برای خوردن و یک کاتتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>