خشم بیش ویدئو غیر مسلح سیاه هل دهنده کشته

یک هیئت منصفه است به تصمیم می گیرید اگر یک افسر سابق پلیس و پسرش باید شارژ بیش از این حمله گزارشی که از دویدن.

Ahmaud Arbery کشته شد در نیوبرانزویک گرجستان در ماه فوریه اما به تازگی پدید آمده تصویری از تیراندازی باعث خشم.

دادستان قبلا حاکی از بی میلی به پرونده اتهامات علیه گرگوری McMichael و پسرش, تراویس.

Video emerged on May 5 showing the shooting of Ahmaud Arbery, a 25-year-old man who was pursued by armed men through the suburban neighbourhood
ویدئو نشان می دهد که لحظاتی قبل از تیراندازی مرگبار از Ahmaud Arbery

اما دادستان تام Durden اقدام دادستان منطقه برای همسایه منطقه گفت: در نامه ای در Facebook: “من بر این عقیده هستم که این مورد باید ارائه شده به هیئت منصفه از Glynn شهرستان برای بررسی اتهامات جنایی در برابر کسانی که در مرگ آقای Arbery.”

آقای Durden اختصاص داده بود به بررسی 25 ساله پس از مرگ دادستان در نیوبرانزویک و یکی دیگر از همسایه منطقه recused خود را با توجه به پتانسیل تضاد منافع است.

او گفت که در حال حاضر مورد به بعد در دسترس هیئت منصفه در Glynn شهرستان هر چند که ممکن است تا اواسط ماه ژوئن و یا بعد از آن از آنجا که دادگاه تحت محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus بیماری همه گیر.

در تصویری که گرفته شده توسط یک ناشناس شاهد در یک ماشین دیگر آقای Arbery دیده می شود دویدن پایین باریک دو خط جاده و اطراف یک وانت سفید رنگ متوقف شده در خط راست با آن درب راننده باز است.

بیشتر از انگلستان

او به عنوان عبور در جلوی خودرو یک تفنگ از کار اخراج شده است.

آقای Arbery می توان در حال مبارزه با یک مرد برگزاری یک تفنگ به عنوان مرد دوم می ایستد در بستر کامیون brandishing یک هفت تیر.

دو عکس های بیشتر شنیده می شود قبل از او اتفاقی می افتد و رو به پایین بر روی زمین است.

به اشتراک گذاشته شده توسط روزنامه نگار و فعال شان پادشاه تصویری است منجر به فوران خشم.

نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن گفت: “این تصویری است روشن: Ahmaud Arbery کشته شد در خون سرد.

“قلب من می رود به خانواده اش که شایسته عدالت و استحقاق آن را در حال حاضر. این زمان برای یک, سریع, کامل و شفاف رسیدگی به قتل او.”

Joe Biden has publicly denied claims he sexually assaulted a former aide
تصویر: جو بایدن به نام برای ‘سریع, کامل و شفاف بررسی’

گرگوری McMichael – یک افسر سابق پلیس و دادستان منطقه محقق – از محققان گفت: این حادثه زمانی آغاز شد که او کشف Mr Arbery از حیاط جلویی خود “تخلیه الاغ” پایین خیابان.

آقای McMichael گفت: او را احضار پسر خود را برای کمک به تعقیب آقای Arbery در کامیون زیرا او مشکوک او را از پشت یک سری از منازل به قصد سرقت در این منطقه است.

گرگوری McMichael حمل .357 Magnum revolver و پسر او تا به حال یک تفنگ ساچمهای.

گرگوری McMichael ادعا کرد آقای Arbery شروع به “خشونت حمله” تراویس و مبارزه او بیش از تفنگ ساچمهای باعث پسرش برای باز کردن آتش.

آن است که روشن نیست از پلیس گزارش یا تصویری اگر گرگوری McMichael همچنین اخراج هر عکس در Mr Arbery.

نامه ای به دست آمده توسط نیویورک تایمز نشان می دهد دادستان در نیوبرانزویک استدلال وجود ندارد علت احتمالی برای دستگیری McMichaels چرا که آنها از نظر قانونی حمل سلاح گرم بود یک راست به دنبال سرقت مظنون و استفاده از نیروی مرگبار برای محافظت از خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر