‘اکثریت قریب به اتفاق’ از بهبود بيماران تولید آنتی بادی

این “اکثریت” از بیمارانی که بهبود یافته اند از coronavirus یافت شده برای تولید آنتی بادی – اما آن است که خیلی زود به می گویند اگر آنها تضمین ایمنی انگلستان معاون افسر ارشد پزشکی گفته است.

پروفسور جاناتان ون-Tam گفت: روزانه در خیابان داونینگ جلسه که “ما فقط تا به حال نشده این بیماری در اطراف این سیاره در انسان برای مدت طولانی به اندازه کافی” بدانید که آیا کسانی که تا به حال بازیافت شدند ایمنی بدن.

او گفت: آنتی بادی های تولید شده در پاسخ به دیگر انسان coronaviruses “نمی باقی بماند لزوما برای سال ها و سال ها و سال ها” اگر چه هنوز معلوم نیست چه اتفاقی خواهد افتاد در مورد COVID-19.

پروفسور ون-تام گفت: “مانند هر کس دیگری در جهان ما فقط باید صبور باشید و با احتیاط تا زمانی که ما دریافت پاسخ آن.”

وی افزود: بیمارانی که بهبود یافته اند از coronavirus خواسته شده است که به بخشی در یک برنامه برای به دست آوردن پلاسما حاوی آنتی بادی برای درمان های بالقوه به trialled.

وزیر بهداشت مت Hancock که بهبود از COVID-19 و در نظر گرفتن بخشی در یک دادگاه به تجزیه و تحلیل بیماران آنتی بادیاعتراف کرد او را “نه هنوز” احساس شاد بودن در یک اتاق شلوغ.

او گفت: در این جلسه در شماره 10 که او نمی تواند “راحت” که در یک جمعیت به دلیل “که ممکن است باعث افزایش تعداد عفونت اگر علم معلوم می شود اشتباه است”.

بیشتر از Covid-19

Matt Hancock
تصویر: مت هنکاک را اهدا پلاسما به یک کارآزمایی بالینی در به امید پیدا کردن یک واکسن

او گفت: وجود دارد “بسیار مثبت” در مورد نشانه های جدید آنتی بادی آزمون از شرکت سوئیسی Roche و دولت در بحث و گفتگو با شرکت “در مورد یک مقیاس بسیار بزرگ رول از آنتی بادی آزمایش”.

اما وزیر بهداشت اذعان کرد وجود داشته است مشکلات با تست آنتی بادی قبل از داشتن قبلا گفته بریتانیا را سفارش 17.5 میلیون صفحه اصلی تست کیت تنها برای پیدا کردن آنها کار نمی کند.

“شده است وجود دارد امید کاذب قبل از اینکه در تست آنتی بادی بنابراین ما اطلاعیه ها زمانی که ما کاملا آماده” آقای Hancock گفت.

او همچنین با بازی کردن پیشنهادات که دولت ممکن است به واکسیناسیون اجباری هنگامی که یک واکسن موثر شد.

آقای Hancock افزود: “من فکر می کنم حد از واکنش زیر این مستند نشان می دهد که ما قادر خواهد بود برای رسیدن به بسیار سطح بالایی از واکسیناسیون بدون در نظر گرفتن که در مرحله.”

او همچنین هشدار داد که وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که یک واکسن می توان یافت.

“ما نمی توانیم فرض کنیم وجود خواهد داشت یک واکسن” آقای Hancock گفت: جلسه.

“وجود دارد هیچ coronavirus واکسن در عین حال برای هر موجود coronaviruses و این نامشخص است علم است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

پیشتر در روز دوشنبه مشخص شد دانشمندان کشف یک آنتی بادی که مانع از coronavirus از آلوده کردن سلول های انسانی در “تحقیقات پیشگامانه”.

دانشمندان از دانشگاه اوترخت در هلند را شناسایی پتانسیل روش بوده COVID-19 که می تواند منجر به توسعه درمان های جدید.

آنها کشف کردند که یک آنتی بادی که مانع از ویروس سارس از آلوده کردن سلول های انسان نیز می تواند بلوک رمان coronavirus از آلوده کردن سلول های انسانی نیز با توجه به یک کارشناسی مطالعه در مجله Nature Communications.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر