ارتباط با پوشیدن ماسک صورت نگرانی بیش از COVID-19 رمان coronavirus پیاده روی را از طریق یک بازار در سئول در 22 آوریل سال 2020 است.

اد جونز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

لاله شد گل در سئول و دکتر جروم کیم بود و قدم زدن در دولت خود صادر KF-94 ماسک با همسر خود را زمانی که او یک پیام متنی هشدار او برای تایید عفونت کروناویروس در محله خود.

آن اوایل ماه آوریل و کره جنوبی عناوین ساخته شده در سراسر جهان برای به طور موثر حاوی عمده Covid-19 شیوع در خارج از چین با آزمایش گسترده در سراسر جمعیت و ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده. اما در حال حاضر دانش آموزان از بازگشت از خارج از کشور و آوردن ویروس با آنها.

کیم که در خدمت به عنوان مدیر کل سازمان بین المللی واکسن موسسه کلیک بر روی هشدار بر روی تلفن خود را و آن را کارگردانی او را به شهرداری سایت که دقیق آلوده فرد محل نگهداری بیش از گذشته چند روز.

فردی بود که ناشناس سفر کرده بود یک سوپرمارکت های محلی در اخیر روز شنبه بین ساعت 10 صبح و 10:15 صبح برای خرید فلفل که تایید شد با فیلم دوربین مدار بسته و کارت اعتباری معامله داده کیم به یاد می آورد.

متن هشدار

“همسر من و من از نوع نگاه در هر یک از دیگر و گفت:” خوب ما وجود دارد … اما در یکشنبه,’,” او گفت: با خنده. “این یکی از آن توازن حفظ حریم خصوصی در مقابل عمومی خوب است اما این یک تصمیم دولت نیاز به, و در کره جنوبی من فکر می کنم این همه تفاوت.”

که هشدار یکی از ده ها اگر نه صدها نفر که میلیون ها نفر از کره جنوبی دریافت کرده اند پس از coronavirus وارد این کشور در ژانویه. 20 کیم گفت. وی افزود که از جمله به اشتراک گذاری اطلاعات با وجود آن داده پیامدهای حریم خصوصی است کمک به نگه داشتن عفونت نرخ پایین حتی به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

این عکس تصویر نشان می دهد یک مرد نگه داشتن تلفن او را نشان اضطراری هشدار پیام های متنی اعلام مکان های که تایید COVID-19 بيمار سفر کرده اند در میان دیگران در سئول در مارس 10 سال 2020 است.

Jung Yeon-Je | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

در حالی که هنگ کنگ و کره جنوبی تا حد زیادی موفق حاوی شیوع در مرزهای خود را بدون اجرای محدود ترین اقدامات سیاست و سنگاپور و ژاپن و چین باید تمام تلاش را به انجام همان. این نتایج متفاوت از تلاش ها در سراسر آسیا به حاوی ویروس و بازگشایی کسب و کار آموزش داده شده است که محققان و متخصصان بهداشت عمومی در مورد ماهیت ویروس و با توجه سیاستگذاران روش های اثبات شده برای مبارزه با آن است.

“این ویروس را دوست دارد برای پیدا کردن فرصت هایی را برای گسترش و اگر این مستند اقدامات برداشته سرعت بیش از حد این ویروس می تواند خاموش” دکتر ماریا ون Kerkhove سازمان بهداشت جهانی به رهبری دانشمند در Covid-19 گفت: روز شنبه. “تنها راه برای کنترل و سرکوب این ویروس این Covid-19 است که به واقع پیدا کردن [موارد] قرنطینه کسانی که مخاطب جدا از این موارد و آن را تحت کنترل در آورد.”

از اشتراک گذاری داده ها و مرز تعطیلی به هدفمند تماس ردیابی برخی از سیاست ها ثابت کرده اند موثر تر از دیگران است. کشورهایی بودند که بعد از ضربه توسط ویروس ها در مرحله قبل در چرخه شیوع و یک مزیت متمایز: بینش به چه موفق و شکست خورده در کشورهای دیگر در آسیا است. اما متخصصان بهداشت عمومی که در گفتگو با CNBC گفت: آنها اعتماد به نفس مقامات ایالات متحده در حال گرفتن توجه داشته باشید از چه کار می کند و چه شکست خورده است و در خارج از کشور. آنها پیش بینی virus خواهد شد به احتمال زیاد به گزاف گویی در ایالات متحده به عنوان آن را در سنگاپور و ژاپن است.

