Paris Saint-Germain اعطا لیگ قهرمانان اروپا پس از فصل به پایان می رسد در اوایل

پاریس سنت ژرمن شده اند یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از لیگ 1 بعد از فوتبال فصل به پایان رسید و در اوایل با توجه به کروناویروس بحران است.

پاری سن ژرمن به حال 12 نقطه منجر دوم قرار مارسی که در این فصل متوقف شد به عنوان بخشی از دولت فرانسه اقدامات برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

لیگ برتر هنوز برای فاش کردن برنامه های خود را برای فوتبال به زبان انگلیسی بالا پرواز پس از آن متوقف شد با توجه به coronavirus با لیورپول نشسته بالا و 25 نقطه روشن خود را از نزدیکترین رقیب.

Jurgen Klopp
تصویر: Jurgen Klopp را لیورپول تیم 25 نقطه روشن در لیگ برتر انگلیس

در فرانسه لوریان نیز یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از لیگ دسته 2.

Didier Quillot مدیر اجرایی لیگ فرانسه گفت: “ما تصمیم گرفته اند وجود خواهد داشت دو تبلیغات و دو relegations.

به این معنی امیان و تولوز خواهد بود تنزل و لوریان و لنز را ترویج می شود.

آقای Quillot افزود: “ممکن است تجدید نظر اما ما تصمیم گیری های جامد هستند.”

بیشتر از جهان

او گفت که لیگ فرانسه بود و تا 25 مه بگویید یوفا که باشگاه خواهد بود واجد شرایط برای حضور در رقابت های اروپایی.

در اسپانیا دولت را تایید کرده است تایید لالیگا را برای برنامه های باشگاه برای تست بازیکنان خود را برای coronavirus قبل از آنها بازگشت به آموزش به عنوان لیگ به نظر می رسد برای راه اندازی مجدد این فصل در ماه ژوئن.

La Liga جمهور خاویر Tebas گفت: در پایان فصل می تواند منجر به ضرر و زیان جمعی نزدیک به یک میلیارد یورو است.

انگلیسی بالا پرواز باشگاه خواهد مذاکره بیشتر در مورد چگونه فصل شروع می شود در آینده جلسه سهامداران در روز جمعه.

بخشی از پروژه “راه اندازی مجدد” بحث خواهد شد مرکز در اطراف استفاده از تایید سالن که ممکن است به این تیم در زمینه خنثی و بلافاصله می اندازد تا سوال بیش از رقابت و یکپارچگی است.

حتی اگر این فصل دوباره لیورپول می تواند رد این فرصت را به مهر و موم در لیگ برتر در آنفیلد اگر بهداشت عمومی نگرانی دارند میان به کجا نهایی مسابقات بازی هستند.

معاون پاسبان مارک رابرتز, انگلستان, تیم ملی فوتبال پلیس منجر شود گفت: در حال پخش تمام مسابقات باقی مانده خود را در سالن اصلی خواهد بود “در حال حاضر چالش” به خدمات اورژانس در حال حاضر کشیده شده توسط COVID-19 شیوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>