اوپک کاهش تقاضای نفت چشم انداز 2020 به عنوان coronavirus شیوع خفه چین

آرم سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) در مقر.

عمر مارکز | LightRocket | گتی ایماژ

اوپک به طور چشمگیری کاهش پیش بینی خود را برای رشد تقاضای نفت در سال جاری با استناد به چین شیوع کروناویروس به عنوان “عامل اصلی” در پشت تصمیم گیری آن است.

در نزدیک تماشا گزارش ماهانه منتشر شده پنج شنبه, شرق میانه تحت سلطه تولید گروه downwardly تجدید نظر در چشم انداز خود را برای تقاضای جهانی نفت به رشد 0.99 میلیون بشکه در روز) در سال 2020 است. که توسط 0.23 میلیون بشکه از ماه قبل تخمین می زنند.

اصلاح پیش بینی شده است که به احتمال زیاد به تقویت این مورد برای اوپک و متفقین غیر اوپک تولید کنندگان از جمله روسیه برای تحمیل اضافی خروجی کاهش هر چه زودتر به جای بعد.

“تاثیر شیوع کروناویروس در اقتصاد چین اضافه شده است به ابهامات پیرامون رشد اقتصاد جهانی در سال 2020 و با گسترش جهانی نفت رشد تقاضا در سال 2020” اوپک گفت: در گزارش.

“واضح است که در جریان تحولات در چین نیاز به نظارت مستمر و ارزیابی برای سنجش مفاهیم در بازار نفت در سال 2020 است.”

بین المللی معیار قیمت نفت خام برنت معامله در $55.06 در ظهر وقت تهران در روز چهارشنبه تا حدود 2 ٪ در حالی که آمریکا وست تگزاس اینترمدیت (WTI) در ایستاده بود $50.69 حدود 1.5 درصد بالاتر است.

هر دو خام معیار باید هر افتاده حدود 20 درصد پس از صعود به قله در اوایل ژانویه کشیده پایین تر نگرانی بیش از تقاضا در چین در طول شیوع کروناویروس.

که می گوید: شیوع ‘دارای یک قبر تهدید برای جهان

این گروه که متشکل از برخی از جهان قدرتمند ترین کشورهای تولید کننده نفت گفت: سرعت گسترش آنفولانزا مانند ویروس به حال ضروری بیشتر رو به پایین تجدید نظر به چین تقاضا برای نفت پیش بینی شده است.

تقاضای نفت چین تجدید نظر شده بود توسط 0.2 میلیون بشکه در نیمه اول سال در مقایسه با زمانی که به اوپک در ماه قبل است. این منجر به تولید گروه downwardly تجدید نظر در آن تقاضای جهانی برای نفت پیش بینی رشد به 0.4 میلیون بشکه از طریق نیمه اول سال 2020 — از این رو رو به پایین تجدید نظر 0.2 میلیون بشکه برای کل سال.

“بدیهی است زمان وقوع تشدید تاثیر بر حمل و نقل تقاضای سوخت در چین به عنوان آن همزمان با سال نو قمری چینی تعطیلات به میلیون ها نفر از چینی ها برای بازگشت به خانه برای جشن گرفتن با خانواده و دوستان خود و یا سفر خارج از کشور” اوپک گفت.

همانطور که از شنبه شب ملی چین کمیسیون بهداشت گزارش داد که در مجموع 44,653 موارد تاييد شده بود در کشور با 1,113 مرگ و میر.

شیوع بیماری است که افراد آلوده در بیش از دو دوجین از کشورها به عنوان یک “بسیار قبر تهدید” به جهان توسط مدیر کل سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز سه شنبه.

نشست اوپک

به رهبری عربستان سعودی در اوپک تحت فشار قرار دادند برای یک جلسه اضطراری با غیر اوپک همکاران در اوایل این ماه به منظور کاهش تولید نفت برای جبران تاثیر coronavirus.

یک کمیته مشاوره به تولید کنندگان این گزارش توصیه می شود 600,000 بشکه کاهش تولید نفت خود برای کمک به بازار انرژی است.

اما روسیه هنوز هم با توجه به اینکه برای ثبت نام های اضافی کاهش تقریبا یک هفته پس از توصیه.

اوپک جلسه به طور منظم تنظیم شده است برای 5 مارس. زودتر جلسه از برنامه ریزی است که هنوز هم ممکن است اما شده است وجود دارد هیچ اطلاعیه.

— CNBC پتی Domm کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>