Palantir انتظار دارد درآمد بالای 1 میلیارد دلار در این سال

الکس Karp, مدیر عامل شرکت Palantir در سخنرانی خود در 2019 WEF در داووس سوئیس در Jan. 23 2019.

CNBC

خصوصی برگزار شد داده ها-نرم افزار تجزیه و تحلیل شرکت Palantir انتظار برای رسیدن به 1 میلیارد دلار درآمد در این سال که نشان دهنده 35 درصد رشد از سال 2019 یک شتاب از سال قبل یک فرد آشنا با این موضوع گفت: CNBC. این شرکت همچنین معتقد است که آن را در رسیدن به مثبت جریان نقدی عملیاتی, برای اولین بار, فرد گفت.

تاسیس در سال 2004 توسط سرمایه گذار میلیاردر Peter Thiel و چندین نفر دیگر Palantir انجام کسب و کار با سازمان های دولتی و شرکت های بزرگ به عنوان آن رشد کرده است و در آنجا ماند و خصوصی در حالی که دره سیلیکون همسالان مانند Dropbox و بارگذاری رفته اند ، Peter Thiel شد یک عضو از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقال تیم پس از حمایت از او در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

بلومبرگ در گزارش های مالی شرکت پیش بینی قبلی در روز پنج شنبه.

در سپتامبر رویترز گزارش داد که Palantir بود به دنبال یک ارزیابی $26 میلیارد به 30 میلیارد دلار در حالی که بالا بردن سهام دور. این شرکت حدود 2 میلیارد دلار از سرمایه گذاران در طول تاریخ خود با توجه به Techcrunch.

Palantir ارائه فن آوری آن به وزارت بهداشت و خدمات انسانی. بخش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که با استفاده از نرم افزارهای این شرکت که آن را به عنوان چهره coronavirus همه گیر فرد گفت.

این نرم افزار طول می کشد در ناشناخته خواهد ماند و داده ها در آزمایشگاه امتحانات و یک تعداد از بیمارستان ها و دیگر گروه ها. دولت ایالات متحده قادر خواهد بود به استفاده از این نرم افزار برای کشف کردن بهترین راه برای استفاده از منابع آن است. ارزش HHS قرارداد نمی شد فورا در دسترس است. این HHS بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Palantir همچنین با این نسخهها کار با ایرباس BP و مرک.

تماشا کنید: تماشای CNBC کامل مصاحبه با Palantir مدیر عامل الکس Karp در داووس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>