جفت ساخته شده است که میلیون ها نفر از فروش بلیط کنسرت دربند

دو بلیط سیاهی که میلیون ها پوند از فروش کنسرت پاپ کرسی در قیمت های متورم شده و از تجمع در مجموع شش و نیم سال است.

این سیاهی محکوم شدند در یک نقطه عطفی دادگاه با کمک خواننده Ed Sheeran و مدیر پس از کشف £75 بلیط برای یکی از خیریه نشان می دهد در فروش برای £7,000.

پیتر شکارچی و دیوید اسمیت یک زن و شوهر ازدواج, استفاده از کامپیوتر و نرم افزار های متعدد هویت به حرکت شبیه چمچه زنی در پی بلیط در ارزش اسمی به زودی به عنوان آنها به طور رسمی ارائه شده آنلاین.

شکارچی محکوم به چهار سال پشت میله های زندان در حالی که اسمیت دریافت دو و نیم سال زندان محکوم شد.

این جفت ارز را با استفاده از فن آوری بدان معنی است که بر خلاف فرد خریداران بلیط آنها نمی باید به طور مستمر به روز کردن خود و برنامه های کاربردی آنلاین در طول اولیه فروش دیوانگی – کامپیوتر و نرم افزار آن را برای آنها در سرعت بزرگ است.

این جفت ارز متهم به کلاهبرداری پس از نقض محدودیت هایی که ممنوع resales و محدود تعداد بلیط های در دسترس به فرد طرفداران. آنها خریداری 1,000 Ed Sheeran, بلیط از, رسمی, اولیه, بلیط وب سایت و فروش آنها را در قیمت های بالاتر از طریق سایت های ثانویه.

Ed Sheeran's manager Stuart Camp arrives at Leeds Crown Court during the secondary ticketing trial, but the was unable to give evidence as the court did not sit due to heating problems at Leeds Crown Court. PA Photo. Picture date: Monday December 2, 2019. The trial is related to the activities of BZZ Ltd which bought thousands of tickets using computer bots and fake identities before selling them on secondary websites. Photo credit should read: Danny Lawson/PA Wire
تصویر: Ed Sheeran مدیر استوارت کمپ به مدارک و شواهد در دادگاه در لیدز

Sheeran مدیر استوارت کمپ که به شواهد و مدارک برای تعقیبو گفت: Sky News: “ما همواره آگاه از بازار فروش مجدد اما £7,000 مسخره بود. که نقطه عطفی برای من بود.

بیشتر از انگلستان

“من فکر نمی کنم هر کسی که در واقع خرید این بلیط, اما این نوع از جرم و جنایت و حرص ما رو به جرم برداشت از بلیط. این نوجوان سرطان اعتماد نشان می دهد در رویال آلبرت هال و ما آن را به صورت رایگان.

“ما می خواهیم به حق مردم است و اگر کسی می خواست به پرداخت £7,000 و آن را به صدقه پس من خوشحال, اما شما می دانید که نیست در این مورد. من فکر نمی کنم وجود دارد هر نجیب قصد.”

:: گوش دادن به پشت صحنه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

برای مبارزه با سیاهی آقای اردوگاه محدود Sheeran جهانی تور بلیط به هر چهار مشتری اصلی وب سایت و دربسته در محیط واقعی فروش مجدد قیمت از طریق اعتماد ثانویه سایت. او باطل بلیط فروخته جاهای دیگر.

آن را ناشی از برخی مشکلات برای شکارچی و اسمیت, اما آنها تجاری با دیگر هنرمندان است. با خرید صدها بلیط آنها کاهش تعداد موجود به طرفداران واقعی و در انجام این کار سوار تقاضا و قیمت.

آنها را خریداری و فروخته بلیط خارجی کلیف ریچارد تیلور سویفت, ملکه, Little Mix, Depeche Mode و دیگران.

آنها را خریداری و نزدیک به 500 بلیط زمانی که بسیار محبوب هری پاتر و نفرین کودک بازی باز در پایان غرب لندن. دیگر نشان می دهد که آنها هدف شامل آخرین شب از حافظه های فوق و ادینبورگ نظامی تاتو.

Perrie Edwards, Jesy Nelson, Jade Thirlwall and Leigh-Anne Pinnock of 'Little Mix' in the winners room during The BRIT Awards 2019 held at The O2 Arena on February 20, 2019 in London, England
تصویر: کنسرت گروه دختر کوچک مخلوط شد و همچنین در میان کسانی که هدف

شکارچی, 51, و اسمیت 66 زد چه آنها اصرار بود و یک کسب و کار مشروع از خود در شمال لندن تراس خانه. آنها افتخار هزاران نفر از بررسی مثبت به عنوان یک منبع قابل اعتماد از بلیط.

آنها خریداری بلیط در یک صورت ارزش حدود £4 متر به فروش می رسد و آنها را برای £10.8 m هیئت منصفه گفته شد در طول سه ماه آزمایشی در لیدز تاج دادگاه.

آنها را خریداری و آنها را از وب سایت های رسمی سینمایی اکشن, دیدن بلیط و AXS. سپس آنها را به فروش, در سایت های ثانویه Viagogo, StubHub, Getmein! و Seatwave.

مورد اول دادستان در نوع خود آورده پس از ملی استانداردهای تجارت eCrime تیم شروع به تحقیق اینترنتی بلیط resales.

دکتر استفان دیویس از موسسه امور اقتصادی رایگان-بازار فکر می کنم تانک گفت: مردان در استفاده از فریب به خرید صدها بلیط بود به درستی در نظر گرفته غیر قانونی است. اما در غیر این صورت او استدلال کرد که بلیط سیاهی انجام حیاتی اقتصادی تابع.

او گفت: “آنها کارگزاران اساسا واسطه و آنها شده اند در اطراف برای صدها سال. آنچه آنها انجام شده است برای اطمینان از کالا در, سوال در این مورد بلیط تا پایان در دست افرادی که می خواهید آنها را بیشتر و آماده به پرداخت بالاترین قیمت برای آنها.

“این است که در شرایط اقتصادی یک بازار کارآمد نتیجه. هیچ کس در واقع مجبور با یک ضرب المثلی یا استعاری تفنگ به سر خود را به پرداخت £7,000 برای یک Ed Sheeran بلیط.”

استوارت کمپ گفت: “این صرفا در مورد علامت گذاری و پوشش خود را در جیب پشت, آن را ارائه سرویس های آن را فقط مانع مناسب خدمات انجام شده به مصرف کننده.

“این همیشه بی مبالات به هر کسی مایل به آزادی خود را دور گرفته شده, اما من فکر می کنم یک علامت نیاز به ارسال به مردم که این یک عمل مجرمانه نه تنها یک سیلی بر روی مچ دست و من خوشحال می شود اگر یک حکم زندان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>