سنگاپور

“این سخت و دشوار ویروس,” دکتر گفت: دیل فیشر از صندلی های کنترل عفونت در بیمارستان دانشگاه ملی و دانشگاه ملی سنگاپور است. “تمام طول می کشد یک فرد آلوده و آن را گسترش مانند آتش سوزی.”

سنگاپور به نظر می رسد به شیوع بیماری تحت کنترل در فوریه. پس از گزارش نخستین مورد تایید شده در Jan. 23, کسب و کار باز مانده ماه به عنوان مقامات بهداشتی طراحی و توسعه یک طرح برای جلوگیری از جامعه گسترده انتقال توسط ردیابی اطلاعات تماس افراد آلوده و آنها را جدا. ثروتمند شهر-دولت بسته مرزهای خود به مسافران از خطر کشور برای جلوگیری از واردات این بیماری در مارس 23, پس از تایید آن دو Covid-19 مرگ, اما هنوز نمی قفل کردن کسب و کار.

در مارس 31, کشور گزارش شده بود فقط 879 مورد تأیید و سه مرگ و میر در کشور جزیره با توجه به داده های جمع آوری شده توسط سازمان بهداشت جهانی است. این ویروس شروع به چیدن در سرعت در سنگاپور در اوایل ماه آوریل. آوریل 10, تعداد تایید عفونت بیش از دو برابر به 1,910 و آن را نمی کند پس.

یک مهاجر کارگر پوشیدن محافظ ماسک صورت به درجه حرارت خود را چک توسط گارد امنیتی قبل از خروج از کارخانه-خوابگاه تبدیل در 17 آوریل سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

اما سنگاپور پاسخ نادیده گرفته حیاتی بخش از جمعیت فیشر گفت: صدها هزار نفر از کارگران خارجی بر آنها جزیره کشور بستگی دارد برای دستمزد پایین نیروی کار. این ویروس شروع به گسترش در سراسر سر می برند و غیر بهداشتی خوابگاه که خانه این کارگران گفت: فیشر که همچنین به عنوان صندلی که شیوع جهانی هشدار و پاسخ شبکه. آن را پس از فوران به جنوب شرق آسیا بیشترین شیوع.

کشور گزارش 632 موارد جدید در مارس 6, آوردن مجموع عفونت به 19,410 با توجه به این که داده ها.

جمعیت آسیب پذیر

دولت با فرض این ویروس در حال حاضر جاروب در سراسر بسیاری از جمعیت مهاجر است قرنطینه ده ها هزار نفر از کارگران در کارخانه ها تبدیل شده اند که به جداسازی بخش فیشر گفت. او افزود که روزانه جدید مورد تعداد باقی مانده را تحت زیر 30 یا بیشتر در جمعیت عمومی اما صدها مورد جدید گزارش شده در بخش های روزمره است. فیشر گفت: سنگاپور بیمارستان ها در حال حاضر در بیشتر کامل و مقامات در حال تقلا برای افزایش ظرفیت است.

کارگران مهاجر پوشیدن محافظ ماسک صورت صف در صف برای دریافت سیم کارت بالا تا کارت های داده شده توسط داوطلب در یک کارخانه-خوابگاه تبدیل در 17 آوریل سال 2020 در سنگاپور است.

سنگ Huiying | گتی ایماژ

“شما نمی تواند دست بالا گرفتن این ویروس توانایی برای پیدا کردن آسیب پذیری در جامعه و این اغلب آسیب پذیری که در تقویت اقتصادی و اجتماعی تفاوت” فیشر گفت. “هر کشور که تحت مستند من فکر می کنم دارای یک چلیپا در وقوع آن خواسته های آن می تواند بازگشت به و من حدس می زنم در حال حاضر سنگاپور که مایل است می تواند بازگشت به روزهای اولیه در آن خوابگاه.”

فیشر گفت که امیدوار است آمریکا سیاستگذاران گرفته اند توجه داشته باشید از این وضعیت در سنگاپور است. به عنوان مقامات در مکان هایی مانند نیویورک و نیوجرسی و دیترویت در کشتی با آمریکا بزرگترین همه گیری غلظت عفونت به نظر می رسد معطوف به افراد آسیب پذیر در آمریکا

عفونت شتاب به سرعت در میان زندانیان در ایالات متحده مارشال گزارش پروژه با بیش از 14,000 تایید موارد تا آنجا که از مارس 29.

