پاتل پرده کمک های بیشتر برای استفاده داخلی قربانیان ویروس مستند

دبیر خانه به راه اندازی یک کمپین جدید گفتن مردم تجربه استفاده داخلی و یا کسانی که در معرض خطر ابتلا به آن در طول coronavirus مستند که کمک به آنها در دسترس هستند.

صحبت کردن برای اولین بار در یک دولت جلسه توجیهی روزانه در ویروس Priti پاتل گفت: دفتر خانه در حال همکاری با سازمان های خیریه به ارائه اضافی £2m برای استفاده داخلی کمک و پشتیبانی آنلاین.

شده است وجود دارد 25 درصد افزایش تماس های تلفنی به ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن در این مستند با توجه به حمایت خیریه پناه.

این سازمان در گزارش افزایش تماس در طول هفته 30 مارس آغاز و هفت روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون معرفی محدودیت های قابل توجهی در جنبش مردم در انگلستان است.

پناه همچنین گفت بازدیدکننده داشته است به وب سایت خود را nationaldahelpline.org.انگلستان که در همان دوره رفته بود تا 150 درصد در مقایسه با هفته گذشته در ماه فوریه است.

Priti Patel
تصویر: Priti پاتل راه اندازی کمپاین های آگاهی عامه

این کمپین با استفاده از رسانه های اجتماعی با هشتگ #YouAreNotAlone با هدف اطمینان بخشیدن کسانی که تحت تاثیر خشونت خانگی است که خدمات پشتیبانی در دسترس باقی می ماند در طول این زمان دشوار است.

آن را نیز تشویق اعضای عمومی برای نشان دادن حمایت برای قربانیان توسط های دولت محتوای دیجیتال و یا یک عکس از قلب خود را در کف دست است.

بیشتر از Covid-19

خانم پاتل گفت: “Coronavirus باز کرده بریتانیا قلب عظیم و نشان داده شده است ما عشق و محبت به یکدیگر به عنوان ما گرد هم می آیند برای کمک به کسانی که بیشترین نیاز.

“من در حال حاضر درخواست این کشور برای استفاده از این شگفت انگیز شفقت و روح جامعه به آغوش کسانی که به دام افتاده در وحشتناک چرخه سوء استفاده.

“و برای کمک به همه ما نگاه کردن برای کسانی که نیاز به کمک ما ایجاد کرده اند که نمادی از امید – همراهبا با یک قلب بر روی به طوری که مردم می توانند به راحتی نشان می دهد که ما نمی خواهد تحمل سوء استفاده به عنوان یک جامعه که ما ایستاده در همبستگی با قربانیان سوء استفاده های داخلی.”

رئیس اجرایی پناه ساندرا هرلی گفت: self-جداسازی پتانسیل به “بدتر از قبل موجود سوء رفتارهای” توسط معتادان است.

او گفت: “در حالی که در مستند یا خود-جداسازی زنان و کودکان هستند به احتمال زیاد به صرف متمرکز دوره از زمان با عاملان, به طور بالقوه افزایش خطر سوء استفاده های داخلی و بیشتر محدود کردن آزادی خود را.”

خانم پاتل اطلاعیه به شرح زیر صدراعظم Rishi Sunak را £750 متر افزایش به خیریه بخش آن بهره مند شوند داخلی سوء استفاده موسسات خیریه برای حمایت از آسیب پذیر ترین در جامعه ما است.

بودجه را حمایت موسسات خیریه ارائه خدمات کلیدی و حمایت از افراد آسیب پذیر در طول COVID-19 بحران است.

:: این freephone 24 ساعته ملی داخلی سوء استفاده از خط تلفن شماره 0808 2000 247.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>