پاتاگونیا بسته است همه از آن فروشگاه ها و بستن آن سایت به دلیل coronavirus

یک پاتاگونیا فروشگاه در تلورید, کلرادو.

رابرت الکساندر | بایگانی عکس | گتی ایماژ

پاتاگونیا بسته است همه آن را در فروشگاه ها و آنلاین آن عملیات به دلیل coronavirus.

در یک یادداشت ارسال شده در وب سایت از جمعه بعد از ظهر خصوصی برگزار شد خرده فروش کالاهای ورزشی گفت: در بخش “مقیاس تاثیر هنوز ناشناخته است و ما می خواهیم به انجام بخشی از ما برای محافظت از جامعه ما به خصوص در حالی که آزمایش در دسترس ناشناخته است.”

همه از آن در فروشگاه ها و دفاتر و سایر عملیات را متوقف خواهد کرد در پایان از کسب و جمعه. آن گفت که ادامه خواهد داد به پرداخت کارگران خود را به طور منظم پرداخت در موقت.

خرده فروش گفت: آن را به روز رسانی خواهد شد مشتریان به طور گسترده تر در مورد آن گام های بعدی در مارس 27, اما انجام نمی دهد یک تاریخ زمانی که کسب و کار خود را دوباره باز خواهد شد.

برای قرار دادن سفارش آنلاین این شرکت گفت: در یک پیام جداگانه است که مشتریان باید بررسی کنید وب سایت خود را دوباره در مارس 16.

پاتاگونیا دارای 37 فروشگاه در سراسر کشور با توجه به وب سایت خود را.

این COVID-19 همه گیر باعث شده است تا یک لیست در حال رشد از رویداد لغو و تعطیلی به مقامات بهداشت اصرار مردم برای جلوگیری از جمعیت زیادی. این ویروس بیمار بیش از 1700 کشته و حداقل 40 در ایالات متحده با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. در سطح جهان وجود داشته است بیش از موارد 135.000.

در اینجا کامل یادداشت از مدیر عامل شرکت ارسال شده در پاتاگونیا ،

عزیز پاتاگونیا جامعه

به عنوان COVID-19 گسترش می یابد—و در حال حاضر رسما یک بیماری همه گیر — ما در حال بدست گرفتن اضافی اقدامات ایمنی برای محافظت از کارکنان و مشتریان است. مقیاس تاثیر هنوز ناشناخته است و ما می خواهیم به انجام بخشی از ما برای محافظت از جامعه ما به خصوص در حالی که آزمایش در دسترس بودن آن ناشناخته است.

ما خواهد شد به طور موقت به ما نزدیک فروشگاه ها و دفاتر و عملیات دیگر در پایان کسب و کار در روز جمعه 13 مارس سال 2020 است. کارکنان است که می توانید از خانه کار را انجام خواهد داد. همه پاتاگونیا کارکنان خود را دریافت خواهد شد به طور منظم پرداخت در طول بسته شدن. ما عذر خواهی که بیش از دو هفته آینده وجود خواهد داشت و تاخیر در سفارشات و خدمات به مشتریان درخواست. ما درخواست خود را درک و صبر و شکیبایی است. ما را به ارزیابی مجدد و ارسال به روز رسانی در تاریخ 27 مارس سال 2020 است.

ما را تشویق دوستان ما در همه جا به اقدامات احتیاطی اضافی لازم برای حفاظت از سلامت خود و دیگران. این همه مسئولیت برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و بهداشت محلی خود مقامات بهترین منابع برای به روز رسانی و پاسخ به سوالات.

در طول سال هایی که ما پاتاگونیا جامعه شده است در مواجهه با چالش های من همیشه الهام گرفته شده است که ما چگونه ظهور قوی تر و با حتی یک حس عمیق تر از هدف است. ما استقامت را از طریق این چالش بیش از حد.

با تشکر از شما برای کسب و کار خود و وفاداری و صبر و شکیبایی است.

رز Marcario

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>