این Smithfield غذاهای گوشت خوک کارخانه در Sioux Falls شد بزرگترین coronavirus نقطه داغ در این کشور شد و مجبور به بستن در ماه گذشته پس از تایید 238 فعال موارد به عنوان از آوریل 12, حسابداری برای 55 درصد از این دولت در مجموع در داکوتای جنوبی, فرماندار کریستی Noem گفت. هفته گذشته CDC گفت: حدود 3 درصد از کارگران در بیش از 100 گوشت فرآوری گیاهان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. به عنوان ویروس گردش در میان زندانیان و دستمزد پایین کارگران کارخانه این گروه می تواند تبدیل به وسایل نقلیه انتقال حتی به عنوان شیوع مهر است از جاهای دیگر.

‘تهدید جنگ’

کره جنوبی یکی از معدود کشورهایی است که مانع پایدار Covid-19 اپیدمی بدون خورد اقتصاد آن است. به جای quarantining تمام شهرستانها مانند چین و سازندگان: شرکت ها و کارخانه ها مانند اروپا و ایالات متحده آمریکا آن را اجرا بزرگترین تست و ردیابی برنامه.

نمونه تست دستگاه های مورد استفاده در تشخیص COVID-19 رمان coronavirus در حال بررسی بر روی یک خط تولید به عنوان آنها آماده هستند را شامل می شود در تست کیت برای حمل و نقل در SD بیو حسگر زیستی-diagnostic شرکت در نزدیکی چئونژو جنوب سئول در مارس 27, 2020.

اد جونز | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

بین Jan. 19 Feb. 18 کره جنوبی تایید کرد در مجموع 31 مورد بوده است به طور مستقیم مرتبط با سفر به نقاط داغ در چین با توجه به اطلاعات وارد شده توسط WHO. در این هفته که به دنبال ویروس گسترش به شهرهای متعدد در سراسر کشور. موارد جدید به اوج خود رسید و در فوریه. 29, زمانی که کشور, گزارش 813 موارد جدید آوردن مجموع به 3,150 با توجه به چه کسی داده.

مجموع موارد بیش از دو برابر شده در مارس 10, اما, کره ای, مقامات بهداشت نورد تهاجمی تست رژیم که پردازش آزمون برای بیش از 259,000 مردم و تایید بیش از 8000 عفونت توسط اواسط ماه مارس با توجه به کره ای CDC. ایالات متحده در مقایسه حال آزمایش حدود 22,000 مردم در آن با توجه به ایالات متحده آمریکا CDC در آن زمان است.

کره جنوبی راه اندازی صدها پیاده روی و رانندگی از طریق تست مراکز ترسیم منشاء محلی شیوع و جدا از مردم که ممکن است در تماس با این ویروس. میزان عفونت plateaued در حدود 100 مورد جدید در هر روز برای بسیاری از ماه مارس و اوایل ماه آوریل.

پزشکی کارکنان در یک غرفه طول می کشد نمونه از یک بازدید کننده برای COVID-19 coronavirus آزمون در یک پیاده روی را از طریق تست ایستگاه های راه اندازی در Jamsil مجموعه ورزشی در سئول در مارس 3, 2020.

Jung Yeon-Je | گتی ایماژ

مسطح منحنی

موفقیت خود را مربوط در 15 آوریل در زمانی که کشور در آن برگزار شد انتخابات پارلمانی که به دست آورد بالاترین میزان مشارکت ملی در انتخابات از سال 1992. در روزهای پس از آن روزانه موارد جدید کاهش یافته و به تک رقمی. در مه 6, کشور گزارش شده فقط دو مورد جدید.

“کره جنوبی با موفقیت مسطح منحنی در Covid-19 در 20 روز بدون اجرای شدید سخت گیرانه اقدامات است که محدود کردن آزادی و جنبش مردم” می خواند یک مطالعه منتشر شده توسط دولت کره در ماه گذشته به نام “مسطح منحنی در Covid-19: کره ای را تجربه کنند.” دولت صادر شده و آن را به عنوان یک سیاست راهنمای مانور بیماری همه گیر.

پیاده پوشیدن ماسک صورت عبور از جاده در سئول در مارس 23 سال 2020 است.

