شرکت کنندگان در تظاهرات علیه نژاد پرستی برگزاری یک نشانه با یک مشت گره کرده به اصطلاح “قدرت سیاه” نماد در Neumarkt. این تجمع از “Black Lives Matter درسدن” گروهی می خواهد برای جلب توجه به ساختاری نژاد پرستی پس از مرگ خشونت آمیز جورج فلوید.

سباستین Kahnert | تصویر داد via Getty Images

بنیانگذار مجمع جهانی اقتصاد هشدار داده است که عدم مقابله با ريشه مشکلات جامعه ما در پی coronavirus همه گیر می تواند باعث تشدید خطر ابتلا به “خشونت شوک” مانند جنگ و انقلاب.

پروفسور کلاوس شواب و فرانسه نویسنده تیری Malleret کتاب “Covid-19: بزرگ تنظیم مجدد” به نظر می رسد آینده به چه پست-coronavirus جهان می تواند مانند نگاه کنید به سختی چهار ماه پس از وقوع اولین بار اعلام کرد یک بیماری همه گیر.

آنها استدلال می کنند که بهداشت جهانی بحران “magnified خطوط گسل است که در حال حاضر به ستوه ما اقتصادها و جوامع” با توجه به بسیاری از نظرسنجی ها نشان داده اند که بسیاری از “مجموع تمایل تغییر دهید.”

خشم زیر پلیس قتل جورج فلوید و گسترده تر سیاه زندگی مهم جنبش منعکس کننده “ضرورت فوری” به کشتی سوار در به اصطلاح “بزرگ تنظیم مجدد” نویسندگان گفت.

“جورج فلوید مرگ اخگری بود که آتش ناآرامی های اجتماعی اما شرایط اساسی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر در خصوص نابرابری نژادی که آن گذاشته لخت و افزایش سطح بیکاری بودند سوخت که تقویت اعتراضات و آنها را نگه داشته, رفتن,” شواب و Malleret اضافه شده است.

تا به امروز نزدیک به 13 میلیون نفر باید آزمایش مثبت برای Covid-19 در سراسر جهان وجود داشته است 569,128 مربوط به مرگ و میر با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

صندوق بین المللی پول قبلا هشدار داد که جهان به سمت بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ در حالی که سازمان بین المللی کار است گفت: نزدیک به نیمی از نیروی کار جهانی می تواند معیشت خود را نابود با توجه به شیوع کروناویروس.

“بسیاری از ما در حال تعمق در زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت. کوتاه پاسخ: هرگز” شواب و Malleret نوشتن. “هیچ چیز هرگز بازگشت به ‘شکسته’ حس عادی غالب است که قبل از بحران از آنجا که این بیماری همه گیر کوروناویروس علائم اساسی نقطه عطف ما در جهانی سیر.”

اضافه می کنند: “برخی از تحلیلگران آن را یک عمده انشعاب دیگران مراجعه به یک بحران عمیق از ‘کتاب مقدس’ نسبت اما جوهر یکسان باقی می ماند: جهان به عنوان ما آن را می دانستند در اوایل سال 2020 است نه بیشتر محلول در زمینه این بیماری همه گیر.”

همکاری نویسندگان این کتاب منتشر شده در دوشنبه اصرار دارند که جهان باید بدون تاخیر یک تنظیم مجدد قرار می دهد که جهان در مسیر به سمت فراگیر تر عادلانه و محترمانه آینده.

“این است که” به خوبی ” اما یک ضرورت مطلق است. اگر ما موفق به آدرس و رفع ريشه مشکلات جوامع ما و اقتصاد وجود خواهد داشت افزایش خطر که در طول تاریخ در نهایت یک تنظیم مجدد خواهد شد و اعمال خشونت شوک مانند درگیری و حتی انقلاب” شواب و Malleret گفت.

“این است که خدمتى به گاو نر با شاخ. این بیماری همه گیر به ما می دهد این شانس: این نشان دهنده نادر اما باریک پنجره فرصت برای منعکس کردن reimagine و تنظیم مجدد جهان ما,'” آنها به این نتیجه رسیدند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de