اپرا وینفری: پس از مصاحبه 37,000 مردم یاد گرفتم هر کس سهام این 1 چیز

از سال 1986 تا 2011, اپرا وینفری می گوید او در مصاحبه با بیش از 37,000 مردم در صحبت های او نشان می دهد “اپرا وینفری نشان می دهد.”

او صحبت را به هر کس از مایکل جکسون (یکی از پربیننده ترین مصاحبه در تلویزیون سابقه) و رئیس جمهور اوباما به زندانیان به طور متوسط Joes در مبارزه با مشکلات روزمره.

وینفری را بسیار دیده می شود از آن همه است.

مایکل جکسون در گفتگو با اپرا وینفری در این مصاحبه تلویزیونی ضبط شده October 2nd, 1993.

سام امرسون | ایسنا

اما یکی وجود دارد اشتراکات او دیده می شود در میان همه او هزاران نفر از مهمانان مهم نیست که جای خود را در زندگی و یا مسائل خود را: “همه شما را ملاقات کند فقط می خواهد به دیده و شنیده” وینفری گفت: Feb. 8 در بروکلین نیویورک در طول اپرا 2020 Vision: زندگی خود را در تمرکز.

وینفری گفت که او شروع به دیدن یک موضوع در میان افراد — از جمله و حتی رئیس جمهور باراک اوباما و جورج بوش و بیانسه خواننده.

“پس از هر مصاحبه شما می دانید آنها چه می گویند ؟ شد که خوب است ؟ چگونه بود ؟ چگونه من انجام دهید؟’ در یک فرم و یا دیگری کسی همیشه می گفت که [به من],” وینفری گفت.

“بنابراین من شروع به بگو وای که خیلی جالب است. بیانسه است که به درخواست من اگر او خوب بود و پس از او فقط به من آموخت که چگونه به twerk.'”

وینفری به زودی متوجه شدم که هر مسئله یا مشکل است که در آن او نشان می دهد که در ریشه آن به علت کسی نمی شود متوجه شده است.

“من می توانم به شما بگویم در برخوردهای روزانه خود را در آشپزخانه خود را در کنفرانس خود در کار خود را در همه روابط خود را…این چیزی است که هر فرد شما روبرو می شوند این است که به دنبال به دانستن است. آیا شما از دیدن من ؟ آیا شما مرا می شنوید ؟ و هر استدلال در مورد آن است.”

پس از تحقق آن وینفری گفت که او ساخته شده است یک تلاش آگاهانه به اعتبار مردم او تعامل با روزانه. برای انجام این کار, او گفت که او آموخته است که بیشتر در حال حاضر.

“من این عمل چیزی به نام تمرکز حواس هر روز که بدان معنی است که واقعا فقط ماندن در لحظه” وینفری گفت.

وینفری 66 گفت: در سال 2018 فوق العاده روح پادکست که یادگیری چگونه به تفکر بود “[o]ne ترین زندگی-افزایش چیزهایی که من همیشه انجام داد.”

وینفری همراه با میلیاردر ری Dalio و لیدی گاگا خواننده همه سوگند یک تکنیک به نام مدیتیشن متعالی (TM). TM اختصاصی تمرین تدریس توسط معلمان خبره است که نیاز به نشستن برای 20 دقیقه دو بار در روز و تکرار سرود. (Dalio ویژگی های بسیاری از دستاوردهای خود را به TM خواستار آن را “تنها مهم ترین دلیل برای هر موفقیت من” در یک سال 2018 Facebook post.)

در حال حاضر بسیار مهم است وینفری که در سال 2011 او در سال گذشته در “اپرا وینفری” او به ارمغان آورد یک معلم TM برای تیم تولید به روش یادگیری.

وینفری گفت: “The Dr. Oz Show” است که کارکنان خود را دو استراحت در طول روز به تفکر برای 20 دقیقه, و او به آنها گفت عمل بود “مهم تر از کار شما انجام می دهند.”

“[این] به ارمغان می آورد یک نوع انرژی و شدت انرژی قصد که ما تا به حال هرگز قبل از” وینفری گفت.

مانند این داستان ؟ مانند CNBC آن را در Facebook.

از دست ندهید:

اپرا ری Dalio و لیدی گاگا سوگند این تکنیک مدیتیشن ساده

میشل اوباما: چرا رفتن “بالا” که در مواجهه با یک چالش بسیار مهم برای او

این کتاب که نهفته سرنا ویلیامز زندگی’: ‘آن را در مورد تغییر و من خوب نیست با تغییر’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>