‘باز کردن امریکا دوباره’: مغلوب ساختن پیشی جستن پرده جدید سه فاز طرح

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پرده برداری از سه فاز برنامه ریزی برای کمک به آمریکا به حالت عادی بازگشت با یکی در هفت کارگران آمریکایی در حال حاضر بیکار است.

رئیس جمهور گفت: دستورالعمل شناخته شده به عنوان “باز کردن امریکا دوباره” – طراحی شده برای سهولت محدودیت در مناطق با انتقال از کم coronavirus.

قبل از فاز یک این طرح می تواند شروع یک کشور و یا منطقه باید دیده می شود به سمت پایین مسیر در شماره جدید COVID-19 موارد بیش از 14 روز است.

The president said he had hundreds of statements supporting his handling of the crisis
سه شنبه – مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگار: “شما می دانید که شما در حال جعلی’

قوی تست برنامه های در خطر بهداشت و درمان کارگران باید در نیروی, در حالی که بیمارستان ها باید به اندازه کافی PPE تخت و هواکش برای درمان بیماران است.

در مرحله اول از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن طرح مدارس و میله بسته باقی خواهد ماند – اما سالن بزرگتر مانند سینما کلیساها و عرصه می توانید شروع به بازگشایی اگر سخت اجتماعی فاصله اقدامات در محل هستند.

در گروه های در معرض خطر مانند افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی باید همچنان به ماندن در خانه و تجمع بیش از 10 نفر را همچنان ممنوع است.

در طول فاز دو غیر ضروری سفر می توانید شروع به از سرگیری اما هنوز هم آسیب پذیر خواهد بود خواست به ماندن در خانه.

بیشتر از Covid-19

مدارس می توانند رزومه درس و میله می تواند بازگشایی به عنوان طولانی به عنوان آنها را ترک اتاق کمتر برای مردم به ایستادن در اطراف.

تنظیمات اجتماعی بیش از 50 نفر ممنوع خواهد شد, با کارفرمایان گفت: برای ادامه تشویق کارکنان خود را برای کار از خانه.

Medical staff shows on February 26, 2020 at the IHU Mediterranee Infection Institute in Marseille, packets of a Nivaquine, tablets containing chloroquine and Plaqueril, tablets containing hydroxychloroquine, drugs that has shown signs of effectiveness against coronavirus. - The Mediterranee infection Institute in Marseille based in La Timone Hospital is at the forefront of the prevention against coronavirus in France. (Photo by GERARD JULIEN / AFP) (Photo by GERARD JULIEN/AFP via Getty Images)
هیدروکسی کلروکین: اعتیاد به مواد مخدره و یا معامله واقعی است ؟

در مرحله سوم در گروه های در معرض خطر می تواند شروع به بیرون رفتن در ملاء عام به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال اجتماعی فاصله گرفته است.

بازدید کنندگان مجاز خواهد بود در مراقبت از خانه و بیمارستان ها دوباره به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال خوب شیوه های بهداشت و شستن دست های خود را اغلب.

دفاتر و محل کار نیز می تواند به حالت عادی بازگشت و بدون محدودیت.

It's a surprising sight to see a self-driving delivery robot full of grocery items navigate a nearly empty sidewalk and crossing intersections.
ربات تحویل تا سطح شیب دار در طول همه گیر

وجود دارد هیچ تنظیم جدول زمانی برای هر یک از این سه مرحله و آقای مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید فرمانداران سراسر آمریکا اجازه خواهد داشت تا به یک رویکرد متفاوت را در کشورهای خود باقی می ماند و اگر بسته شود لازم است.

در طول یک کاخ سفید در کنفرانس خبری رئیس جمهور همچنین هشدار داد که ما باید هوشیار باشند مورد جدید COVID-19 مواردی که از خارج از کشور و او اذعان کرد که عفونت می تواند شعله ور شدن تا در تابستان.

New York City Mayor Bill de Blasio and FDNY commissioner Daniel Nigro took part in a large show of support from first responders for healthcare workers at Manhattan’s Bellevue Hospital
نیویورک اضطراری کارگران تحسین سلامت کارکنان

آقای ترامپ همچنین پیشنهاد کرد که 29 متحده باید قادر به بازگشایی نسبتا به زودی و برخی می تواند شروع به زیر “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل های امروز است.

“حالا که از ما گذشت قله در موارد جدید ما در حال شروع زندگی ما دوباره ما شروع دوباره جوان سازی از اقتصاد ما دوباره در امن و سازمان یافته و بسیار مسئول مد,” او اضافه شده است.

دستورالعمل روشن است که بازگشت به حالت عادی خواهد بود یک دور دیگر روند از رئیس جمهور در ابتدا پیش بینی شده با برخی از مقامات فدرال هشدار داد که اجتماعی فاصله اقدامات ممکن است نیاز به نیروی کار تا پایان سال به دیگری جلوگیری از شیوع بیماری است.

:: گوش دادن به تقسیم متحده در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify و Spreaker

آسمان را به ما خبرنگار آماندا واکر گفت: “دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چشم انداز یک نوع grand پان-آمریکا بازگشایی. که به سادگی نمی توان در این مورد.

“این است که رفتن به طولانی وضعیت بر اساس فردی متحده است. آن را کاملا یک نوار بالا به حتی وارد این سه فاز شروع به بازگشایی شده است.

“آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح می خواهد به همه چیز به حالت عادی بازگشت او با اذعان به شدت از وضعیت و همچنین, اما کارشناسان می گویند که این ویروس که کنترل جدول زمانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>