OpenTable نشان داده ویرانی مطلق در صنعت رستوران

تعدادی از شام نشسته است و میزان به صفر بیش از دو ماه گذشته با توجه به Covid-19 گیر با توجه به آمار منتشر شده در چهارشنبه OpenTable. این شرکت که متعلق به رزرو منابع را فراهم می کند رزرو نرم افزار برای حدود 60000 رستوران عمدتا در ایالات متحده آمریکا

نشسته شام که شامل رزرو و پیاده روی بودند پایین 100% در سال بیش از سال شروع و در اواسط ماه مارس در هر کشور که در آن شرکت می کند کسب و کار با توجه به داده ها.

در تلاش برای کند کردن ویروس, مقامات دولتی باید اجرا اقامت در خانه حکم یا پیشنهاد مردم به لحاظ اجتماعی فاصله خود را دارند. که منجر به یک دندانه در رستوران ها و کافه ها و کافه ها که همه تکیه می کنند به طور معمول یک جریان ثابت از مشتریان. برخی تلاش کرده اند برای انطباق با ارائه takeout تحویل و یا درایو-از طریق در حالی که دیگران به طور موقت بسته شده است.

“به عنوان COVID-19 همه گیر مردم نگه می دارد در خانه و برخی از شهرستانها متحده و کشورهای محدود رستوران عملیات جامعه ما نزدیک به 60 ، 000 رستوران ها چهره چالش های بی سابقه ای,” OpenTable گفت.

رستوران ها گزارش 30 میلیارد دلار زیان در ماه مارس و پروژه 50 میلیارد دلار زیان در ماه آوریل است. صنعت انتظار $240 میلیارد دلار در coronavirus مربوط به ضرر و زیان در سراسر کشور تا پایان سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>