“انگل” تولید Kwak گناه-ae (L) و بونگ جون-هو (R) قبول جایزه بهترین تصویر برای “انگل” در طول 92 اسکار در تئاتر دالبی در هالیوود کالیفرنیا در فوریه 9 سال 2020 است.

علامت RALSTON

برای اولین بار یک غیر انگلیسی زبان فیلم برنده بهترین فیلم اسکار در مراسم اهدای جوایز اسکار.

روز یکشنبه “انگل” در زمان خانه جایزه در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار. این فیلم در نظر گرفته شد underdog رهبری به مراسم ضرب و شتم رقابت قوی از “1917” و “Once Upon a Time in Hollywood” برای بهترین عکس برنده شوید.

این فیلم همچنین برنده جایزه بهترین بین المللی از ویژگی های بهترین کارگردان و بهترین فیلمنامه اصلی. آن است که کره جنوبی اولین فیلم نامزد دریافت جایزه. “انگل” بود تا برای شش جایزه در طول شب.

“من لال,” Kwak گناه Ae, تولید کننده “انگل” گفت: در طول سخنرانی پذیرش خود را. “ما هرگز تصور این که تا به حال اتفاق می افتد. ما خیلی خوشحال هستند.”

کره ای-زبان فیلم در مورد خانواده — مادر و پدر و دو بزرگسالان و کودکان — که فقیر و بیکار. هر چهار نفر اعضای خانواده تخم یک طرح برای تبدیل شدن به استخدام پارک خانواده اگر چه پارک ها بی اطلاع هستند که Kims مرتبط هستند. همه چیز به چپ چپ زمانی که سابق خانه دار بازگشت به پارک عمارت برای بررسی به شوهر او بوده و پنهان شدن در زیرزمین پناهگاه برای جلوگیری از وام کوسه و کشف قدیم ،

“من احساس بسیار بهتری لحظه در تاریخ اتفاق می افتد در حال حاضر” گناه Ae گفت.

“انگل” به دست آورد بیش از $165 میلیون نفر در سراسر جهان از آن آزادی اکتبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de