Jung Yeon-Je | گتی ایماژ

پس از کره جنوبی دولت هرگز اجرا کامل مستند داوطلبانه رعایت شده است کلید کیم گفت. دولت را تشویق کارفرمایان به اجازه غیر ضروری پرسنل کار از خانه کیم گفت و توزیع رایگان تجهیزات مانند ماسک برای هر خانواده است که آن را درخواست. دولت پیام بوده است روشن و سازگار باشد و عمدتا ابلاغ شده توسط مقامات بهداشتی به جای سیاستمداران به او گفته بود که کلید به بسیج عمومی است.

“کره ای ها زندگی کرده اند با خطر جنگ پس از جنگ کره و این مثل این است که یک جنگ” کیم گفت. “ما در حال رفتن به انجام آنچه که ما نیاز به انجام به از طریق آن دریافت کنید. این فقط بخشی از زندگی در اینجا به طوری که مردم به آن عادت کردم. دولت و مردم با هم است.”

تماشای آمریکایی ها اعتراض اجتماعی فاصله الزامات خارج از پایتخت دولت در سراسر ایالات متحده کیم گفت که او با اعتماد به نفس شهروندان ایالات متحده می تواند به عنوان منظم به کره جنوبی. مخلوط پیام از کاخ سفید و رهبران دولت در مورد اقتصادی بازگشایی کمک کرده است و نه در مکان های عمومی, او گفت:.

داده های

پس از شیوع بیماری MERS در سال 2015 کره ای, نمایندگان مجلس با تصویب بیماری های عفونی کنترل و پیشگیری از قانون تشکیل گردید که نه تنها قدرت بلکه وظیفه وزارت بهداشت برای جمع آوری و به اشتراک گذاری مکان-ردیابی اطلاعات هر فرد آلوده اگر شیوع افزایش به سطح تعیین شده از شدت.

“من فکر می کنم کشور نیاز به تصمیم گیری برای خود را دارند اما در کره جنوبی ما تا به حال که بحث در این فاصله دوره بین 2015 و 2020” کیم گفت. “آن زمان که این بحث هنگامی که شما آرام و هنگامی که شما درس خشمگین شیوع پشت سر شما.”

که سطح های دولت می ایستد در تضاد کامل با آمریکا که در آن برخی از شهرداری شهرستان و دولت هماهنگی است که اغلب به چالش کشیده است. برخی از ایالت ها تنها شکستن coronavirus موارد در سطح شهرستان و حتی پس از آن داده ها عقب مانده است توسط چندین روز و کار مقاله پردازش بین بیمارستان ها و مقامات.

در یک کشور به عنوان گسترده ای به عنوان ایالات متحده tech-رانده تماس با ردیابی می تواند کلیدی برای نظارت بر ویروس, مقامات بهداشت عمومی می گویند. اپل و گوگل اعلام همکاری در کالیفرنیا در ماه گذشته به منظور توسعه ابزار برای انجام درست این نوع از ردیابی هر چند معلوم نیست خود را هنگامی که و اگر از آن خواهد شد به تصویب رسید و به طور کلی در سراسر کشور است.

دلار هنگ کنگ

هنگ کنگ دیدم چند موضعی شیوع بیماری در سراسر شهر که بسیاری از آنها وارد شد از سرزمین اصلی چین در ماه فوریه و مارس, دکتر کیجی فوکودا از دانشگاه هنگ کنگ گفت. او افزود که این شهرستان موفق به مهار شیوع بیماری با آزمایش دقیق و ردیابی و همچنین اجرای برخی محدود اجتماعی فاصله گرفته است.

در مارس 15, این شهرستان گزارش شده بود فقط 149 نفر.

مردم با پوشیدن ماسک صورت نگرانی از COVID-19 coronavirus رفت و آمد در یک قطار در هنگ کنگ در 4 آوریل سال 2020 است.

دیل De La ری | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

اما روزانه جدید موارد منعکس در اواخر ماه مارس و اوایل آوریل به عنوان مسافران و بسیاری از دانش آموزانی که تا به حال بوده است, تحصیل در خارج از کشور از بازگشت به هنگ کنگ گفت: فوکودا که قبلا به عنوان دستیار مدیر کل امنیت سلامت در سازمان بهداشت جهانی است. از هنگ کنگ 1,045 مجموع موارد به عنوان از آوریل 7 619 وارد شد با توجه به هنگ کنگ مقامات. فوکودا اضافه شده است که درک پویایی ویروس مانند آن است که کلید به تصویب سیاست های موثر.

