مسافر مشکوک به COVID-19 اراضی در هیترو

یک مسافر مشکوک به کروناویروس در هیئت مدیره پرواز از سان فرانسیسکو که فرود در فرودگاه هیترو این صبح است.

دیگر مسافران در ایالات پرواز هواپیمایی 901 گفته اند اخبار آسمان کاپیتان گفت: آنها را به ماندن در کرسی های خود را پس از فرود چون کسی تا به حال شده است “بیمار گرفته”.

اندی غرب از Henley-on-Thames, گفت که او می دانست که چیزی اتفاق می افتد زمانی که او را دیدم یک موتور آتش ملاقات کرده بود در هواپیما بود که مجاز به پارک در ترمینال.

او گفت: کارکنان و سپس به اطلاع مسافران است که فرد تا به حال مشکوک coronavirus یا COVID-19و آنها نیاز به صبر برای مقامات به هیئت مدیره هواپیما.

مسافر گرفته شده بود به پشت هواپیما اما آقاي غرب گفت: خدمه کابین نمی شد با پوشیدن هر گونه لباس های حفاظتی از جمله ماسک های صورت.

او گفت: هر کس گفته شد برای پر کردن در سلامت انگلستان فرم تماس با ما و سپس بعد از 20-25 دقیقه به آنها اجازه داده شد به پیاده.

بیشتر از انگلستان

Mr غرب که با این نسخهها کار در روابط عمومی گفت: “من می خواهم اگر من دروغ گفت من نگران نیست. واکنش من بود ‘wow’.”

او اضافه کرد که او “کمی شگفت زده” شده اند مجاز به رفتن. اخبار آسمان که او منتظر توشه خود را در چمدان سالن در ترمینال.

او گفت: آنها نمی دریافت هر گونه مشاوره در مورد آنچه به انجام و او بود که برنامه ریزی برای خود جدا اما به هر احتیاط اگر او مشکوک او تا به حال هیچ نشانه ای.

This is what COVID-19 looks like under the microscope. Pic: NIAID-RML
تصویر: این چیزی است که COVID-19 به نظر می رسد مانند در زیر میکروسکوپ. عکس: NIAID-RML

کاربر توییتر Neeraj Malhotra در توئیتر خود نوشت: “فقط فرود @هیترو T2 و کاپیتان اعلام کرده است که کسی که در هواپیمای مشکوک #coronavirus. هیچ کس مجاز به خروج از هواپیما! انتظار برای پزشک تایید رود یا راه. فرد جدا شده در پشت هواپیما. (انگشتان عبور از emoji) هشدار!”

Mr غرب گفت: کاپیتان به آنها گفته بود هفت دیگر هواپیما در فرودگاه هیترو نیز تا به حال مورد مشکوک به کروناویروس در هیئت مدیره.

بیانیه ای از خطوط هوایی یونایتد گفت: “تیم ما در فرودگاه هیترو لندن ارائه کمک های مربوط به ایالات متحده پرواز 901 (سان فرانسیسکو-هیترو لندن) امروز پس از گزارش از یک فرد تبدیل به ناخوشی در هیئت مدیره.

“ایمنی از مشتریان و کارکنان بالاترین اولویت ما است و ما همچنان به همکاری نزدیک با مقامات محلی.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

وجود دارد در حال حاضر در مجموع 64,441 مشکوک و تایید موارد COVID-19 در سراسر جهان است.

از این موارد 63,859 در سرزمین اصلی چین است. شده اند وجود دارد 1,383 مرگ و میر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>