اوپک پایانی تاثیر گذاشته به عنوان coronavirus شیوع چکش قیمت نفت تحلیلگران می گویند

عربستان وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان آل سعود حضور پایداری در آینده اجلاس در مرکز نمایشگاه ملی ابوظبی (ADNEC) در 14 ژانویه 2020.

کریم صاحب | خبرگزاری گتی ایماژ

اوپک نبرد برای حمایت از قیمت نفت به چین coronavirus گسترش در سطح بین المللی نشان می دهد تولید کننده گروه در تلاش است به خوب بکار بردن همان نفوذ جهانی نفت خام در بازارهای انرژی تحلیلگران گفته اند CNBC.

می آید در میان حدس و گمان است که اوپک و غیر اوپک تولید کنندگان گاهی اوقات به عنوان اوپک+ می تواند گسترش تولید کاهش اگر تشدید شیوع کروناویروس مانع رشد تقاضای نفت.

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $59.85 هر بشکه شنبه بعد از ظهر تا بیش از 0.6 درصد در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $53.59 حدود 0.2 درصد بالاتر است.

هر دو خام معیار باید افت ارزش برخی از آنها اخیر ضرر و زیان پس از افتادن به چند ماه اخیر پیش از آن در هفته.

“عمیق تر خواهد اوپک عرضه محدودیت ارائه راه حل فعلی بازار نفت ضعف? احتمالا نه” استفان Brennock نفت تحلیلگر در PVM روغن همکاران گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی چهارشنبه منتشر.

اوپک شروع به تحقق بخشیدن به آنها “کمتر نفوذ’

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید شنبه که coronavirus تا به حال آلوده 5,974 مردم با 132 کشته و 103 درمان می شود.

این ویروس که برای اولین بار کشف شده در چین در شهر ووهان گسترش به دیگر شهرهای بزرگ مانند پکن و شانگهای و ماکائو و هنگ کنگ است.

بازارهای مالی شده اند spooked با گسترش یک پنومونی کشنده مانند ویروس با انرژی شرکت کنندگان در بازار در تلاش برای ارزیابی پتانسیل اقتصادی خرید اینترنتی.

اگر اوپک کاهش بازگشت آنها ممکن است از دست دادن سهم بازار و این فاصله می تواند با یک غیر اوپک تولید.

جان Driscoll

استراتژیست ارشد در JTD انرژی اوراق بهادار

Brennock گفت: زمان بعدی اوپک+ جلسه انجام شده “اضافه شده اهمیت” توجه به اوایل مارس جمع آوری خواهد شد علامت دو ماه پس از coronavirus برای اولین بار شناسایی شده است.

“که مشابه زمانی است که در آن شیوع سارس در سال 2003 به اوج خود رسید. تقاضای نفت وحشت در نتیجه می تواند در خود شدید ترین” Brennock گفت.

“مجموعه ای در برابر این افت تولید کننده داد خواهد شد و حتی بیشتر تحت فشار به ارسال یک پیام مثبت برای بازار نفت,” او اضافه شده است.

رئیس اوپک محمد Arkab قبلا گفت که او معتقد است شیوع ویروس خواهد شد که تاثیر کمی بر بازار جهانی نفت در کوتاه مدت اما پیشنهاد خاورمیانه تحت سلطه تولید گروه آماده است تا به عمل به هر گونه پیشرفت های بیشتر.

عربستان سعودی وزیر انرژی شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان نیز اصرار داشت که اوپک+ قابلیت ثابت بازار نفت در صورت لزوم.

است و محدود کردن عرضه برای سرپا نگه داشتن قراردادهای آتی نفت خام و اخیرا افزایش آن موافقت خروجی کاهش از 500 ، 000 بشکه در روز (b/d) به 1.7 میلیون b/d از طریق مارس.

جان Driscoll, استراتژیست ارشد در JTD انرژی, اوراق بهادار گفت: CNBC “سرمایه اتصال” در روز سه شنبه که در او نیست پیش بینی “هر قدرت اساسی” در بازار نفت برای حمایت از نفت خام آتی.

“من باید بگویم این ظرافت اما اوپک من فکر می کنم این است که شروع به درک که حتی اگر آنها در کاهش و سعی کنید به تعادل خروجی و تثبیت قیمت آنها کمتر تحت تاثیر قرار.”

“است که به سادگی به دلیل توازن قدرت منتقل شده,” دریسکول گفت: با استناد به “عظیم زمینه های جدید” در نروژ و برزیل و گویان.

“و البته ایالات متحده که بزرگترین غیر اوپک تولید. (با) همه از این عرضه بیش از حد, اگر اوپک کاهش بازگشت آنها ممکن است از دست دادن سهم بازار و این فاصله می تواند با یک غیر اوپک تولید” دریسکول گفت.

تاکتیکی عرضه کاهش اوپک ‘قوی ترین کارت’

در مقابل, ها Schieldrop رئیس تحلیلگر کالاها در SEB گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی شنبه منتشر شده است که “تاکتیکی کاهش اوپک قوی ترین کارت.”

گروه “به احتمال زیاد مرحله و کاهش عرضه برای یک یا دو ماه به منظور جلوگیری از موجودی ساخت که بازار را به مبارزه با برای یک دوره طولانی” Schieldrop گفت.

“موجودی در حال حاضر بالا و نمی خواهید به آن را ببینید بالاتر اگر آن را می تواند به جلوگیری از آن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>