پدر و مادر از دست رفته, نوجوانان: ‘توقف خودخواه بگویید پلیس چه می دانید’

پدر و مادر از دست رفته لی Croucher باید گفت خانواده خود بوده است “نابود” به آنها التماس کرد برای اطلاعات یک سال از ناپدید شدن او.

لی “به طور موثر از بین رفت به هوا نازک” در میلتون کینز در 15 فوریه در حالی که در راه او به کار می کنند.

تحقیقات گسترده ای راه اندازی شد پس از آخرین رویت لی و سپس در سن 19 در حدود 8.15 صبح Buzzacott لین در Furzton منطقه است.

Ms Croucher was last seen just after 8.15am on Friday 15 February. Pic; Thames Valley Police
تصویر: Ms Croucher گذشته دیده می شد تنها پس از 8.15 صبح روز جمعه 15 فوریه. عکس; تیمز ولی پلیس

پلیس گفته اند که آنها قادر به حکومت کردن که لی آمد به آسیب و پدر و مادر او کلر و جان Croucher ترس ممکن است کسی او را گرفته است.

در سالگرد درخواست تجدید نظر آنها سوال که چرا او را “ناپدید” در سالگرد تجدید نظر شود.

“من هر روز احساس می کنم مثل من داده شده تا امید و آن را به یک مبارزه بزرگ برای دریافت کنید که امیدواریم به عقب” Mrs Croucher گفت.

“آن را بیشتر و سخت تر است چرا که اگر کسی در زمان Leah برای مثال او درد و رنج برای 365 روز و هیچ کس می خواهد که برای کودک خود را.”

بیشتر از انگلستان

او گفت که خانواده اش را بیشتر شکستگی پس از مرگ لی را که او می گوید در بر داشت ناپدید شدن خواهر خود را “بسیار دشوار است”.

Haydon Croucher 24 ساله در بیمارستان درگذشت در 16 نوامبر – حدود نه ماه بعد از بین رفت و گم شده است.

Haydon Croucher, left, died nine months after his sister Leah, right, was last seen
تصویر: Haydon Croucher چپ درگذشت نه ماه پس از او خواهر لی, راست, آخرین دیده شد

Mrs Croucher گفت: “آنها را نابود کرده ام تمام اعضای خانواده ما است و من فکر نمی کنم آنها تا به حال به جلو آمده با اطلاعات خود را.

“به عنوان یک خانواده نگه داریم و آنها را مسئول Haydon مرگ نیز هست. او بدیهی است که به عنوان هر کس می داند که او نمی تواند مقابله او آن را در بر داشت بسیار دشوار است.

“چرا آنها از ما متنفرند به طوری که آنها قرار داده ایم با ما از طریق این با نگه داشتن آرام ؟ آنها باید چیزی مناسب و معقول و به جلو آمده است.”

آقای Croucher افزود: “دو زندگی به نظر می رسد به ناپدید شده اند. پسر من مرده است دختر من هنوز هم گم شده ما نمی دانیم که اگر او را زنده یا مرده.

“خانواده من نابود شده است. توقف خودخواه بودن لطفا به پلیس بگویید آنچه شما می دانید.”

Claire and John Croucher
تصویر: کلر و جان Croucher ترس ممکن است کسی گرفته اند Leah

این می آید به عنوان دره رودخانه تیمز پلیس نشان داد که یک پاداش برای هر گونه اطلاعات در مورد Leah محل شده بود دو برابر به £10,000.

جستجو برای لی دیده افسران بازدید بیش از 4000 خانه در میلتون کینز در حالی که ماموران مستقر کرده اند متخصص جستجو در تیم هواپیماهای بدون سرنشین و هلی کوپتر.

دریایی واحد و شیرجه تیم انجام جستجوهای از دریاچه ها در سراسر شهر است اما پلیس می گویند آنها می توان موارد مربوط به از دست رفته است.

کارآگاه بازرس رئیس اندی Howard ارشد افسر تحقیق گفت: “آنچه می توانم بگویم این است که 12 ماه به تحقیقات من هیچ اطلاعاتی در تمام که من منجر به منطقی بر این باورند که یک شخص ثالث است آسیب لی.

“اما به دلیل شرایطی که در آن بین رفته است از دست رفته در یک صبح روز جمعه در یک مسیر است که او شناخته شده است به طور مداوم در طول روز و به طور موثر از بین رفت به هوا نازک.

“این است که واقعا مورد و غیر معمول و از آنجا که من نمی تواند مانع آن نظریه حتی اگر من هیچ اطلاعاتی برای حمایت از آنها در این زمان است.”

پلیس با توسل برای کسب اطلاعات در مورد لی حرکات هر دو روز از ناپدید شدن او و در 14 فوریه بین حدود 6pm و 7.30 که محل نگهداری او هنوز ناشناخته است.

هر کسی با هر گونه اطلاعات با ما تماس بگیرید تیمز ولی پلیس به نقل از بررسی تعداد 43190049929.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>