برترین تصاویر توقف تولید ‘ماموریت: غیر ممکن هفتم’ در ایتالیا با توجه به شیوع کروناویروس

یک تصویر از EPIX را “ماموریت: غیرممکن – ملت سرکش”

منبع: EPIX

پارامونت پیکچرز نیز متوقف تولید در آن پیش بینی فیلم اکشن “ماموریت: غیر ممکن است VII” با بازی تام کروز در ونیز ایتالیا به عنوان یک coronavirus شیوع همچنان به گسترش در سراسر کشور است.

“از فراوانی از احتیاط برای ایمنی و رفاه ما بازیگران و خدمه و تلاش های محلی ونیزی دولت برای توقف تجمعات عمومی در پاسخ به تهدید coronavirus ما در حال تغییر طرح توجیهی تولید برای ما سه هفته شوت در ونیز برنامه ریزی برای اولین بار پا گسترده برای تولید Mission: Impossible 7,” برترین سخنگو گفت: بسته بندی در بیانیه ای در روز شنبه.

نمایندگان برای برترین بلافاصله پاسخ به CNBC درخواست برای نظر.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 220 نفر آلوده شده است در ایتالیا با اکثریت موارد در این کشور منطقه شمال لومباردی و همسایه ونتو که در آن مقامات محلی را تعطیل مدارس و تجمعات در تلاش برای جلوگیری از ویروس’ گسترش یافته است.

وجود دارد بیش از 79 ، 000 مورد تأیید و حداقل 2,621 مرگ و میر در سراسر globa از این ویروس که از دوشنبه.

این فیلم که این فیلم هفتمین در حق رای دادن بود به ساقه در ونیز به مدت سه هفته و با توجه به بسته بندی.

معلوم نیست اگر این تاخیر تاثیر تاریخ انتشار برای “ماموریت: غیر ممکن است VII” است که در حال حاضر مجموعه ای برای جولای 23, 2021 یا بودجه آن است. قبلی فیلم در حق رای دادن “ماموریت: غیر ممکن — خرید اینترنتی” در اطراف هزینه $180 میلیون را نه از جمله بازاریابی خود را صرف.

“ماموریت غیر ممکن” تلنگر نیست و تنها تولید فیلم به متوقف شد به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس. در چین همه تولیدات گفته شد به توقف تیراندازی در منطقه از جمله دانی ین-گروگان “نجات قطبی” و حداقل 10 تلویزیون را نشان می دهد.

در حالی که برخی از محصولات را از آنجا ادامه داد: از آنجا که بازیگران نمیتوانند پوشیدن ماسک طول می کشد, تیراندازی, تیم توصیه شده است برای کوچک باقی می ماند, محدود کردن خدمه خود را به کمتر از 20 نفر که ممکن است با توجه به یک گزارش از تنوع است.

علاوه بر این پکن فیلم اداره گفت: آن را به ارائه کمک های مالی به شرکت های تولید و سینما شده اند که ضربه سخت اخیر تئاتر تعطیلی و توقف تولید. معلوم نیست چگونه و یا زمانی که حمایت مالی خواهد بود doled.

در حال حاضر سینما در سراسر کشور در حال توقیف و آن را نامشخص زمانی که آنها خواهد بود بازگشایی شد. که می تواند خبر بد برای شرکت های آمریکایی که به انتشار گسترده فیلم های پرفروش در منطقه در ماه های آینده. دیزنی “مولان” مدت طولانی است که انتظار برای انجام فوق العاده در چین, اما اگر تئاتر تعطیلی همچنان که جعبه دفتر حمل و نقل می تواند یک ضربه.

دیزنی گفته است که فیلم را انتشار مارس در چین تغییر داده شده است اما تحلیلگران در حال حاضر نیروبخش برای اعلام. بزرگترین نگرانی این است که این فیلم خواهد بود, سرقت از طریق اینترنت, قرار دادن دندانه در پتانسیل فروش بلیط. هنوز هم پس از ممنوعیت شروع به بلند کردن و ترس از گسترش ویروس از افول وجود دارد انتظار است که مردم در چین را یک بار دیگر گله به سینما.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>