“اگر شما عفونت در آینده از خارج شما می خواهید به تفکر در مورد آن را یکی از راه های” فوکودا گفت: “و اگر آنها رخ می دهد در داخل در داخل کشور و سپس شما می دانید آن را حس می کند به فکر کردن در مورد آن را در راه های مختلف.”

هنگ کنگ بسته های بین المللی در مرز به مسافران از بسیاری از کشورها در مارس 23. کسانی که هنوز هم مجاز به ورود هستند مجبور به اجباری 14 روز در قرنطینه. حتی به روزانه موارد جدیدی آمار صفر در برخی روزهای اخیر مقامات بهداشت ناظر باقی می ماند گفت: دکتر بن Cowling, استاد بیماری های عفونی اپیدمیولوژی در دانشگاه هنگ کنگ است.

“اگر کسانی که از مرز محدودیت بودند آرام خواهد شد که یک مشکل بزرگ” او گفت:, و اضافه کرد که بازگشایی مرز انتخابی می تواند یک نقطه همکاری های بین المللی در آینده است.

بلند کردن مستندات

فقط به عنوان مسافرت های بین المللی هدایت می کرده است شیوع این بیماری در هنگ کنگ مسافرت داخلی در سراسر ایالات متحده می تواند خار انتقال Cowling گفت. کارولینای شمالی اولین coronavirus مورد در اوایل ماه مارس وارد شد از واشنگتن مقامات دولتی گفت: در آن زمان. این چهل تکه سیاست های دولت لغو مقررات تنها تشویق انتقال بین ایالتی و تشدید عفونت, او گفت:.

مردم نگه علائم در اعتراض به کروناویروس shutdown در مقابل دولت و کنگره در مدیسون ویسکانسین در آوریل 24 سال 2020 است.

کمیل Krzaczynski | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

“زمانی که من فکر می کنم در مورد ایالات متحده بیرون آمدن از مستندات من فکر می کنم انتقال در سراسر کشور خواهد بود یک تهدید بزرگ است و من نمی دانم چگونه آن را می تواند در برخورد با” Cowling گفت. “اگر مکان بیرون آمدن از مستند و سطح پایین از موارد اما پس از آن وجود دارد مردم در آینده از شهرستانها در اعداد بزرگ اغلب حتی اگر تنها بخش کوچکی آلوده هستند که هنوز هم می تواند به کاشت محلی برای شیوع بیماری به شروع دوباره است.”

عدم فدرال رهبری در محدودیت های بلند می تواند ایجاد یک وضعیت که در آن می گوید نیاز به مستند دوباره گفت: Yanzhong هوانگ بهداشت عمومی محقق در شورای روابط خارجی. او اضافه کرد که به عنوان جمعیت مخلوط به خصوص که مردم در حال حاضر در کشورهای با محدودیت های ترک برای آرام تر متحده آنها می تواند ویروس با آنها جرقه محلی شیوع بیماری در جیب خارج از شهرها است.

شیوع بیماری توسط دولت متفاوت است

“گسترش ویروس متنوع دولت برای, دولت, بنابراین پیشگیری اقدامات اتخاذ شده نیز متفاوت است دولت با دولت” هوانگ گفت. “که به معنی فلات اوج ویروس نیز متفاوت دولت به دولت. این یکی از بزرگترین مشکلات, چگونه برای مقابله با این تنوع از نظر مسیر گسترش ویروس.”

تجربه هنگ کنگ و دیگر شهرها و مناطق در چین و ژاپن است که به طور مشابه دیده می شود هجوم وارداتی موارد افزایش می دهد سوال مهم در مورد سفر در میان همه گیر اولگا گفت: جوناس, عضو ارشد در دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه هاروارد و رئیس سابق بانک جهانی اقتصاد.

او گفت که او امیدوار است وجود دارد به اندازه کافی نظارت ایالات متحده تست و ردیابی زیرساخت در محل در تابستان به طوری که مردم می توانند سفر. اما او گفت: unsuspecting مسافران می تواند وسایل نقلیه برای ویروس و اگر جیب عفونت تهدید به پایمال کردن جامعه به طوری که آن را به تعطیل دوباره عواقب اقتصادی می تواند حتی مخرب تر است.

“این درس بزرگ این است که در حالی که coronavirus همه گیر نیست و تحت کنترل در هر نقطه از جهان آن را یک تهدید برای همه جا دیگری” او گفت:. “هر نوع سفر رفتن برای اضافه کردن به خطر انتقال است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de