در خارج از کشور کارگران هستند و به دنبال این شغل پرسود در انگلستان, بررسی نشان می دهد

انگلستان به سه نفر از برتر جهان 10 دانشگاه ها با توجه به بار آموزش عالی از جمله دانشگاه آکسفورد.

جو دانیل قیمت | گتی ایماژ

مردم در حال برنامه ریزی برای حرکت به انگلستان برای کار لزوما به دنبال شغل شما ممکن است انتظار می رود با توجه به مشاغل سایت در واقع با مربی ارشد مواضع اثبات محبوب ترین.

تبلیغات کار برای مدرس ارشد نقش بيشترين سهم از کلیک از خارج از کشور با برخی از 37 درصد از نمایش ها که از خارج از انگلیس بر اساس یک نظرسنجی جدید از این شرکت است. این شغل به طور متوسط سالانه آگهی حقوق و دستمزد £41,979 ($54,708).

در واقع تجزیه و تحلیل میلیون ها نفر از موارد کار بر روی پلت فرم آن به دنبال که در آن نقش گرفتن بیشترین سهم از کلیک از non-u. k. آدرس های IP.

دوم محبوب ترین نقش را برای متقاضیان خارج از کشور بود و یک معلم با نزدیک به یک سوم (31%) از کلیک بر روی این موارد کار آمدن از خارج از کشور. این نقش به طور متوسط حقوق و دستمزد £30,974 در واقع گفت.

نرم افزار مشاغل نیز ثابت محبوب اندروید توسعه و SAP (سیستم های برنامه های کاربردی و محصولات) مشاور موارد هر یک از جذب بیش از یک چهارم از نمایش ها از خارج از بریتانیا است.

با وجود متوسط آگهی حقوق و دستمزد £81,424 اما نقش شرکت وکیل در رتبه پنجم جای.

در واقع همچنین گفت که علاقه در پست آغاز شده به سقوط مشاغل, تبلیغات, حقوق زیر 30000 پوند.

10 انگلستان شغل با بیشترین سهم از کلیک از خارج از کشور در سال 2019

  1. عضو ارشد
  2. فرانسوی, معلم
  3. توسعه اندروید
  4. مشاور SAP
  5. شرکت وکیل
  6. پست دکترا همکار
  7. ارشد توسعه دهنده جاوا
  8. یادگیری ماشین مهندس
  9. همکار
  10. Salesforce توسعه دهنده

پژوهش منتشر شد و چند روز قبل از دولت بریتانیا تایید کرد قصد دارد برای کاهش حقوق و دستمزد آستانه مورد نیاز برای ماهر در خارج از کشور کارگران هستند که تقاضا برای آمدن به انگلیس از 30000 پوند به £25600 است.

به عنوان بخشی از پست-Brexit سیاست های مهاجرتی برنامه چهارشنبه اعلام کرد نخست وزیر بوریس جانسون دولت گفت: آن را پذیرفته توصیه شده توسط مهاجرت کمیته مشورتی به کاهش حقوق و دستمزد مورد نیاز در یک پیشنهاد برای جذب کارگران ماهر به کاهش شغل پرداخت.

از 1 ژانویه تا سال 2021 پس از یک دوره گذار از انگلیس به خروج از اتحادیه اروپا و دولت بریتانیا گفت حرکت خواهد کرد به یک “امتیاز بر اساس” مهاجرت سیستم مشابه استفاده می شود که در استرالیا که در آن افراد مورد نیاز خواهد بود که در مجموع 70 امتیاز به منظور واجد شرایط برای درخواست ویزا.

متقاضیان بالقوه می کنید 10 امتیاز برای اینکه قادر به صحبت به زبان انگلیسی در “سطح مورد نیاز” برای مثال و دیگری 20 امتیاز برای داشتن پیشنهاد کار از یک “مورد تایید هستند.”

کاهش مهاجرت

مردم در هند نشان داد که بیشترین بهره را از خارج از کشور در انگلستان به نقش و پست برای مهندسین نرم افزار رو بیشتر کلیک از کشور در واقع تحقیقات نشان داد.

کارگران در ایالات متحده و در عین حال می شد و دوم به احتمال زیاد در نگاه به انگلیسی, مشاغل و شد بیشتر علاقه مند در تبدیل شدن به یک نماینده خدمات مشتری در انگلستان

اما در واقع نیز یافت می شود که مورد علاقه در میان آمریکایی با تکنولوژی حرفه ای برای شبیه نقش را در بریتانیا کاهش یافته بود در دو سال گذشته. سهم جستجوهای ایالات متحده امریکا بر اساس تکنولوژی کارگران برای شغل در سراسر اقیانوس اطلس سقوط کرد و از 17 درصد در سال 2017 به 14 درصد در سال 2019.

تجزیه و تحلیل حسابداری شرکت BDO از دولت انگلیس ویزا و مهاجرت داده های منتشر شده در ماه نوامبر در حمایت از این پیدا کردن. آن نشان داد که انگلستان بخش فن آوری شده بود سخت ترین ضربه از هر بخش توسط یک سقوط کارگر ماهر ویزا از شهروندان غیر اتحادیه اروپا از اتحادیه اروپا در سال 2016.

BDO محاسبه شده است که تعدادی از غیر اتحادیه اروپا استفاده از کارگران ماهر برای ورود به انگلستان tech بخش کاهش یافته بود توسط 17 درصد از 23,700 در 2015/16 به 19,700 در 2018/19.

تعدادی از کارگران ماهر به طور کلی تقاضا برای شغل در انگلستان کاهش یافته است 9 درصد از بریتانیا رای به ترک اتحادیه اروپا BDO گفت. آن نشان داد که بریتانیا تا به حال دیده می شود در اطراف 4,300 کمتر برنامه های کاربردی برای کارگر ماهر ویزا از شهروندان غیر اتحادیه اروپا پس از Brexit رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>