پاکستان و رئیس بانک مرکزی می گوید coronavirus مستندات ها “لوکس غنی’

Coronavirus بیماری همه گیر بهداشت عمومی بحران و تا زمانی که آن را خطاب وجود دارد به احتمال زیاد مشکلات اقتصادی پیش رو و پاکستان و رئیس بانک مرکزی گفت: CNBC.

پاکستان گزارش کرده است بیش از 213,000 موارد عفونت و تقریبا از 4400 نفر کشته شده اند.

“ما بسیار نگران هستند. اولین و مهمترین این است که یک بحران بهداشت عمومی — ما باید به خودمان یادآوری کنیم که” رضا باقر گفت: در CNBC “نشانه های خیابانی آسیا” در روز چهارشنبه.

“و تنها در یک ثانویه اساس و سپس آن را تبدیل به یک بحران اقتصادی است. تا زمانی که بحران سلامت است خطاب ما باید همچنان به انتظار چالش های اقتصادی جلو,” او اضافه شده است.

برای کشورهایی مانند پاکستان تجارت کردن بین زندگی و امرار معاش بسیار واقعی تجارت.

رضا باقر

بانک مرکزی پاکستان فرماندار

نخست وزیر عمران خان دولت برداشته دو ماه مستند در اوایل ممکن است چند هفته قبل از یک جشنواره مهم.

که میلیون ها نفر در تلاش بودند با گرسنگی در آن زمان به شدت کاهش می یابد فعالیت های اقتصادی این کشور Covid-19 نفر رسید هنگامی که مستند بود کاسته رویترز گزارش داد.

مستندات هستند ‘لوکس’

در حال حاضر دولت با هدف قرار دادن coronavirus نقاط مهم در کشور و قفل آن مناطق پایین.

باقر توضیح داد که طولانی مدت ملی مستندات هستند “لوکس ثروتمندان است.”

“برای کشورهایی مانند پاکستان تجارت کردن بین زندگی و امرار معاش بسیار واقعی تجارت,” او گفت:. این کشور بسیاری از کارگران روز که درآمد دستمزد روزانه و مستند را به طور ناگهانی قطع منبع درآمد. بدون داشتن یک پس انداز استخر به شیب به بسیاری از این افراد خواهد بود به دنبال در گرسنگی با توجه به آن ،

پلیس با قرار دادن سیم خاردار به عنوان یک بازار در منطقه است مهر و موم شده توسط مقامات در راولپندی در تاریخ 1 ژوئیه سال 2020 به عنوان COVID-19 coronavirus موارد همچنان به افزایش است.

فاروق نعیم | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

پاکستان محدود است سیاست های مالی گزینه های برای کمک به اقتصاد آب و هوا coronavirus بحران است. با توجه به این کشور نسبتا بزرگ بدهی های عمومی بیش از حد مخارج دولت به تقویت اقتصاد دشوار خواهد بود.

در سیاست های پولی کنار باقر گفت: بانک مرکزی تزریق می شود تا کنون حدود 7 میلیارد دلار یا 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی از نظر نقدینگی و حمایت از خانواده ها و کسب و کار.

بانک مرکزی در هفته گذشته کاهش سیاست های پولی خود را با نرخ 100 واحد به 7 درصد — دولت بانک مرکزی پاکستان نرخ بهره بین بانکی توسط 625 واحد از ماه مارس زمانی که عفونت کروناویروس شروع پخش از طریق کشور است. باقر گفت: CNBC حرکت در پشت سر هم با کاهش تورم از بالای 14 درصد در ماه ژانویه به حدود 8% در حال حاضر.

“شکی نیست که ما به صورت قبر چالش های” باقر گفت.

او برشمرد سه ملاحظات در پاکستان در پاسخ به بحران است.

او می گوید که قبل از ویروس زده این کشور اصول اقتصادی بود بهبود – مانند پایین آوردن آن کسری حساب جاری بود که هسته اصلی آن مشکلات اقتصادی است. دوم آن سیاستهای مالی و سیاستهای پولی هستند “محتاطانه” و در نهایت پاکستان در حال همکاری با سازمان های مالی بین المللی مانند صندوق بین المللی پول و بانک جهانی برای حفظ اقتصاد خود را شناور.

“من فکر می کنم هوشمند مستند استراتژی قفل کردن نقاط داغ در شهرستانها تا کنون در حال کار منطقی هست و ما با اعتماد به نفس است که با ترکیبی از اقدامات برای ما در سمت های اقتصادی ما باید برای خروج از این بحران تا حد زیادی صدمه ندیده” باقر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *