خروجی AT&T مدیر عامل Randall Stephenson در پشت برگ شطرنجی تصدی

Randall Stephenson, مدیر عامل شرکت AT&T در سخنرانی خود در کسب و کار میزگرد مدیر عامل اجلاس نوآوری در واشنگتن, DC. در دسامبر. 6 سال 2018 است.

Janhvi dr. kimberly helms | CNBC

AT&T مدیر عامل Randall Stephenson اعلام بازنشستگی خود را جمعه موثر July1, 2020. من به یاد این “Seinfeld” خط: “تجلیل ایلین در یک کار….انجام می شود.”

هنگامی که استفان در زمان بیش از AT&T به عنوان مدیر عامل در ماه مه سال 2007 این شرکت قیمت سهام شد $39.47. امروز AT&T معاملات زیر 30 دلار حدود 24 درصد پایین تر است. S&P 500 است تا حدود 85% در همان دوره است.

AT&T نیز یکی از قابل اطمینان ترین در جهان سود سهام دهندگان و شرکت سود سهام است به طور مداوم افزایش یافته و از سال 2007. AT&T پرداخت سه ماهه سود سهام امروز از $0.52 هر سهم. آن $0.355 در مارس 2017. که 46 درصد افزایش می دهد.

که شاید بهترین مبالغ استفنسون تصدی است که قابل توجه برای خود شرط در حصول آن داده اند AT&T کافی جریانهای نقدی جریان و پتانسیل جریان درآمد جدید و دور از تلفن های بی سیم کسب و کار. هنوز معاملات خود شده اند بلایای طبیعی در بدترین حالت و سوال برانگیز در خدشه دار کردن خود مدیر عامل محدود.

“او در پشت برگ به طور کامل دگرگون شده AT&T, اما هیئت منصفه هنوز اگر این تحول برای بهتر یا بدتر” گفت: Craig Moffett های مخابراتی تحلیلگر در MoffettNathanson.

استفنسون نمی توان ایراد گرفت با نشستن روی پاشنه خود و عدم عمل می کنند. فقط مخالف است. او سعی می شود بسیار تهاجمی با ادغام در طول تصدی خود برای اولین بار تلاش برای خرید ارائه دهنده بی سیم T-Mobile در سال 2011 برای $39 میلیارد سپس pivoting به خرید DirecTV برای $48.5 میلیارد دلار در سال 2015 و در نهایت فرود بزرگترین ضربه با خرید تایم وارنر برای 85 میلیارد دلار در یک معامله است که بسته در سال 2018 است.

تنظیم کننده های مسدود شده در تلاش برای خرید T-Mobile, هزینه AT&T حدود 6 میلیارد دلار به صورت نقدی و طیف به عنوان یک فروپاشی هزینه. که پول و AT&T را انتقال بی سیم از امواج رادیو و تلویزیون کمک به پرش شروع T-Mobile به یک قوی تر رقیب که پس از آن مسلما از سرقت از AT&T از میلیون ها نفر از مشتریان در سال های پس از.

AT&T را کسب DirecTV نیز یک “فاجعه” با توجه به Moffett که برآورد DirecTV است که ارزش کمتر از نیمی از نزدیک به 50 میلیارد دلار AT&T برای آن پرداخت می شود در سال 2015. AT&T misjudged سرعت چگونه بسیاری از تلویزیون های ماهواره ای به مشتریان خواهد خندق سنتی خود را پرداخت خدمات تلویزیون برای به اصطلاح “بالای” اینترنت گزینه های ویدئو. استفان و ورودی مدیر عامل شرکت جان Stankey که در واقع تکیه به این که در سال های اخیر از جمله نورد AT&T تلویزیون در این سال که به صورت هدفمند حذف ماهواره نصب و راه اندازی. AT&T از دست داده و بیش از 4 میلیون نفر از آن ماهواره wireline و خطی جریان-خدمات تلویزیون در سال 2019 از 24.5 میلیون به 20.4 میلیون. کسانی که ضرر و زیان را ادامه داد و در سال 2020 اعلام کرد یکی دیگر از 897,000 تلویزیون حق بیمه مشترک ضرر و زیان در سه ماهه اول این سال است.

تنها زمان خواهد دیکته اگر AT&T بزرگ خرید تایم وارنر یک موفقیت خواهد بود. Stankey تلاش کرده است به طور کامل وصله پینه کردن WarnerMedia به عنوان مدیر عامل شرکت پس از کسب اعلام. Stankey دارای یک چشم انداز بزرگ برای چه AT&T می توانید با استفاده از HBO Max WarnerMedia جدید در جریان است که راه اندازی در ماه آینده برای تقویت خود خدمات بی سیم و کمک به افزایش AT&T تجاری متعدد به چیزی است که به نظر می رسد بیشتر شبیه به Netflix بکشد.

اما در میان این Stankey تا به طور موثر با گروه بسیاری از سرگرمی رهبران در HBO و دیگر WarnerMedia بخش. دیدگاه خود را برای HBO حداکثر — “از کجا HBO در دیدار خیلی بیشتر” — خطرات رقیق کننده HBO نام تجاری در طول زمان است. HBO ایستاده بود برای کیفیت برنامه نویسی برای چند دهه. و Stankey در حال حاضر زین با یک میراث تلویزیون کسب و کار است که تقریبا به طور قطع به آرامی در حال مرگ که میلیون ها نفر از مشتریان قطع بند ناف در کابل TV در هر سال.

استفنسون انتخاب Stankey خود را به عنوان جایگزینی “حمایت از وضعیت موجود, برای بهتر یا بدتر” Moffett گفت. اما انتخاب هر کسی دیگری را “به طور بالقوه فاجعه بار” با توجه به ناتمام حرکت AT&T در حال حاضر ساخته شده است.

این امکان وجود دارد استفنسون دیده خواهد شد به عنوان یک رویایی به عنوان سال رفتن به اگر AT&T بهتر از نزدیک ترین رقیب خود ورایزون که در حال برنامه ریزی به صرف منابع, ساختمان, از بالا-سرعت 5G شبکه های بی سیم به جای خرید دارایی های رسانه ای. اما در حال حاضر, حداقل, استفنسون حرکت با یک داستان است که تنها بخشی از نوشته و $200 میلیارد بدهی بار است که بافندگی ominously بیش از یک اقتصاد در تنگه وخیم است.

tinyurlis.gdv.gdclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>