وزیر بهداشت مت Hancock گفته اسکای نیوز که بیش از 70 خواسته خواهد شد که به خود-جدا – به طور بالقوه برای ماه – “در هفته های آینده”.

او گفت: Sophy ریج روز یکشنبه در برنامه ای که در حال رشد coronavirus شیوع معنای “افراد مسن و آسیب پذیر” خواهد بود خواست به “سپر خود را توسط خود منزوی”.

هنگامی که تحت فشار قرار دادند در مورد اینکه آیا آنها می تواند خواسته می شود برای منزوی کردن برای ماه او گفت: “این است که در عمل طرح, بله.

“و ما خواهد بود با تنظیم آن را در جزئیات بیشتر وقتی که زمان مناسب برای انجام این کار از آنجا که ما آن را درک است که یک درخواست از افراد مسن و آسیب پذیر و آن را برای خود و حفاظت از خود.”

آقای Hancock گفت: دولت “خواهد بود تنظیم زمانی که آن را لازم” — اما که آن را نمی خواهید به عمل بیش از حد به زودی.

“این چیزی که آسان برای مردم را به انجام آن چیزی که آسان نیست برای مردم به حفظ. اما چیزی که مهم است ما نیاز به آماده می شود گفت:” وزیر بهداشت.

افراد با زمینه ای هیت شرایط به خصوص در معرض خطر اگر آنها گرفتن coronavirus.

بیشتر از Covid-19

آقای هنکاک به نام the outbreak – که به کشته شدن 21 نفر و آلوده 1,140 در انگلستان – “یکی از بزرگترین چالش های ما رو برای یک نسل”.

“اقدامات ما به دنبال در نظر گرفتن بسیار قابل توجه و آنها را اخلال در زندگی عادی تقریبا همه در کشور,” او اضافه شده است.

این می آید به عنوان بوریس جانسون است که به درخواست شرکت برای پیوستن به یک “تلاش ملی” و تا سطح شیب دار تولید هواکش نگرانی بيمارستان را تحت فشار شدید.

انگلستان در حال حاضر حدود 5000, پنکه, گفت, آقای, Hancock, اما به احتمال زیاد به نیاز به “چند بار بیشتر از آن”.

“ما در حال گفت (برای تولید کنندگان) اگر شما تولید ونتیلاتور ما آن را خرید. بدون تعداد در بیش از حد بالا است,” او گفت:.

به وزیر بهداشت اضافه شده است که دولت نیز درخواست شرکت برای تغییر خطوط تولید را بیشتر هواکش و سایر مراقبت های ویژه تجهیزات.

این هواکش مورد نیاز برای کمک به مردم با علائم شدید به درستی تنفس زمانی که یک موضوع مهم مخاط ریه های خود را پر می کند

بیمه خدمات درمانی نیز می تواند خرید هزار تخت در بیمارستان های خصوصی برای افزایش ظرفیت اگر COVID-19 به سرعت در حال گسترش.

در تحولات دیگر:

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de