اعتراض مردم سیاه و سفید ممنوع از مک دونالد شعبه

مک دونالد عذر خواهی کرد پس از سیاه و سفید نفر ممنوع از ورود به یک شعبه از رستوران و فست فود در چین است.

فیلم پست شده در رسانه های اجتماعی نشان داد یک مرد برگزاری یک نشانه است که گفت: مردم سیاه و سفید بودند و محروم از شعبه در گوانگژو و آنها باید به اطلاع پلیس برای پزشکی انزوا.

توجه داشته باشید گفت: “ما مطلع شده است که از هم اکنون مردم سیاه و سفید هستند اجازه ورود به رستوران.

“برای خاطر سلامت خود را آگاهانه اطلاع پلیس محلی برای پزشکی انزوا. لطفا درک ناراحتی ایجاد می شود.”

به کنسولگری آمریکا در چین خواست آفریقایی-آمریکایی ها برای جلوگیری از این منطقه تا اطلاع ثانوی و هشدار داد که مردم به ظاهر آفریقایی منشاء بودند نیز در حال خدمت در میله های زندان.

کنسولگری گفت: مقامات محلی حال راه اندازی یک دور اجباری آزمون coronavirusبه دنبال اجباری خود قرنطینه برای هر کسی که با “آفریقا تماس با ما” صرف نظر از سفر اخیر و یا سابقه قبلی قرنطینه اتمام است.

آفریقایی-آمریکایی ها نیز گزارش شده است که برخی از کسب و کار و هتل ها حاضر به انجام کسب و کار با آنها آن اضافه شده است.

بیشتر از Covid-19

“به کنسولگری ایالات متحده آمریکا توصیه می کند آفریقایی-آمریکایی ها و یا کسانی که بر این باورند مقامات چینی ممکن است به آنها مظنون به داشتن ارتباط با اتباع کشورهای آفریقایی برای جلوگیری از گوانگجو شهری منطقه تا اطلاع ثانوی” آن گفت:.

“بدون اخطار مقامات ممکن است نیاز به چنین افرادی برای ارسال به یک COVID-19 تست و انجام 14 روز تحت نظارت قرنطینه در هزینه های خود را.”

وزیر امور خارجه غنا شرلی Ayorkor Botchwey را محکوم تبعیض و گفت: او تا به حال درخواست ملاقات با سفیر جمهوری مردم چین برای غنا شیعه Ting Wang.

چینی اعلام کاسته تا به هدف درمان آفریقایی پس از چین معاون وزیر امور خارجه ملاقات کرد یک گروه سفرای آفریقایی در روز دوشنبه.

بیانیه ای از غنا امور خارجه گفت: “در این نشست اعلام شد که دولت جمهوری خلق چین گرفته شده بود توجه داشته باشید از اتفاقات و در نظر گرفتن گام های فوری برای جلوگیری از هدف قرار دادن و بدرفتاری پرداخت به آفریقایی به خصوص هموطنان ما در استان گوانگدونگ است.”

:: گوش دادن به روزانه پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک سخنگوی mcdonald’s Corporation گفت: آسمان, اخبار که این حادثه در آن شعبه در چین شد “نه نماینده ما شامل ارزش”.

“بلافاصله پس از یادگیری یک غیرمجاز ارتباطی به مهمانان ما در یک رستوران در گوانگژو ما حذف ارتباطات و به طور موقت بسته رستوران” سخنگوی گفت.

“به عنوان بخشی از بسته شدن موقت این رستوران به ما این فرصت را برای آموزش بیشتر مدیران و کارکنان در ارزش های ما که شامل خدمت تمام اعضای جوامع است که در آن عمل می کنیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>