عملیات ‘moonshot’: PM مجموعه ای از طرح برای آزمایش ‘میلیون ها’ از مردم در روز

بوریس جانسون از امید خود به آزمایش منظم کروناویروس توده ای جمعیت به عنوان مسیری برای بازگشت به یک زندگی عادی تر سخن گفته است.

نخست وزیر گفت دولت «سخت تلاش می کند» تا ظرفیت آزمایش روزانه COVID-19 را تا پایان ماه آینده به 500 هزار نفر افزایش دهد.

اما او گفت جاه طلبی درازمدت این است که میلیون ها آزمایش کروناویروس هر روز پردازش شود و برخی نتایج به طور بالقوه در کمتر از ۲۰ دقیقه به دور خود چرخید. coronavirus

Boris Johnson PM طرح کلی جدید ‘قانون شش’

آقای جانسون به عنوان “رویکرد Moonshot” مشخص شده است.

او در يک کنفرانس خبری داونینگ استريت سخنرانی می کرد تا ممنوعيت گردهمائی های اجتماعی بيش از شش نفر در انگلستان را از روز دوشنبه اعلام کند. to announce a ban

پ.م گفت: تا به حال از آزمایش در درجه اول برای شناسایی افرادی که مثبت هستند استفاده کرده ایم – بنابراین می توانیم آنها را از جامعه منزوی کنیم و از گروه های پرخطر محافظت کنیم.

در حالی که او گفت که “به اولویت ما ادامه خواهد داد”، آقای جانسون گفت که او می خواهد به “در آینده نزدیک” شروع به استفاده از آزمایش برای “شناسایی افرادی که منفی هستند – که ویروس کرونا ندارد و عفونی نیست”.

بیشتر از Covid-19

پ.ن گفت که این کار به آن ها این امکان را می دهد که «به شیوه ای عادی تر رفتار کنند، در دانشی که نمی توانند هیچ دیگری را به ویروس آلوده کنند».

آقای جانسون افزود: “و ما فکر می کنیم، ما امیدواریم، ما معتقدیم که انواع جدیدی از آزمون که ساده، سریع و مقیاس پذیر هستند، در دسترس قرار خواهند گرفت.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر