تصویب افزایش نرخ به عنوان اسکاتلندی دانش آموزان کشف نمرات داده شده به آنها را پس از امتحانات لغو

نتایج آزمون منتشر شده است در اسکاتلند نشان می دهد این افزایش در نرخ عبور.

در مورد 138,000 اسکاتلندی دانش آموزان شده اند و پیدا کردن نتایج خود را از اتباع کونی, کون گشاد پیشرفته و بالاتر دوره های امروز امتحان-رایگان سال است.

در این سال نتایج بر اساس برآورد از معلمان خود را پس از امتحانات در سراسر انگلستان لغو شد, عنوان مدارس بسته زمانی که این کشور رفت و به مستند در ماه مارس به دلیل coronavirus بیماری همه گیر.

نتایج نشان داد که ملی 5 تصویب نرخ 81.1% بالاتر تصویب نرخ 78.9% و پیشرفته بالاتر تصویب نرخ 84.9%.

در سال 2019 ملی 5 تصویب نرخ 78.2% بالاتر تصویب نرخ 74.8% و پیشرفته بالاتر تصویب نرخ 79.4%.

سه نفر از هر چهار درجه برآورد شد تنظیم اسکاتلند صلاحیت اقتدار (سقا).

در اطراف 133,000 نوشته تنظیم شد از برآورد اولیه حدود یک چهارم از تمام مطالب و 6.9 درصد از این تنظیم شد و 93.1% تنظیم شد با 96 درصد از تمام تنظیم نمرات تغییر یک درجه است.

بیشتر از اسکاتلند

اسکاتلندی کونی, کون گشاد معادل یک سطح است. دانش آموزان همچنین باید نشسته است امتحانات در ملی 5 (N5) افراد در این سال اسکاتلند معادل GCSE.

دانشجویان در انگلستان, ولز و ایرلند شمالی را دریافت نمرات خود را برای یک سطح در 13 اوت و GCSEs در 20 اوت.

جوانان در سراسر اسکاتلند شروع به پیدا کردن چگونه به خوبی آنها را انجام داده اند از حدود 8 صبح.

می آید بعد از چند ماه از مدرسه در منزل از طریق مستند.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon ارسال یک پیام حمایت از کسانی که مشتاقانه در انتظار نتایج خود را.

او توییتی در شب دوشنبه: “فکر همه افراد جوان در سراسر اسکاتلند در انتظار نتایج فردا.

“چند ماه گذشته شده اند تا برای شما سخت است که هر دو فردا به ارمغان می آورد به خوبی انجام می شود! و به یاد داشته باشید همیشه وجود دارد گزینه های باز به شما. موفق باشید به همه شما.”

صحبت پس از نتایج منتشر شد معاون اول وزیر جان Swinney پرداخت ادای احترام به دانش آموزان, معلمان و سقا گفت که سخت کار کرده “در صورت فوق العاده دشوار چند ماه”.

“ما می توانیم امروز جشن دستاوردهای همه زبان آموزان,” او گفت:. “افراد جوان باید دریافت جوایز که تشخیص کار سخت خود را و اجازه می دهد آنها را به حرکت بر روی مرحله بعدی در زندگی خود را.”

در مجموع 28,970 دانش آموزان از اسکاتلند پذیرفته شده به دانشگاه از طریق دانشگاه ها و کالج پذیرش سرویس (UCAS) تا 220 در نتایج آزمون روز سال گذشته است.

UCAS گفت که از کسانی که پذیرفته 28,240 خواهد شد مشغول به تحصیل در اسکاتلند – افزایش از 27,880 در سال 2019.

دانشجویانی که نمرات آنها می خواهند باید تعدادی از گزینه ها از جمله جذاب تصمیم گیری و پاکسازی است که چگونه دانشگاه ها و کالج ها پر کردن مکان آنها هنوز هم.

توسعه مهارت های اسکاتلند در حال اجرا است نتایج رایگان تلفنی ارائه مشاوره شغلی و اطلاعات و راهنمایی در 0808 100 8000 از 8 صبح تا 8 بعد از ظهر روز سه شنبه و چهارشنبه و بین 9 و 5 بعد از ظهر روز پنج شنبه و جمعه.

اطلاعات بیشتر را می توان یافت همچنین در وب سایت myworldofwork.co.انگلستان.

هفته گذشته خانم ماهیان خاویاری تایید مدارس در اسکاتلند را دوباره باز از 11 اوت.

او گفت: برخی از مدارس ممکن است انتخاب کردن به صورت مرحله به مرحله بازگشت اما همه دانش آموزان انتظار می رود به بازگشت به کلاس درس تمام وقت با 18 اوت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>