Panera نان فروش مواد غذایی به عنوان رستوران فروش شاقول

یک Panera Bread فروشگاه نمایش ثبت نام آنها باز میان coronavirus همه گیر در 5 آوریل سال 2020 در شهر نیویورک است.

جان Lamparski | گتی ایماژ

Panera نان فروش مواد غذایی به عنوان housebound مصرف کنندگان غذا خوردن کمتر غذا از رستوران ها.

مشتریان قادر به سفارش نان و شیرینی و شیر و ماست و پنیر تازه و تولید به عنوان بخشی از یک طرح که از روز دوشنبه شروع.

این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از رستوران ها به شاتر خود را به اتاق ناهار خوری به طور موقت. رستوران معاملات فرو 42 درصد در طول هفته منتهی به 29 مارس در مقایسه با یک سال پیش با توجه به NPD Group.

Panera مدیر عامل Niren چودری گفت که زنجیره ای از دست نیمی از کسب و کار خود را هنگامی که آن اتاق ناهار خوری بسته شده است.

مواد غذایی ابتکار ابداع شد دو هفته پیش به عنوان یک راه برای مقابله با مصرف کنندگان نیاز برای مواد غذایی و به کمک Panera فروش. به عنوان مصرف کنندگان ایالات متحده سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض خود را به ویروس های مواد غذایی فروش رسید 73 درصد نسبت به همین هفته در سال گذشته جعبه سیاه هوش یافت. E-commerce فروشنده در حال مبارزه برای رسیدگی به تقاضای بالا رفتن سرسام آور.

“این یک پیروزی برای همکاران ما از آنجا که ما قادر خواهد بود برای نگه داشتن ما در کافه باز دیگر و آن را از یک کسب و کار نظر به دلیل آن را باید افزایشی سود و درآمد برای ما در زمان هنگامی که ما به شدت نیاز به آن” چودری گفت.

بخش خصوصی برگزار شد, ساندویچ, زنجیره ای است که متعلق به Krispy Kreme پدر و مادر JAB برگزاری فاش نمی کند نتایج مالی. چودری گفت که Panera است furloughed برخی از کارکنان در این زمینه و حمایت از مرکز سطح.

مشتریان می توانند سفارش مواد غذایی در Panera برنامه آن سایت و یا از طریق Grubhub. سفارشات خود را تحویل داده می شود و یا برداشت تا در Panera محل.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>