‘کارکنان ما در حال انجام معجزات اما ما در حال نادیده گرفته شدن’

نیکولا ریچاردز مدیر کف ردیف مراقبت های بهداشتی که در عمل سه خانه سالمندان در شفیلد.

در اینجا او می گوید اخبار آسمان است که با وجود تلاش های خستگی ناپذیر کارکنان این وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از جان گذشته در برابر تاثیر مخرب این بیماری همه گیر کوروناویروس.

مراقبت از خانه در سراسر کشور در حال مبارزه برای ساکنان زندگی مانند قبل از هرگز.

کلمات نمی توان توصیف چگونه شرایط دشوار هستند و در خط مقدم به عنوان COVID-19 به خانه ما مؤثر بر ساکنان و کارکنان.

بیش از چند هفته گذشته من تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران نه فقط برای ما کارکنان و ساکنان اما برای مراقبت از خانه در سراسر شهر و کشور به این ویروس همچنان در حال گسترش است.

سه مراقبتهای مدیریت من در شفیلد در حال حاضر در اوج این بحران و من هرگز دیده می شود یک وضعیت مانند این را در 20 سال مشغول به کار در بخش مراقبت.

همه کارکنان ما در حال کار خستگی ناپذیر برای مراقبت از برخی از آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما و به امن نگه داشتن سطح خدمات اما این وضعیت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای از جان گذشته.

بیشتر از Covid-19

ما تا به حال تعدادی از COVID-19 نفر در دو تا از خانه های ما که خیلی متاسفانه منجر به مرگ و میر به دلیل شدت تهاجمی بودن این ویروس به ویژه در افراد مسن است.

علاوه بر این در حالی که ما هنوز در مدیریت برای حفظ نیروی انسانی در سطوح امن 20 درصد از نیروی کار ما در حال کار با توجه به هر دو تست مثبت یا دچار علائم COVID-19.

ما شده اند به اندازه کافی خوش شانس برای به دست آوردن دسترسی به تجهیزات حفاظت فردی از محلی ما بیمارستان NHS trust و پس از من نوشت: به مشاوران محلی و صحبت به رسانه های محلی از شورای.

ما در حال اجرا هستند خطرناکی پایین در منابع است.

این نه تنها باعث افزایش احتمال انتقال بین ساکنان قرار می دهد اما زندگی ما کارکنان و خانواده های آنها در معرض خطر است.

بسیاری از خط مقدم مراقبین باید بستری بودن وحشت زده و من نمی توانم بگویم که من آنها را سرزنش.

و همچنین کار با ما خانه ما نیز در تلاش برای حمایت از جامعه گسترده تر و محلی ما بیمه خدمات درمانی در طول یک بیماری همه گیر است که قریب به اتفاق همه ما است.

ما یک بخش ضروری از سیستم بهداشت و درمان و مانند بسیاری از دیگر مراقبت از خانه و کار به عنوان یک فرمت از سیستم بیمارستان.

بیمه خدمات درمانی نیاز به خدمات ما بیشتر از همیشه.

Alex Crawford talking to anon care assistant
مراقبت کارگر: “من تا به حال روز که در آن من فقط می خواهم گریه’

ما نه shying دور از واقعیت است که کار ما خواهد بود سخت تر از همیشه. کارکنان ما در حال انجام معجزات هر روز نگه داشتن ساکنان به عنوان امن و راحت به عنوان آنها احتمالا می تواند.

اما بر خلاف دولت ملی platitudes ما سیندرلا بخش و ما در حال نادیده گرفته شده است.

ما نیاز به بهبود PPE بیشتر دسترسی به, تست, پشتیبانی اجازه می دهد تا سریع تر استخدام جدید کارکنان و داوطلبان ساده سازی ارتباطات از بدنه دولت و همچنین مالی و حمایت معنوی از مقامات محلی و سیاستمداران است.

At Beechside, care assistants have moved into the home to stop the virus getting inside
داخل خانه های مراقبت مبارزه با COVID-19

وجود دارد و نقش داوطلبان در اینجا بیش از حد.

این صدا ممکن است اما ما باید مردم را به رفتن به فروشگاه برای دریافت ملزومات برای کارکنان و ساکنان.

ما همچنین می تواند با کمک در حمایت از ساکنان به استفاده از فن آوری به طوری که آنها می توانید تماس تصویری بستگان خود و ارائه اولیه انسانی شرکت در طول یک زمان ترسناک برای افراد مسن و ضعیف مردم است.

و در حالی که PPE ممکن است گرفتن عناوین این واقعیت تلخ است که بودجه نیز حیاتی است.

پس از بحث و گفتگو با مراقبت انگلستان دیروز که معلوم است که ما در شورا است نه عبور از روی توصیه می شود 15% بالا بردن در امور مالی به مراقبت از خانه های زیر اورژانس بودجه دولت به جای ارائه یک مبهم اطمینان است که “هزینه های اضافی” خواهد بود ملاقات کرد.

مراقبت از انگلستان به ما گفت که این فقط یک مشکل در شفیلد.

بنابراین در حالی که من مبهوت در عدم حمایت از دولت های محلی من را تماشا ملی تصویر اتفاق می افتند با ترس.

غم انگیز رسمی روزانه مرگ و میر ما در حال دیدن نیست حتی حساب برای اعداد از موارد ما شاهد در مراقبت از خانه مانند ما در سراسر کشور است. این به این معنی است که این شماره ها تقریبا قطعا بسیار دست کم گرفت.

:: گوش دادن به همه سیاست پادکست در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

یک آسمان گزارش خبری به نقل از یک تخمین است که 50 درصد از مراقبت از خانه در انگلستان COVID-19 موارد است. پیامدهای این ،

مردم ما مراقبت برای اغلب ضعیف و آسیب پذیر است.

آنها بستگان و دوستان که به شدت نگران رفاه خود را و تنها تعامل انسان آنها را در لحظه ای است که با مراقبت از کارکنان که در حال اختصاص داده شده و شجاع اما گسترش بسیار نازک است.

به دلیل کاهش نیروی کار ما مراقبین دیگر زمان را به نشستن و صحبت با ساکنان و یا ارائه بازی ها و فعالیت های به نگه داشتن ذهن خود را خاموش وحشت در اطراف آنها اتفاق می افتند.

مرگ در یکی از خانه های ما شده است هرگز آسان برای کارکنان و یا همکار ساکنان, اما زمانی که آن اتفاق می افتد در این مقیاس می شود آن را تقریبا غیر قابل تحمل.

Warberries Care Home in Devon
مراقبت از خانه های خواسته شده را به COVID-19 بيمار

افراد مسن در جامعه ما اغلب احساس می کنم مثل کلاس دوم شهروندان و یکی از نقش مراقبین است که به آنها نشان می دهد که آنها ارزش دارد و محترم است.

که این ویروس را همچنان نگه ما باید مبارزه و حتی سخت تر به اجازه دهید آنها را می دانیم که آنها در حال رفتن به می شود را رد کرد و نادیده گرفته شده است و زندگی خود مهم است.

در شفیلد ما یکی از بالاترین تعداد موارد در کشور ما و کشور های مراقبت از خانه ها منعکس کننده حجم بالایی از موارد در جامعه ما است.

ما شاهد اثرات مخرب این ویروس دست اول و وضعیت ما باید یک بیدارباش برای بقیه کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>